Şimdi Ara

Samsung S3 Mini Aksesuar İnceleme Merkezi (Son Güncelleme : 25.04.2013) ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
15
Favori
29.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung S3 Mini Aksesuar İnceleme Ve Bilgilendirme Konusu (Son Güncelleme : 25.04.2013 - 11'inci İlandan İtibaren Yeni Ürünler Tanıtılmıştır)

Evet arkadaşlar sonunda zamanım oldu ve konumuzu açmış bulunmaktayım, bu konu için gerek gittigidiyor'dan gerekse başka sitelerdeki satıcılarla mesaj yoluyla yada telefon yoluyla irtibat sağladım . Bazılarının kendi resmi sitelerine girerek telefon numaralarını öğrenip telefon görüşmesi de yaptım telefonumuz için en iyi, en güzel, en şık, en kullanışlı kılıf, ekran koruyucu vs bulmak için ... Şu anlık 2 adet kılıf modeli ve 1 adette kaliteli ekran koruyucusu buldum, telefonu daha almama rağmen duramadım bazılarının siparişini verdim hatta elime de geçti . Şimdi ilk kılıflardan başlayalım, bu arada aşağıdaki ürünlerin resimlerindeki reklamların üzerindeki yazı siyah kare'yle kapattım . Evet arkadaşlar şimdi incelememize başlayabiliriz :

1. İlk kılıfımız inceliği sadece 0.2 mm kapak kılıfıdır . Temsili resmi aşağıda bulunmaktadır . Resimdeki telefon s3 olabilir fakat bize gönderilecek kılıf s3 mini içindir . Satıcımız gayet ilgilidir kendisiyle birçok kez konuştum . Kıılıfın renk seçenekleri mevcuttur . Ben beyaz aldım . Arkası buzlu gibi ve telefona takınca Samsung yazısı da görünecek arkada . Kılıfı genel anlamda çok beğendim . Arka kapak korumasını tam sağlayacağını düşünüyorum .

Fiyat : 20 TL

İlgili ürün :http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s3-mini-kilif-0-2mm-ince-kapak-79122254

Kargo durumu : Ücretsiz kargo

______________________________________________________________________________________________________

2. İşte benim dört gözle beklediğim müthiş bir kılıf . Belli ki tamamen tam korumak için üretilmiş fakat daha s3 mini için uyumlu olanı satışa çıkmamıştır . Satıcısıyla iletişime geçtim ve bana önümüzdeki çarşamba günü (02.02.2013) günü s3 mini için uyumlu olanının stoklarına bir aksilik olmazsa gireceğini söyledi . Bu kılıf tamamen 1. sınıf kalitedeymiş . Özel tasarımıyla telefona zarar vermezmiş . İnternette bu kılıfın başka yerde satışını bulamadım, bulan varsa burdan söyleyebilir ve ordan da alabiliriz . Olmazsa çarşamba günü satış linkini bu konuya ekleyeceğim bu mesajı düzenleyerek ...

İlanın Son Düzenlemesi (04.01.2013) : Evet arkadaşlar kılıfımız gelmiştir . Daha doğrusu aşağıdaki kılıf Samsung İ9001 için üretilmiştir fakat s3 mini içinde uyumluymuş, satıcı bizzat denemiş . Bende ebatlarına baktım ve telefonumuza uygun olduğunu gördüm . Ben siparişi verdim, bugün yarın gelir . Gerçekten tam koruma isteyenler için bu kılıf işimizi çok iyi görür . Stokta 19 adet kalmıştır . 9u ücretsiz kargo 30,10 TL . 10u ücretli kargo 27,10 TL . Stoklarda bitmeden bence almanızı tavsiye ediyorum ...

Fiyat : 31,10 TL

İlgili ürün :http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-i9001-galaxy-deri-hard-bok-kilif-3xfilmi-68414944

______________________________________________________________________________________________________

3. Şimdi de ekran koruyucusu yani jelatin meselesine geçelim . Ama önce aşağıdaki ürünün son durumuna bakın ...

