Şimdi Ara

Her yöne 250 Dakika, 5000 SMS ve 500 MB İnternet 19 TL (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
8
Favori
40.546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar Turkcell in bu kampanyası hala devam ediyor mu?
    "her yone 500 dk + 5000sms + 1gb net = 23 tl"

Turkcell den Bimcell'e geçtiğimizde ek bir ücret yansıtılıyor mu Turkcell tarafından ve ne kadar sürede geçebiliriz. Hesap kesim döneminden kaç gün önce başvurmalıyız

sağlıcakla

noktala hataları düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ring -- 18 Şubat 2013; 13:49:33 >
  • Merhaba,

Aşağıdaki sorunuz için,

Ben Turkcell'den döndüm.Son fatura gelmedi ama (faturalıdan faturasıza geçmiştim oradan Bimcell'e )sorduğumda 15 TL gibi bir paranın yansıtılacağı söylenmişti.Hoş daha fatura gelmedi ama bu günler faturayı gönderirler diye tahin ediyorum.(Bu işin olayın geçmişi 2 aya dayanıyor)

Selamlar

Turkcell den Bimcell'e geçtiğimizde ek bir ücret yansıtılıyor mu Turkcell tarafından ve ne kadar sürede geçebiliriz. Hesap kesim döneminden kaç gün önce başvurmalıyız
  • merhaba,

Bilgi için teşekkür ederim. Geçiş süreci ne kadar sürüyor. Aslında şundan soruyorum; bugün benim fatura dönemim sonra eriyor. Yarın yeni fatura dönemi.Geçiş için bugün başvursam yeni fatura gelmeden bugün halledebilirler mi yoksa yeni dönem içine sarkar mı acaba diyorum

Bir de memnun musunuz? ben şimdiye kadar Turkcell dışında başka operatör kullanmadım, yeniden Turkcell i arar mıyım diyrum?

sağlıcakla
  • Avea faturalı kullanıyordum.
    Cumartesi Bim'e başvuru yaptım.
    Pazar gün geçiş tamamlanmıştı.
  • bende bimcele geçtim bugun.
  • Merhaba,

Telefonunuz faturalıdan gidiyorum.Yeni fatura dönemini kullanın fatura kesimine 10 gün kalasıya başvurun.Bende problem olmuştu.Avea dan Turkcel'e geçmek için fatura kesimine 8 gün kala başvurdum.Problem çıktı ve Fatura kesiminde 2 gün sonra numarayı taşıdılar.Haybiye Avea'ya bir fatura ödemek zorunda kaldım.Bu arada Benim Turkcell di ben faturasıza çevirtip Bim'e başvurdum.

selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13ATMACA

Merhaba,

Telefonunuz faturalıdan gidiyorum.Yeni fatura dönemini kullanın fatura kesimine 10 gün kalasıya başvurun.Bende problem olmuştu.Avea dan Turkcel'e geçmek için fatura kesimine 8 gün kala başvurdum.Problem çıktı ve Fatura kesiminde 2 gün sonra numarayı taşıdılar.Haybiye Avea'ya bir fatura ödemek zorunda kaldım.Bu arada Benim Turkcell di ben faturasıza çevirtip Bim'e başvurdum.

selamlar

merhaba,

Zaman ayırıp bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim. O zaman bu dönemi geçip önümüzdeki dönem başvurum. Ben Turkcell faturalıdan direk geçeceğim.

Bu arada memnun musunuz Bimcell den? Turkcell kazık falan ama memnunum, ama kampanyam bitince bir de akıllı tel alınca Turkcell gerçekten sıkıntı olmaya başlayacaktı fiyatlar konusunda. Bu nedenle geçmek istiyorum.

sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ring

merhaba,

sağlıcakla

turkcell in böyle bir kampansi mi vardı? Ben 3 gündür tarife bakıyorum böyle tarifeler en aşağı 49 lira?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZİkriTalan

quote:

Orijinalden alıntı: ring

merhaba,

sağlıcakla

turkcell in böyle bir kampansi mi vardı? Ben 3 gündür tarife bakıyorum böyle tarifeler en aşağı 49 lira?

merhaba,

Haklısınız. Ben de o yüzden sordum zaten. Sanırım eski bir kampanyaydı ve devam etmiyor.

Sağlıcakla
  • arkadaşlar bende geçmeyi düşünüyorumda şimdi bi sorun oldu müşteri hizmetleri için bimemi gitçez:)
  • Az önce numara taşıma için basvurumu yaptım. 3 gündür bakıyorum internet içinde barındıran güncel tarifeler içinde en iyi bimcell 19 liralık paketi geldi.

• merak ettiğim avea içi sms alan bir kişi aveadan bimcell e sms atabiliyor mu bu aldığı sms ile öyleyse hemen geçmeyi düşünüyorum bir dh li olarak
  • Arkadaşlar isteyen s3 kullansın ya da farklı bir telefon. Yine hangi hattı seviyorsa ve avantajlı olduğunu düşünüyorsa onu seçsin. Herkes kafasına göre takılsın bunları eleştirmek kimsenin haddine değil diye düşünüyorum.

