Şimdi Ara

Süperonline Fibernet Wireless Şifresini Nasıl Değiştirebilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
234.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Süperonline Fibernet Wireless Şifresini Nasıl Değiştirebilirim ?

• yokmu bunun bi çaresini bilen. wi-fi ağıma birinin sızdığını düşünüyorum.bendeki bütün pc ler kapalıyken alttaki büyük siyah modem (veya router) in sol baştan 2. ışığı sık sık yanıp sönüyor (dünya simgesi olan ışık). ayrıca ondan daha nadir olarak onun bir sağındaki ışıkta yanıp sönüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: headhuntergs

yokmu bunun bi çaresini bilen. wi-fi ağıma birinin sızdığını düşünüyorum.bendeki bütün pc ler kapalıyken alttaki büyük siyah modem (veya router) in sol baştan 2. ışığı sık sık yanıp sönüyor (dünya simgesi olan ışık). ayrıca ondan daha nadir olarak onun bir sağındaki ışıkta yanıp sönüyor.

192.168.1.1 adresine girin.
    kullanıcı adı: admin
    şifre: superonline

modeminizin markasına göre değişmekle beraber, huawei olduğunu varsayarak anlatıyorum.
    Modem arayüzüne giriş yaptıktan sonra üstteki Kablosuz Ağ Ayarları sekmesine gelin. Buradan şifre ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Alttaki uygula butonuna basmayı unutmayın.
    Ayrıca MAC filtreleme yapmanızı öneririm. Köstebeğin mac adresini kara listeye ekleyebilirsiniz ya da sadece izin verdiğiniz cihazların internete girmesine izin verebilirsiniz. Bunun için sağdaki menüden Temel>WLAN linkine tıklayın. Daha sonra üstteki sekmelerden WLAN Filtreleme seçeneğini seçin. Buradan mac filtreleme ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Alttaki uygula butonuyla ayarlarınızı kaydetmeyi unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 5 Ocak 2013; 23:39:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

quote:

yokmu bunun bi çaresini bilen. wi-fi ağıma birinin sızdığını düşünüyorum.bendeki bütün pc ler kapalıyken alttaki büyük siyah modem (veya router) in sol baştan 2. ışığı sık sık yanıp sönüyor (dünya simgesi olan ışık). ayrıca ondan daha nadir olarak onun bir sağındaki ışıkta yanıp sönüyor.

modeminizin markasına göre değişmekle beraber, huawei olduğunu varsayarak anlatıyorum.
    Modem arayüzüne giriş yaptıktan sonra üstteki Kablosuz Ağ Ayarları sekmesine gelin. Buradan şifre ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Alttaki uygula butonuna basmayı unutmayın.
    Ayrıca MAC filtreleme yapmanızı öneririm. Köstebeğin mac adresini kara listeye ekleyebilirsiniz ya da sadece izin verdiğiniz cihazların internete girmesine izin verebilirsiniz. Bunun için sağdaki menüden Temel>WLAN linkine tıklayın. Daha sonra üstteki sekmelerden WLAN Filtreleme seçeneğini seçin. Buradan mac filtreleme ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Alttaki uygula butonuyla ayarlarınızı kaydetmeyi unutmayın.

kullanıcı adı ve şifreyi yazdım ama giriş başarısız uyarısı veriyor. ayrıca superonline den aldığım sonu @fiber olan kullanıcı adı ve şifreyide denedim yine giriş başarısız dedi. kablosuz olarakta denedim notebook u ethernet kablosu ile modeme bağlayarakta denedim hep giriş başarısız uyarısı geliyor.
  • quote:

quote:

quote:

kullanıcı adı ve şifreyi yazdım ama giriş başarısız uyarısı veriyor. ayrıca superonline den aldığım sonu @fiber olan kullanıcı adı ve şifreyide denedim yine giriş başarısız dedi. kablosuz olarakta denedim notebook u ethernet kablosu ile modeme bağlayarakta denedim hep giriş başarısız uyarısı geliyor.

modem arayüzü şifresini değiştirmişsiniz sanırım. müşeri hizmetlerini arayıp modemi sıfırlamalarını söyleyin.
  • quote:

quote:

Dediginizi yaptim ama kabul etmedi. Wireless sifresini nasildegistirebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Süperonline Fibernet Wireless Şifresini Nasıl Değiştirebilirim ?

Tarayıcınızdan 192.168.1.1 adresine girin.
    Kullanıcı Adı: admin
    Şifre: superonline
    (Tabi modem arayüzü şifrenizi değiştirmediyseniz standart şifre budur.)

İşlemden sonra uygula butonuna basmayı unutmayın.

Bu şekilde yapamazsanız müşteri hizmetleri aracılığıyla değiştirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 27 Ekim 2013; 12:40:02 >
  • quote:

Süperonline Fibernet Wireless Şifresini Nasıl Değiştirebilirim ?

Tarayıcınızdan 192.168.1.1 adresine girin.
    Kullanıcı Adı: admin
    Şifre: superonline
    (Tabi modem arayüzü şifrenizi değiştirmediyseniz standart şifre budur.)

İşlemden sonra uygula butonuna basmayı unutmayın.

Bu şekilde yapamazsanız müşteri hizmetleri aracılığıyla değiştirebilirsiniz.

Dedigin yolu denedim sifreyi kabul etmiyor..

• Aynı sorun bendede var admin yazıyorum superonline yazıyorum girmiyor degistirmedim ki onları

• Heydudee H kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini arasaniza?

Online işlem merkezinden Wi-Fi şifresi değişiyor olmalı.

• headhuntergs H kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım 192.168.1.1 gir kullanıcı adı:admin Şifre:admin olarak yaz sonra hızlı kurulum (quick setup) tıkla aşşağı in internet edını ve şifreni değiştirebilirsin
  • Heydudee H kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım 192.168.1.1 gir kullanıcı adı:admin Şifre:admin olarak yaz sonra hızlı kurulum (quick setup) tıkla aşşağı in internet edını ve şifreni değiştirebilirsin
  • Modemi fabrika ayarkarına getir yeniden kur.

• En basit yolu burdan online işlem merkezine gir
    https://webislem.superonline.net/bireysel/login.xhtml

giriş yaptıktan sonra böyle yap en basit yolu bu
    http://i.imgur.com/pabZGLd.png
  • BEYLER superonlıne huawaı kullannıyorum admin superonline yapıyorum olmuyo napıcam
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    kardeş o kadar teşekkür ederimki çok yardımcı oldun.
  • beyler super online wireless deistirme yapamayanlar için anlatiyorm ... girise admin yazim küçük harflerle büyük yazarsaniz kabul etmez .. sifrre superonline yaz dikkat ü yok buda küçük byk kabul etmior ... sonra girince aygit diyiceksiniz soldan orda acilan pencereden sagda 2 kutuda sifrenizi deistirebilirsiniz.. birazck yardmci olduysam ne mutlu bana
  • Çözüm çok basit arkadaşlar aşağıdaki işlemleri adım sırasına göre takip ederek çok kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.bende şu siteden değiştirmiştim dilersen bir bak kardeşim http://www.bilgibahcem.com/2015/01/internet-sifresi-degistirme-wifi-sifresi.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.