İlanın Son Düzenlemesi (25.04.2013) : Arkadaşlar ZERO markalı ekran koruyucular modeli değiştirmiş ve jelatinde bulunan ana menü tuşu bölümünün alt tarafı açık olana geçmişlerdir . Bu yüzden bende başka kaliteli ve ana menü tuşunun alt kısmının kapalı olanından arayışı içine girdim . Araştırmadayım . En fazla 2 hafta içinde diğer satıcılarla görüşüp, istediğimiz modelde ve kaliteli ekran koruyucusu bulacağım ve bu ürünü güncelleyeceğim ...

_____________________________________________________________________________________________________

4. Arkadaşlar bazı arkadaşlarımız benim gibi yedek kenarda köşede kalsın diye kapak isteyebilir diye araştırdım ve s3 mini arka kapak satışını buldum hemde orjinal kapak . Ben 2 adet sipariş verdim 3-4 gün sonra gelir . Hem beyaz hemde mavi kapak var stoklarda . Yurtdışında bu kapağın tanesi 14 dolar falan ona göre . Bence sizde geç kalmayın stoklar tükenmeden yedek kapağınızı alın ilerde elbet lazım olur .

Fiyat : 6 TL (Tane fiyatı)

İlgili ürünler :

Beyaz kapak :http://www.mormani.com/urun/6d0d4f4e7b87e3f8fb14eebcd01c30d7/SAMSUNG-Galaxy-i8190-S3-Mini-Arka-Kapak-Orjinal-(Beyaz)

Mavi kapak :http://www.mormani.com/urun/ef276000f7f5bae086d19abf400593da/SAMSUNG-Galaxy-i8190-S3-Mini-Arka-Kapak-Orjinal-(Siyah)

Kargo durumu : Kargo ücretli

İlanın Son Düzenlemesi (25.04.2013) : Arkadaşlar beyaz kapak stoklarında gözüküyordu fakat ellerinde kalmadığını ve şeffaf kapak sattıklarını söylediler . Bende şefaf kapak nasıl oluyor dedim, çünkü telefonun 2 renk'i mevcut şu anda piyasada . Tam açıklık getiremedikleri için SİPARİŞİ İPTAL ETTİM . Haberiniz olsun ama ellerinde mavi kapak var gibi gözüküyor ...

_____________________________________________________________________________________________________

5. Arkadaşlar bu ürünün geçen gün siparişini verdim ve ürün elime ulaştı . Bu model koruyucu satıcı tarafından türkiyeye yurtdışından gelmiş belli ki . Çünkü başka yerde satışını göremedim . Tam anlamıyla şunu diyeyim ki ürün çok kaliteli ve yukarda 1'inci ilandaki üründen daha kaliteli ve daha fazla korumaya sahip . Artı olarak kaliteli bir slikondan üretilmiş . Telefona takınca, telefonun kenarlarındaki nikelanjını falan tamamen koruyor . Çokta kabalaştırmıyor telefonu . Anlayacağınız hoş duruyor . Ben şeffaf olanından aldım . Size de tavsiye ederim ...

Fiyat : 19 TL

İlgili ürün :http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-i8190-s3-mini-kilif-xline-kapak-80711785

6. Bu üründe orjinal sarj cihazı ürünüdür . Ben siparişini verdim elime geçmesini bekliyorum . Denildiğine göre telefonumuzu daha hızlı sarj edebilecek güçte . Araştırmalarıma göre de bu sarj cihazı s3'ün orjinal sarj cihazı olmasına rağmen s3 mini içinde kullanabiliyoruz . Eğer benim gibi, s3 mini kutu içeriğinden neden usb destekli kaliteli sarj aleti çıkmadı diyenler için birebir . Bence kaçırmayın derim . Fiyat olarak çoğu yerden çok çok uygun araştırabilirsiniz ...

Fiyat : 37 TL

İlgili ürün :http://www.mobilcadde.com/samsung-eta0u80ebe-orjinal-micro-usb-ev-sarj-aleti-5959

Açıklama : O sitede satılan bu ürünün beyazı telefonumuzla uyumluymuş ama samsung ile görüştüm bazıları tkullanabilirsiniz dedi bazıları da tavsiye etmedi . Bilginize sunarım arkadaşlar ...

