Şimdi Ara

kablosuz ağda şifre sorunu.lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kablosuz modemime wpa şifresi koydum.deneme amacı ile internetten çıkıtım .tekrar giriş yaptığımda benden şifre istedi.şifremi girdim bağlantım açıldı.
    fakat ikinci defa girdiyimde benden şifre istemedi.
    caba benden ikinci defa şifre istemdiyse yine her kes benim modemim üzerinden internete bağlana bilecekmi.bir akıl vermenizi rica ederim.ağ bağlantılarımdan kullanılabilir modemi göstere tıkladığımda orada resimde gözüktuğü gibi güvenlik etkin yazısı çıkıyor

• sen şifreyi birkez doğru girdiğin için senden birdaha şifre istemiyor ama başkaları girmek istediğinde yine şifre isteyecektir
  • quote:

Orjinalden alıntı: ae_

sen şifreyi birkez doğru girdiğin için senden birdaha şifre istemiyor ama başkaları girmek istediğinde yine şifre isteyecektir

çok teşekkür ederim kardeş.eğer biliyorsansa bir de" mac" şifreleme diyorlar o nasıl oluyor.bilgi verirsen sevinirim
  • quote:

sen şifreyi birkez doğru girdiğin için senden birdaha şifre istemiyor ama başkaları girmek istediğinde yine şifre isteyecektir

öncelikle teşekkür ederim."azeri67" nin yazdığı gibi olurmu acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: alia

quote:

o mac şifreleme olayını bende tam olarak bilmiyorum bilen bi arkadaşımız yardımcı olursa öğreneceğiz
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: alia

quote:

.

o mac şifreleme olayını bende tam olarak bilmiyorum bilen bi arkadaşımız yardımcı olursa öğreneceğiz

yine eline sağlık.adam yerine koyup bize yanıt verdiğin size çok teşekkür ederim

• modemin ayarlarında mac filter fln gibi bi secenek olmalı
    oradan
    "only allow selected mac adresses" gbi veya benzer bi ifade olmalı
    oraya baglamak istedigin wireless cihazların mac adresini yazacaksın
    mac adresleri modemlerin kutusunda, uzerinde veya usb wireless,pcmcia wireless veya pci wireless kartlarının kutusunda ve uzerlerinde yazılıdır.
    ayrıca wireless programlarında da yani baglanmak için kullandıgın programların "about"kısmında mac adress kısmını bulabilirsn
  • başlat-->çalıştır da CMD yazıp oradan da ipconfig /all yazarsanız makinenizdeki Wireless kart ve ethernet kartlarının mac adreslerini görürsünüz o adresleri ADSL modemdeki mac filter kısmına yazarsanız olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavrias -- 8 Mayıs 2006; 0:46:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.