Ben de avea kullanıyorum, yaşadığım şehirde yüzde 99 çekim oranına sahip. Neredeyse şebekenin hiç gittiğini görmedim, internet hızı vodafone ve turkcellden aşağı kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayata gülümse -- 20 Şubat 2013; 0:17:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

merak ettiğim avea içi sms alan bir kişi aveadan bimcell e sms atabiliyor mu bu aldığı sms ile öyleyse hemen geçmeyi düşünüyorum bir dh li olarak

Hat tamamıyla aveadır

Karşı taraf avealı ise size sms atarsa şebeke içinden alıyor. Avealı olan arkadaşlarım sürekli mesaj atıyor bence geçin.
  • eyvallah hocam bende geçerim en geç ay sonuna dek...

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

arkadaşlar 16 liraya 500dk her yöne, 100sms ve 1gb internet ile kurum içi ücretsiz kamu hattı kullanıyorum,
    ayrıca da turkcellime 12liraya 180dk her yöne ve 180sms kullanıyoruma ama turkcelimi bu bimcele taşısam mantıklı gibi..
    merak ettiğim bu tarife devam eder mi?
    bir de hattı taşımak yeterli mi, mini sim var mı vs?

Arkadaşlar alıma açık mı aveanın bu tarifesi?
  • hattım avea. dün akşam 7 gibi bimde başvurdum hattımı taşımak için. hala bilgilendirme mesajı gelmedi.

avea dan bimcelle e bir günde geçiyor demişti burdakiler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

hattım avea. dün akşam 7 gibi bimde başvurdum hattımı taşımak için. hala bilgilendirme mesajı gelmedi.

Ben Cumartesi öğle saatlerinde Bim'e başvurmuş,ertesi gün yani Pazar günü öğle saatlerinde geçiş tamamlanmıştı.

Bim'deki görevli de pazartesi geçmiş olur demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPICA -- 28 Şubat 2013; 16:45:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

quote:

hattım avea. dün akşam 7 gibi bimde başvurdum hattımı taşımak için. hala bilgilendirme mesajı gelmedi.

Ben Cumartesi öğle saatlerinde Bim'e başvurmuş,ertesi gün yani Pazar günü öğle saatlerinde geçiş tamamlanmıştı.

Ne tesadüf bende başvuru yaptım bimcelle geçmek için iki günden geçersiniz dediler.Üzerinden bir gün geçmeden ve HERHANGİ bir bilgilendirilme yapılmadan hattımı taşımışlar.Telefon bozuldu diye telefoncuya götürdüm birkaç defa kapatıp açtım.Beni arayanlar ulaşamadı. Bir gün boyunca mağdur oldum.Sonradan aklıma geldi taşındığı hattın.Buradan bimcelle çok teşekkürlerimi iletiyorum!!!!!!!

Müşterilerini bir mesajla bilgilendirmeyi çok görüyorlar herhalde.

Aynı gün hattıma 20 TL yükledim.Üçlü paketi kullanmak için hemen telsiz kullanım ücreti kestiler.Müşteri hizmetlerindeki hanımefendi şikayetiniz varsa Maliye'ye bildirin dedi.
    Telsiz kullanım ücreti hattımdan kesilmesin demedim.Hattı iki gün önce açtılar açar açmaz şubat ayına ait telsiz kullanım ücretini kestiler.Aylık kesilen bir ücretmiş hatta TL olunca kesiliyormuş.Ben hattımı üç gün önce açtırdım.Bir ay olmadan neden telsiz kullanım ücreti kesiyorlar anlamış değilim.

Buradan bimcelle hattımı kısa sürede taşıdığı için teşekkür ederim.Ayrıca ücretlendirme 6 saniye üzerinden yapılıyor buda çok güzel 60 saniye üzerinden yapılmıyor yani diğer operatörler gibi. 5 bin sms ve 500 MB internet hizmetleri de var 19 TL'ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GateFLY

quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

quote:

Ne tesadüf bende başvuru yaptım bimcelle geçmek için iki günden geçersiniz dediler.Üzerinden bir gün geçmeden ve HERHANGİ bir bilgilendirilme yapılmadan hattımı taşımışlar.Telefon bozuldu diye telefoncuya götürdüm birkaç defa kapatıp açtım.Beni arayanlar ulaşamadı. Bir gün boyunca mağdur oldum.Sonradan aklıma geldi taşındığı hattın.Buradan bimcelle çok teşekkürlerimi iletiyorum!!!!!!!

Müşterilerini bir mesajla bilgilendirmeyi çok görüyorlar herhalde.

Aynı gün hattıma 20 TL yükledim.Üçlü paketi kullanmak için hemen telsiz kullanım ücreti kestiler.Müşteri hizmetlerindeki hanımefendi şikayetiniz varsa Maliye'ye bildirin dedi.
    Telsiz kullanım ücreti hattımdan kesilmesin demedim.Hattı iki gün önce açtılar açar açmaz şubat ayına ait telsiz kullanım ücretini kestiler.Aylık kesilen bir ücretmiş hatta TL olunca kesiliyormuş.Ben hattımı üç gün önce açtırdım.Bir ay olmadan neden telsiz kullanım ücreti kesiyorlar anlamış değilim.

Buradan bimcelle hattımı kısa sürede taşıdığı için teşekkür ederim.Ayrıca ücretlendirme 6 saniye üzerinden yapılıyor buda çok güzel 60 saniye üzerinden yapılmıyor yani diğer operatörler gibi. 5 bin sms ve 500 MB internet hizmetleri de var 19 TL'ye.

benimki 30 saat falan oldu hala geçmedi, hattımdaki paket bitti öyle geçmesini bkliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.