7. Bu ürünümüz s3 mini'nin kutusundan çıkan orjinal beyaz kulaklıktır . Ürün %100 orjinaldir . Daha fazla açıklamaya gerek yok sanırım ...

Fiyat : 55 TL

İlgili ürün :http://www.mobilcadde.com/samsung-orjinal-stereo-mikrofonlu-beyaz-kulaklik-6535

8. Bu ürün'ün bu kalitedeki şekli Türkiye'de sanırım sadece aşağıdaki sitede var . Ürün çok kaliteli gözüküyor . Detaylı bilgi için ürünün açıklama bölümünü okuyabilirsiniz . Parasını hakediyor kanaatimce ...

Fiyat : 78 TL

İlgili ürün :http://www.mobilcadde.com/samsung-i8190-galaxy-s3-mini-bataryali-beyaz-kilif-7211

9. Karşınızda değişik bir ürünle karşı karşıyım . Ürün telefonumuzu acil anlarda sarjımız azsa sarj etmeye yarıyor . Örnek vermem gerekirse ; örneğin telefonumuzun sarjı %10'da diyelim . Bu ürünle telefonumuza sarja alırsak en az %40'a kadar sarj eder . 2 adet AA pil ile çalışmaktadır . Eğer ki pilimiz kaliteli bir pilse %60'ları görürüz diye düşünüyorum . Fiyatı da oldukça uygun . Aşağıdaki 3 farklı satıcıdan da alabilirsiniz, ucuz olanda kargo ücreti bize ait, pahalı olanda kargo ücretsiz ...

Fiyat : 15 - 18 TL arası

İlgili ürün :
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-i8190-s3-mini-ozel-acil-sarj-cihazi-84099975
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-i8910-s3-mini-icin-acil-sarj-cihazi-79126949
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-i9300-galaxy-s3-acil-sarj-cihazi-82447359

Kargo durumu : Yukardaki bilgide açıklaması yapılmıştır

10. Ürünümüz HDMI kablosu (yani telefonumuzdaki görüntüyü tv'ye aktaran) kablodur . Pek açıklamaya gerek yok sanırım . Ürün orjinaldir . İlgilenenler inceleyebilir ...

Fiyat : 35 TL

İlgili ürün :http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s3-hdmi-hdtv-mhl-adaptor-81387906

11. Arkadaşlar telefonunuza yedek batarya almak istiyorsanız aşağıdaki ilana bakabilirler . Ben Kore üretimi batarya alacağım . Aşağıdaki ilan sahibi şirkettende kore üretimi isteyebilirsiniz . Olmazsa Vietnam da olur . Batarya %100 orjinaldir . Almak isteyenler alabilir ...

Fiyat : 58 TL

İlgili ürün :http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s3-hdmi-hdtv-mhl-adaptor-81387906

12. Benim önümüzdeki hafta sipariş vereceğim ürünlerden birine geldik . %100 ORJİNAL KORE ÜRETİMİ 32 GB CLASS 10 SAMSUNG MİCRO SD KART . Aşağıdaki ilandan satıcıya ulaşabilirsiniz . Ürün kapanmış gözüküyor ama satıcı ile irtibat kurabilirsiniz, elinde bayağı varmış, ben görüştüm . Ürün %100 orjinal arkadaşlar . Aynı marka ve model diğer hafıza kartlarına bakıp kafanızı karıştırmayın çünkü daha ucuza satanlar olabiliyor ama o zamanda ürünün sahte çıkma olasılığı olabiliyor . Bilginize sunarım ...

