Şimdi Ara

Sinbo Çay makinesi kusuru yanmama neden oldu Sakın almayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
5.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sinbo çay makinesi alalı 3 gün oldu ancak bugün alt kısmı kaldırdığım an dibi düştü ve tüm sıcak su döküldü alt taban hiçbir vida ile tutturulmamış sadece içten bir lastik ile sıkıştırılmış lastikte sıcaklıktan genleşince taban düştü ve hafif yandım sakın bu çay makinesinden almayın ve çevrenize söyleyin yanmak istemiyorsanız sakın almayın birde webcamden çektiğim bir foto ekliyorum karar sizin anlamak için teknik bilgiye gerek bile yok..

Bu arada belirtmek isterim Çay makinesinin MODELi STM-5700

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aybarsata -- 28 Aralık 2012; 14:10:00 >

• çok geçmiş olsun sinbo kadar dandik ürün üreten firma görmedim bence tüketici mahkemesine şikayet edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: can kırıkları.

çok geçmiş olsun sinbo kadar dandik ürün üreten firma görmedim bence tüketici mahkemesine şikayet edin

Firmayı Aradım gerekli kontroller yapılacakmış gerekirse piyasadan cihazı toplatacaklarmış elbette dava bile etmeyi düşüneceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: aybarsata

quote:

çok geçmiş olsun sinbo kadar dandik ürün üreten firma görmedim bence tüketici mahkemesine şikayet edin

Firmayı Aradım gerekli kontroller yapılacakmış gerekirse piyasadan cihazı toplatacaklarmış elbette dava bile etmeyi düşüneceğim

hakkınızı aramanız en doğal hakkınız sinbo piyasadan komple kalkmalı

• Geçmiş olsun. Bu kabul edilebilir bir durum değil. Umarım firma gereken duyarlılığı gösterir. Size para iadesi de yapmalıler.

Benim de Homend cam ketılım var. Altını sadece plastik çember tutuyor. Şimdi benim de aklıma düştü, umarım böyle bir sorunla karşılaşmam.
  • ben dıyorum bu markanın sadece ekmek makınesı alınır.kalıtenın k sı yok.küçük ev aletlerınde phılıps 1 numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: YAMAN_NR

Geçmiş olsun. Bu kabul edilebilir bir durum değil. Umarım firma gereken duyarlılığı gösterir. Size para iadesi de yapmalıler.

Benim de Homend cam ketılım var. Altını sadece plastik çember tutuyor. Şimdi benim de aklıma düştü, umarım böyle bir sorunla karşılaşmam.

teşekkür ederim..işte sıcak su meselesi ve birden dibinin resimde görüldüğü gibi düşmesini düşünün üstünüze boşalacak sudan kaçtınız kaçtınız yoksa 1.dereceden yanık hastanelik olma riski var
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

ben dıyorum bu markanın sadece ekmek makınesı alınır.kalıtenın k sı yok.küçük ev aletlerınde phılıps 1 numara

Haklısın ucuz diye aldım bende keşke parasına bakmadan daha kaliteli markaların ürünlerini seçseydim..hata aslında başta ucuz diye bu markayı tercih eden bende.
  • olan oldu suç sizde değil onu üreten firmada suç var

artık her kesime hitap etsin diye 1 vidanın hesabını yapıyorlar beyaz eşyadada bu böyledir bosch kalkıpta almanyadan ithal ettiği cihazı türkiyede 1000 tl altına satarmı satmaz kullandığı malzemenin fiyatı zaten 1000 tl civarı

sinbo premier tarzı markalardan çöp alınmaz bende blendr vardı düşman başına allahtan hediye gelmişti de attım katil blendr
  • Sinbo'dan benim de ağzım yandı, kesinlikle bir daha ürün almam. Kahve değirmeni aldık, kısa sürede bozuldu.
    Tıraş makinesi aldım önce bıçakları kesmez oldu, sonra durduk yere bozuldu şarj olmadı. Babam da bana kızdı, bekleseydin Philips veya Braun alsaydık, çok acele ettin dedi. Şimdi Bosch kahve değirmeni kullanıyoruz, çok memnunuz. Traş makinasında da uygun kampanya bekliyorum, Philips ya da Braun alacağım.
  • quote:

Sinbo'dan benim de ağzım yandı, kesinlikle bir daha ürün almam. Kahve değirmeni aldık, kısa sürede bozuldu.
    Tıraş makinesi aldım önce bıçakları kesmez oldu, sonra durduk yere bozuldu şarj olmadı. Babam da bana kızdı, bekleseydin Philips veya Braun alsaydık, çok acele ettin dedi. Şimdi Bosch kahve değirmeni kullanıyoruz, çok memnunuz. Traş makinasında da uygun kampanya bekliyorum, Philips ya da Braun alacağım.

benimde traş makinasına ihtiyacım var hocam alırsanız bilgilendirirseniz sevinirim
  • quote:

quote:

Sinbo'dan benim de ağzım yandı, kesinlikle bir daha ürün almam. Kahve değirmeni aldık, kısa sürede bozuldu.

benimde traş makinasına ihtiyacım var hocam alırsanız bilgilendirirseniz sevinirim

Tamam, hafta sonu bi fiyat araştırmasına çıkacağım sanırım yılbaşından sonra alırım. Alırsam haber veririm.

• quote:

quote:

quote:

Tamam, hafta sonu bi fiyat araştırmasına çıkacağım sanırım yılbaşından sonra alırım. Alırsam haber veririm.

tamam sağolun detaylarınızı bekliyorum cildim çok hassas her makinayı kullanamıyorumda

• Sinbodan aldığım hemen hemen hiçbirşeyden hayır görmedim.

Hele ütü... Gömlek yakası yakan ütü olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KoLCu_

Sinbodan aldığım hemen hemen hiçbirşeyden hayır görmedim.

Hele ütü... Gömlek yakası yakan ütü olur mu?

Sinboysa neden olmasin

bundan 2 sene once anneannemin sinbo utusuyle saclarimi duzlestiricektim kisik ayarda olmasina ragmen sacim utunun tabanina yapismisti uf ne pis kokmustu ya adini katil utu koymustum adini hala yasiyor kahrolasica

Eve sinbo markali hicbir urunu sokmamak lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok geçmiş olsun.

4-5 dolarlık ürünler bozulduğunda parça değiştirmek yerine ürünü değiştiriyor diye (çünkü ürün değiştirmek daha ucuz ve kolay) bu markaya altın marka ödülü verecek kadar mantık yoksunu ucuzcu müşteriler oldukça Sinbo da her zaman böyle başımızda olacaktır. Piyasadaki belli başlı diğer markalar gibi.

Piyasada çok ucuz ürünlere talep olduğundan üreticiler de böyle saçma sapan ürünleri arz ediyor. Suç biraz da az paraya çok şey isteyen biz tüketicilerde.

Piyasada 10 kettle varsa 7'si çöp. ve 7 çöp model pazarın %90'ını rahat oluşturuyordur.
  • Bugün oldu 1 geri dönüş bir özür bile yok..ama ben peşini bırakmayacağım bu işin.

Başka bir kullanıcının şikayetvarda ki bir mesajını okumanızı isterim..Benim şikayet yayına alınmak içinde sıra bekliyor..

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1526683/sinbo-cay-makinesi-su-akitiyor/9aj8q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aybarsata -- 30 Aralık 2012; 18:37:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybarsata

Bugün oldu 1 geri dönüş bir özür bile yok..ama ben peşini bırakmayacağım bu işin.

Başka bir kullanıcının şikayetvarda ki bir mesajını okumanızı isterim..Benim şikayet yayına alınmak içinde sıra bekliyor..

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1526683/sinbo-cay-makinesi-su-akitiyor/9aj8q

Sinboda lg gibi alt yapi sorunu yasiyor suanda servis yonunden tek marka homend gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün aradılar cihazın aynısından göndereceklermiş Neden bu sefer beni tam hastanelik etmeyemi niyetiniz var bu ne saçma bir teklif dedim..Yapmanız gereken bu cihazın hemen gerekli kontrolü ve gerekirse piyasadan başkalarınında yanmaması için toplatılmasıdır dedim.Bana yine tabanı yapıştırma ve lastik ile sıkıştırma aynı cihazı göndermeyi teklif ediyorlar özüre bak..eminim kabul etsem 3 gün sonra yine yanarım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.