Şimdi Ara

iPhone 5, şekil değiştirmeye başladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
4
Favori
18.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPhone 5, şekil değiştirmeye başladı

Dünya çeşitli bölgelerinde satış rekorlarına imza atarak milyonlarca kullanıcıya ulaşan Apple'ın yeni nesil akıllı telefonu iPhone 5, kolay yıpranan yapısı nedeniyle çeşitli eleştirilere maruz kalmıştı.

Bir iPhone 5 kullanıcısının başına gelen ve sonrasında benzer durumlarla karşılaşan diğer kullanıcılar tarafından da onaylanan yeni bir iPhone 5 vakası ise, bu eleştirilere yenilerini ekleyecek gibi görünüyor. iPhone 5'ini pantolonunun arka cebinde taşıyan kullanıcının cihazın üzerine oturması sonucu iPhone 5'te gözle görülür bir şekilde bükülme oluşmuş durumda. iPhone 5'te kullanılan alaşım her ne kadar cihaza hafiflik katmış olsa da, iPhone 4/4S'te kullanılan alüminyum aksine daha yumuşak ve daha esnek bir yapıya sahip. Bu yumuşaklık ve esnek yapı ise, bu tarz sorunları da beraberinde getirebiliyor. 

Bükülme sonucu cihazın ekranında veya fonksiyonlarında herhangi bir bozulma rastlanmasa da, görüldüğü kadarıyla çerçevede baş gösteren sorunun; sadece belirli cihazlardaki üretim sorunu mu, yoksa tüm cihazlarda yaşanabilecek bir alaşım sorunu mu olduğunu ilerleyen dönemlerde hep birlikte göreceğiz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    iPhone 5 şekil değiştirmeye başladı

• Burayı yıkarlar

Babayorgun konuya bekleniyor söz sizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 30 Aralık 2012; 16:01:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kavga başlar yerimizi alalım :)

• Ben bu haberi de önceden başka bir sitede okumuştum.

• Kim ne derse'

• Abi adam üstüne oturmuş tabi bükülür

• Hayır yanlış oturmuşlardır :P

• Ne alaka üstüne oturunca telefon bükülmez kırılır burda iphonun ne kadar kalitesiz ucuz malzeme kullandığının göstergesidir el ielde bükülebilinir.

• Ekran nasıl kırılmadı. Apple şimdide ilk bükülen erkranı bir ürettik dire reklam malezemesi olarak kullanır bu durumu ve fanların yüzde 80 da inanır bu yalana :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Ne alaka üstüne oturunca telefon bükülmez kırılır burda iphonun ne kadar kalitesiz ucuz malzeme kullandığının göstergesidir el ielde bükülebilinir.

kırılsa kaliteli malzeme mi olacaktı orasını kaçırdım?

• Arka cepte 3310 taşısan yine kırılır kim bilir kaç kilo oturan arkadaş.

• Yok iphone çok sitabilmis fln oten arkadaşlar nerde? daha telefon düz durmuyor o kadar dandik malzemeden yapmışlarki yamuluyor yahu! ne wifisi çeker ne şarjı gider üstüne yamuluyorda iphonenun her yeri sitabilite olsa ne yazar bu telefon açıkçası 5 para etmez alanlara da geçmiş olsun

• Apple dan açıklama gelir şimdi
    ters çevirip bi daha üstüne otursunlar düzelir o

• Kötü bir Photoshop çalışması.
    Bakınz gölge.
  • herif ustune oturmuş bide apple a laf ediyo.kirilmadigina dua etsin hayvanoglu

• Hayatım boyunca kıç cebimde telefon taşımadım,cüzdan bile o cepte kredi kartları vs yamuluyor şekil değiştiriyor,ki hassas cihaz bu sadece iphone değil tüm telefonlarda böyle hem kıç cebine koy üstüne otur sonra ''aa kırıldı'' ''aa yamuldu'' de olacak iş değil.

• Samgung bukulebilir ekranla ugrassin apple bukulebilir telefonu yapmis bile :D:D

• elinizle siper edinden sonra arka cebinize koymayın olur biter derler

• quote:

Orijinalden alıntı: This Time

Telefonun hicbir darbe almadan o hale gelebilecegine inanip Apple a laf atan gerizekalilarda varmis. Forumun zeka seviyesi belli oluyor

quote:

Orijinalden alıntı: enaz3posta

herif ustune oturmuş bide apple a laf ediyo.kirilmadigina dua etsin hayvanoglu

anlaşılan apple iyi para vermiş sizeki savunurken bile hakaret ediyosunuz. ayıp ayıp yakışmıyor teknoloji sitesi üyelerine.

benim ne apple ne samsungum nede başka marka akıllı telefonum var. istediğim markayı bir yanlışını görürsem eleştiririm. herhangi bir markanın savunucusu fanı vb. değilim. ben cebimi düşünen markayı savunurum öyle bir marka olmadığı içinde burada bağırıp çağırmanın anlamı yok. şu firmalarda hisseleri varmış gibi hakaret etme seviyesinde marka savunanları çözmüş değilim. Allah akıl fikir versin.

• valla kimse photoshop falan demesin youtubeda videolari var
    Sorun arka cebe koyunca esniyor ama eski haline gelmiyor kasa
    ha derseniz arkada tasimak dogru mu ben hicbir telefonu arka cebime koymadim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.