Fiyat : 100 TL

İlgili ürün :http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-32gb-microsdhc-plus-uhs-1-48-mb-s-hiz-81483061

13. Sıra geldi ilginç bir ürüne . Telefonumuz için japonlar 2 kat daha fazla giden bir batarya üretmiş ve piyasaya sunmuştur . Bataryayı ben ilk zamanlar almayı düşündüm fakat sonradan vazgeçtim . Vazgeçme sebebim acaba telefona zarar verir mi diye ? Bunu düşündüğüm için vazgeçtim ama halaa aklım yine de bu üründe :) Bataryaya baktığımızda 2450 mah'lık bir batarya . Bizim orjinal bataryalarımız ise 1500 mah . Yani 2 katı güçlü bir batarya . Akım çıkış ve giriş değerleri orjinal bataryamızla hemen hemen aynı . Bu ürünü s3 için üretimi olan bataryayı kullanan arkadaşlarım var ve bir problem yaşamadılar . Sarj süreleri en az 2.5 veya 3 gün gitmektedir . Almayı düşünen olursa aşağıdaki ilandan ulaşabilirler . Ve yukardaki hafıza kartı ilanında dediğim gibi bunda da şunu diyorum, 45 tl altı ürünlere yaklaşmayın . Daha ucuz olanları da olabiliyor ama başka firmalar yani yan sanayinin yan sanayisi olan firmalar da bu bataryadan yapabiliyor . O yüzden sıkıntı olma durumu daha da artıyor . Bu arada bu bataryayı alan arkadaşlar bataryayı telefonda sarj etmeyiniz . Ayrıca batarya sarj edici alet alıp onda sarj edip öyle telefonda kullanınız . Bunu şu yüzden diyorum ; sıkıntı olma durumunu az seviyeye **** diye . Kaliteli olan s3 mini için ayrı bir sarj edici aparatı da ilerleyen günlerde bu konuda paylaşacağım . Bilginize sunarım ...

Fiyat : 45 TL

İlgili ürün :http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/galaxy-s3-mini-icin-japon-mali-2450mah-pil-81764775#product-information

Açıklama :
    Bataryayı alıp kullandıktan sonra oluşabilecek hiçbir sıkıntı vb durumlardan sorumlu değilim ...

Yeni ve beğendiğim ürünler çıktıkça burada paylaşmamı sürdüreceğim arkadaşlar . Sizlerde beğendiniz, aldığınız S3 Mini aksesuarlarınızın paylaşımını bu başlıkta yaparsanız bu konuda daha çok bilgili olmuş oluruz . Kesinlikle alıntı değildir, kendi yazım ve incelememdir . Yorum yaparsanız da sevinirim, yorumlarımız birbirimiz için son derece önem arz etmektedir . İlginiz için teşekkür ederim ...

Son Güncelleme : 25.04.2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ystipi -- 25 Nisan 2013; 15:52:04 >

• 2 numarada gösterilen kılıf yerine ben Flip Cover'ları tercih ederim. Çünkü ekran bölümü sert bir tabaka ile koruma altına alınıyor. Bunda ise yumuşak ve esnek bir tabaka mevcut. Sadece bir öneri Ayrıca ben de Flip Cover kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

2 numarada gösterilen kılıf yerine ben Flip Cover'ları tercih ederim. Çünkü ekran bölümü sert bir tabaka ile koruma altına alınıyor. Bunda ise yumuşak ve esnek bir tabaka mevcut. Sadece bir öneri Ayrıca ben de Flip Cover kullanıyorum

Flip Cover kılıflar iyi hoş kaliteli fakat, telefonu tam kaplamıyor . Şu anlamda tam kaplamıyor : Telefon Allah korusun düşerse, düşerken kılıfın ön kapağının açılma ihtimali var ve bu da çok büyük sorunlara yol açabilir . Bu yüzden . Buda benim sadece bir düşüncemdir ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

2 numarada gösterilen kılıf yerine ben Flip Cover'ları tercih ederim. Çünkü ekran bölümü sert bir tabaka ile koruma altına alınıyor. Bunda ise yumuşak ve esnek bir tabaka mevcut. Sadece bir öneri Ayrıca ben de Flip Cover kullanıyorum

Flip Cover kılıflar iyi hoş kaliteli fakat, telefonu tam kaplamıyor . Şu anlamda tam kaplamıyor : Telefon Allah korusun düşerse, düşerken kılıfın ön kapağının açılma ihtimali var ve bu da çok büyük sorunlara yol açabilir . Bu yüzden . Buda benim sadece bir düşüncemdir ...

