Şimdi Ara

Samsung UE39EH5003 led tv yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün Samsung UE39EH5003 full hd led tv aldım. mağazada görüntü kalitesi gayet güzel gözüküyordu. fakat eve gelip tv'yi kurduğumda tam bir hayal kırıklığına uğradım. görüntüler berbattı. sizce bunun nedeni evimdeki uydu alıcısının fullhd'yi desteklememesinde dolayı olabilir mi? uydu alıcım next ye 2000 fta usb.

• quote:

Orijinalden alıntı: anakinscofield

Arkadaşlar bugün Samsung UE39EH5003 full hd led tv aldım. mağazada görüntü kalitesi gayet güzel gözüküyordu. fakat eve gelip tv'yi kurduğumda tam bir hayal kırıklığına uğradım. görüntüler berbattı. sizce bunun nedeni evimdeki uydu alıcısının fullhd'yi desteklememesinde dolayı olabilir mi? uydu alıcım next ye 2000 fta usb.

led tv ler genelde sd goruntuleri iyi degil hd goruntuler guzel ama fazla hd yayin yapan yok size gelen yayin ne kadar iyi olursa led tv de okadar iyi gosterir bende panasonic led tv var ayni hayal kirikligi bendede var ama hd goruntuler cok guzel bence fazla takmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.A. iyi forumlar .. bu bahsi geçen samsung led tv'yi a101 mağazası 7 martta 899 tl den satışa sunacak kullanıcılarını memmum olup olmadıklarını veya ne tür avantajları olduğunu yazarlarsa çok sevinirim .. konuya ulaşmak için linke tıklayıp yorum yazarmısınız...http://forum.donanimhaber.com/m_72349213/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.