Şimdi Ara

YAHOOO ne iş be

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ama viruslu dosya transferi oluyoo ?
    yani kullnıcı hesabı uzerinden viruslu spy biçiminde mail atılıyor ama kişi atmıyor bunu

aaa@yahoo.com kişinin mailini bana bi msj gonderiyor
    sonra otomatıkmen "re" biçiminde aaa@yahoo.com tarafından spy yada viruslu dosya tekrar gruba atıloyr ama kişi atmıyor bu nasıl iş ve.

Bugun

YAHOOO ne iş be

benim hesabımdan bana viruslu dosya geldi
    maili ben kendim gondermedim...

• fake mail derler buna. yani elemanlar aldıkları mail listelerine artık spam atmak için değil o mail adreslerinden spam atmak için kullanıyorlar, işin özeti şu isteyen istediği mail hesabından sahte mail atabilir ama dönüşü mail hesabı sahibinin kendisine gelir. endişelenme mail senden çıkmıyor senin adına fake mail atılıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mavrias

fake mail derler buna. yani elemanlar aldıkları mail listelerine artık spam atmak için değil o mail adreslerinden spam atmak için kullanıyorlar, işin özeti şu isteyen istediği mail hesabından sahte mail atabilir ama dönüşü mail hesabı sahibinin kendisine gelir. endişelenme mail senden çıkmıyor senin adına fake mail atılıyor.

aynen katılıyorum. istenilen her mail adresinden gönderebilirler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mavrias

fake mail derler buna. yani elemanlar aldıkları mail listelerine artık spam atmak için değil o mail adreslerinden spam atmak için kullanıyorlar, işin özeti şu isteyen istediği mail hesabından sahte mail atabilir ama dönüşü mail hesabı sahibinin kendisine gelir. endişelenme mail senden çıkmıyor senin adına fake mail atılıyor.

endişe yapmana gerek yoq kardes
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.