Ön kapak açılması? Mıknatısı oraya boşuna koymamışlar Yani ön kapak açılmaz, yani telefon elinde olsa bile kapanma ihtimali var, ama diğer deri kılıflar için bu söylenemez...

• quote:

quote:

quote:

Ön kapak açılması? Mıknatısı oraya boşuna koymamışlar Yani ön kapak açılmaz, yani telefon elinde olsa bile kapanma ihtimali var, ama diğer deri kılıflar için bu söylenemez...

Mıknatısı varsa sorun yok . Ben olmadığını sanıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ystipi -- 30 Aralık 2012; 0:05:53 >

• Bende flip cover kullaniyorum korumada 1 numara tek gecerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 30 Aralık 2012; 0:39:57 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Satış ilanı değil, başlıkta yazdığı gibi inceleme konusu burası . Satış yapılan kılıf vs bizim sattığımız birşey değil ki hem ...

Tamam hocam editledim mesajı
  • Ekran koruyucu olarak ne kullaniyorsunuz ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: har3

Ekran koruyucu olarak ne kullaniyorsunuz ??

Ben ilk mesajımdaki son ürünü kullanacağım aldım 6 adet . Markası zero'ydu yanlış hatırlamıyorsam .
  • hocam 2 gün önce sipariş etmiştim daha bugun elime ulaştı almak istiyen arkadaşlar için önerebilirim

http://www.mobilcadde.com/samsung-i8190-galaxy-s-3-mini-desenli-beyaz-silikon-kilif-6164
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: har3

Ekran koruyucu olarak ne kullaniyorsunuz ??

Ben ilk mesajımdaki son ürünü kullanacağım aldım 6 adet . Markası zero'ydu yanlış hatırlamıyorsam .

Him flip cover alirken yaninda veriyolar ekran koruyucu bakalim olmaassa onu aliriz

• Arkadaşlar S III kullanıcısı olarak zie bir tavsiyem olacak. eBay üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Benim yaklaşık 4-5 parça siparişim sorunsuz geldi ve buradaki fiyatlardan daha ucuz;

http://www.ebay.com/sch/Cell-Phone-Accessories-/9394/i.html?_from=R40&_nkw=s+3+i8190

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 30 Aralık 2012; 11:55:14 >

• Aksesuar olarak Otg eklenebilir mi? Millet bilgi sahibi olur.
  • ben ilk kez bir telefonumda flip cover kullaniyorum. normalde diger kiliflari 3-4 gun sonra kullanamazdim. ya kullanışsız yada kaba gelirdi.

ama bu flip cover olayini sevdim ve tavsiye ederim. benim kullandigim modelde arka kapak degistirmeye veya sokmeye gerek kalmiyor. direk telefonu kilifin icine yerlestiriyorsunuz.

• quote:

Aksesuar olarak Otg eklenebilir mi? Millet bilgi sahibi olur.

+1 bana da denenmiş otg kablo ilanı lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vendetta1.6 -- 30 Aralık 2012; 15:25:39 >
  • quote:

Samsung S3 Mini Aksesuar İnceleme Ve Bilgilendirme Konusu

Evet arkadaşlar sonunda zamanım oldu ve konumuzu açmış bulunmaktayım, bu konu için gerek gittigidiyor'dan gerekse başka sitelerdeki satıcılarla mesaj yoluyla yada telefon yoluyla irtibat sağladım . Bazılarının kendi resmi sitelerine girerek telefon numaralarını öğrenip telefon görüşmesi de yaptım telefonumuz için en iyi, en güzel, en şık, en kullanışlı kılıf, ekran koruyucu vs bulmak için ... Şu anlık 2 adet kılıf modeli ve 1 adette kaliteli ekran koruyucusu buldum, telefonu daha almama rağmen duramadım bazılarının siparişini verdim hatta elime de geçti . Şimdi ilk kılıflardan başlayalım, bu arada aşağıdaki ürünlerin resimlerindeki reklamların üzerindeki yazı siyah kare'yle kapattım . Evet arkadaşlar şimdi incelememize başlayabiliriz :

