Şimdi Ara

HİREMCO NOVA MİNİ FULL HD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HİREMCO NOVA MİNİ FULL HD arkadaşlar bu cihaz nasıldır.
    kullanan arkadaşlar önerirmisiniz..
    bunun yerine GOLDMASTER SILVER MİCRO HD UYDU ALICISI nımı tercih edeyim..

• yok mu bilgisi olan
  • Uydu kısmı çok pasifmiş forumumuzun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi sorumu ben cevaplayayım bari. uyducu bir arkadaş seul hiremco nun el değiştirdiğini
    eski kalitede olmadığı yazılım desteğinin sınırlı olduğunu söyledi. gold master silvere idare eder dedi
    ama mini hd uydu alıcısı alacaksam next nextstar almam gerektiğini söyledi.
    belki işine yarayan olur..
  • next minix rezil bişey kullanıcıların yolladıkları resimlerde özellikle sd yayınlar çok kötü
  • benimi çin iyi bir açıklama oldu :)) bugün bende bu uydu alıcısını gördüm.. ama fiyat bakımdan nextle neredeyseaynı... aralarında 20 lira gibi bişey var.. en iyisi next almak..
  • Yaklaşık 1 ay kadar önce Vatan bilgisayardan bu cihazdan aldım.
    Cihaz 1 saat sonra ısınarak donmaya başladı. Kapatıp açınca birkaç dakika çalışıp yine donma yaptı.
    Başka bir televizyona bağladım (ikiside led tv) yine donma yaptık.
    Pirizden çıkarıp biraz soğutunca yine çalışıyor.
    Aynı hatta problem olabilir diye başka bir marka uydu alıcısı bağlayıp uzunca bir süre kullandım ama problem yaşamadım.
    Bugün Vatan bilgisayara götürüp bıraktım, öğleden sonra kontrol edip dönüş yapacaklar.
    Gelişmeleri yine buradan paylaşırım, en azından tercih edecekler için bir referans olur.
  • Elimde bi proje için alınıp 2 gün kullanılmış , donma yapmayan , kutusu ,garantisi halen devam edilen , gold bilgisayardan alınmış Hiremco Uydu Alıcısı vardır.
    İstanbul içi Beyoğlu-Beşiktaş elden teslim edebilirim.

sıfırı şu fiyatta Hiremco Nova HD

Ben 150 TL ye veriyorum,kargo benden,get ilanı açabilirim.
  • a101de satılan hometech ht1050 iyi full hd görüntüsü gayet iyi hdmiden bağlayacaksan sd yayınlarda iyi ancak av çıkışından görüntüsü biraz mat yan keskinlik yok ama cihaz verdiğin paraya göre gayet iyi kumandasıda oldukça estetik (ht1200 se)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.