1. İlk kılıfımız inceliği sadece 0.2 mm kapak kılıfıdır . Temsili resmi aşağıda bulunmaktadır . Resimdeki telefon s3 olabilir fakat bize gönderilecek kılıf s3 mini içindir . Satıcımız gayet ilgilidir kendisiyle birçok kez konuştum . Kıılıfın renk seçenekleri mevcuttur . Ben beyaz aldım . Arkası buzlu gibi ve telefona takınca Samsung yazısı da görünecek arkada . Kılıfı genel anlamda çok beğendim . Arka kapak korumasını tam sağlayacağını düşünüyorum .

Fiyatı : 20 TL

İlgili ilanımız :http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s3-mini-i8190-kilif-0-2mm-kapak-71694844

Açıklama : Kargo bedava

2. İşte benim dört gözle beklediğim müthiş bir kılıf . Belli ki tamamen tam korumak için üretilmiş fakat daha s3 mini için uyumlu olanı satışa çıkmamıştır . Satıcısıyla iletişime geçtim ve bana önümüzdeki çarşamba günü (02.02.2013) günü s3 mini için uyumlu olanının stoklarına bir aksilik olmazsa gireceğini söyledi . Bu kılıf tamamen 1. sınıf kalitedeymiş . Özel tasarımıyla telefona zarar vermezmiş . İnternette bu kılıfın başka yerde satışını bulamadım, bulan varsa burdan söyleyebilir ve ordan da alabiliriz . Olmazsa çarşamba günü satış linkini bu konuya ekleyeceğim bu mesajı düzenleyerek ...

Fiyatı : 30 TL civarında olmasını bekliyorum

3. Arkadaşlar kılıf incelemem şimdilik bu kadar, en iyi, en şık kullanışlı kılıflar bana göre yukarıda . Şimdi ekran koruyucusu yani jelatin meselesine geçelim . Ben bununda siparişini verdim . Parlak olanından aldım . Bunun nedeni parlak olan jelatin ekran görüntüsünü bozmaz, ekranı dalgalı olarak göstermez . Ayrıca aldığım jelatin sensör bölümünü kapatmayarak sensör'e zarar vermez . Ona göre lazerle kesimi yapılmıştır .

Fiyatı : 10 TL (3 adet fiyatıdır)

İlgili ilanımız :http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/3x-samsung-galaxy-s3-mini-i8190-ekran-koruyucu-71492795

Açıklama : Kargo bedava

Yeni ve beğendiğim ürünler çıktıkça burada paylaşmamı sürdüreceğim arkadaşlar . Sizlerde beğendiniz, aldığınız S3 Mini aksesuarlarınızın paylaşımını bu başlıkta yaparsanız bu konuda daha çok bilgili olmuş oluruz . Kesinlikle alıntı değildir, kendi yazım ve incelememdir . Yorum yaparsanız da sevinirim, yorumlarımız birbirimiz için son derece önem arz etmektedir . İlginiz için teşekkür ederim ...

teşekkurler arkadaşım güzel açıklama olmuş ben de yeni aldım bu telefonun mhl hdmi kablosunu bulabilirmiyiz veyahut tv ye bağlanıyormu bulamadım sitelerde birde sana sorayım dedim teşekkürler

• Orijinalden alıntı: sduman

teşekkurler arkadaşım güzel açıklama olmuş ben de yeni aldım bu telefonun mhl hdmi kablosunu bulabilirmiyiz veyahut tv ye bağlanıyormu bulamadım sitelerde birde sana sorayım dedim teşekkürler

MHL kablo var fakat Otg'yi beceremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emresteely -- 5 Ocak 2013; 12:41:53 >
  • http://www.hizlial.com/u02.036.8038.0226/microsonic-samsung-i8190-galaxy-s3-mini-ekran-koruyucu-film

Ben bunu aldım. i9000 için olanı çok ama çok başarılı idi. Varlığı ve yokluğu bir resmen.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.