Şimdi Ara

ACER ASPİRE V3-571G KULLANICILAR KLÜBÜ[28 KİŞİ OLDUK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.120
Cevap
21
Favori
116.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1-Talk2MyHand 
    2-ozkanozdemir239
    3-ugur7884
    4-secretname13
    5-wampir_s
    6-killersontheroad
    7-hasanakyurek
    8-hiaxi
    9-mekatro_nik
    10-omer-42423
    11-bado6100
    12-glyvenol
    13-Jessive
    14-hayatt13
    15-bye_erce
    16-gx2delete
    17- ZSARA
    18-kayacan93
    19-byburaker
    20-iMKoP
    21-etnaa81
    22-egemen54
    23-Srcn81
    24-9yuz3
    25-umutcalim
    26-0nLyBlack
    27-blackbloody14
    28-volkantekcan
    29-gececi212
    tecrübelerimizi ve sorunlarımızı buradan paylaşalım
    hayırlı olsun...
    İMZAMIZ
    [center][image]http://resimyukleyin.net/images/84610299625903318689.png[/image][/center] 
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_69632334/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69632334][b][color=#000000]ACER ASPİRE V3-571G[/b][/link][/center]
    [center][color=#FF6600]Intel® Core™ i7,2.4 GHz,8 GB DDR3,1 TB,NVIDIA GT640M 2 GB Paylaşımsız Hafıza,15.6 inch,Windows 8[/color][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 15 Haziran 2013; 9:25:49 >

•  ACER ASPİRE V3-571G KULLANICILAR KLÜBÜ[28 KİŞİ OLDUK]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 27 Aralık 2012; 18:28:17 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 4 Ocak 2013; 16:06:04 >

• Benide ekleyebilirsin.
  • Bende de var cihazdan size de bi soruyim ısınma sıkıntısı var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur7884

Bende de var cihazdan size de bi soruyim ısınma sıkıntısı var mı

ağır oyunları oynarken(1-2 saat) elimi fana tuttuğumda bariz sıcaklığı hissediyorum ama klavyede felan pek belli etmiyor
    liste yenilendi
  • Bende PES13 oynarken 85 dereceye kadar cıkıyor. 10dk oynayınca bu rakamda bi saate yakın oynasam da aynı bi soğtucu almayı düsünüyorum. Sizde sıcaklık oyunlarda kaç dereye çıkıyor.
  • quote:

Bende PES13 oynarken 85 dereceye kadar cıkıyor. 10dk oynayınca bu rakamda bi saate yakın oynasam da aynı bi soğtucu almayı düsünüyorum. Sizde sıcaklık oyunlarda kaç dereye çıkıyor.

Zalman nc3000 soğutucu ile kullanıyorum 70-75 arası maksimum 80 e çıkıyor. Klavyede sıcaklık kendini belli ediyor tabi ama belli bir sabiti yakaladıktan sonra artmıyor 3 4 saat assasian oynadım sıkıntı olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkanozdemir239

quote:

Bende PES13 oynarken 85 dereceye kadar cıkıyor. 10dk oynayınca bu rakamda bi saate yakın oynasam da aynı bi soğtucu almayı düsünüyorum. Sizde sıcaklık oyunlarda kaç dereye çıkıyor.

Zalman nc3000 soğutucu ile kullanıyorum 70-75 arası maksimum 80 e çıkıyor. Klavyede sıcaklık kendini belli ediyor tabi ama belli bir sabiti yakaladıktan sonra artmıyor 3 4 saat assasian oynadım sıkıntı olmadı

sıcaklığı ölçmek için hangi programı kullanıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

quote:

Orijinalden alıntı: ozkanozdemir239

quote:

sıcaklığı ölçmek için hangi programı kullanıyorsunuz

işlemci için core temp, diğer parçalar ise Everest ultima edition kullanıyorum

• benide ekleyebilirsiniz
  • arkadaşlar çok yakında (mesela yarın) bu laptopu alabilirim. ama aklıma takılan ekran kartı. videolarda oyunları full de açtığı görülüyor. sizce ekran kartı çabuk mu eskir ? mesela seneye gta5 çıkacak büyük ihtimal. gta4 çıktıktan bir yıl sonra aldığım laptopla orta ayarlarda oynayabilmiştim. sizce bu laptop da öyle mi olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: killersontheroad

arkadaşlar çok yakında (mesela yarın) bu laptopu alabilirim. ama aklıma takılan ekran kartı. videolarda oyunları full de açtığı görülüyor. sizce ekran kartı çabuk mu eskir ? mesela seneye gta5 çıkacak büyük ihtimal. gta4 çıktıktan bir yıl sonra aldığım laptopla orta ayarlarda oynayabilmiştim. sizce bu laptop da öyle mi olur ?

gt640m in yeterince iyi bir ekran kartı olduğunu düşünüyorum uzun yıllar götürür bizi
    kullanıcı listesi güncellendi

• quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

quote:

arkadaşlar çok yakında (mesela yarın) bu laptopu alabilirim. ama aklıma takılan ekran kartı. videolarda oyunları full de açtığı görülüyor. sizce ekran kartı çabuk mu eskir ? mesela seneye gta5 çıkacak büyük ihtimal. gta4 çıktıktan bir yıl sonra aldığım laptopla orta ayarlarda oynayabilmiştim. sizce bu laptop da öyle mi olur ?

gt640m in yeterince iyi bir ekran kartı olduğunu düşünüyorum uzun yıllar götürür bizi
    kullanıcı listesi güncellendi

ben daha önce acer 6930g kullanıyordum ekran kartı atı hd4650 idi ve bf3 ü orta ayarlarda oynayabiliyordum. sanırım bu ekran kartı da 3-4 yıl sonra bile kendi zamanının bf3 lerini orta ayarlarda oynatıyor olacaktır

• Bence de makine uzun süre daha yeter ama tek sıkıntısı bilmiyorum sizde de mi öyle ama sıcaklık 88 e kadar çıktı dün bu nedenle çok uzun oyun oynayamıyosun. Sizler de sıcaklık değerlerini ölçüp yazarsanız bende mi anormallik var öğreneyim. Eğer sizde de öyleyse nasıl bi çözüm yolu izlemeliyiz.
  • quote:

sadece şunu belirtmek isterim ki böyle birşeyin kimse garantisini veremez . Sonuçta teknoloji durmuyor

Teknolojinin gelişme hızı duracak dersen f/p mükemmel++
    eğer hızda bir düşüş yaşanır dersen f/p çok iyi
    eğer hız değişmez dersen f/p gerçekten iyi

Beni de ekleyin listeye lütfen . Bu arada bende win8 sorunu bu galiba online oyunlarda sorun var bi de sağ tıklama çok geç cevap veriyor Vista beni çağırıyor galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: wampir_s

quote:

sadece şunu belirtmek isterim ki böyle birşeyin kimse garantisini veremez . Sonuçta teknoloji durmuyor

Teknolojinin gelişme hızı duracak dersen f/p mükemmel++
    eğer hızda bir düşüş yaşanır dersen f/p çok iyi
    eğer hız değişmez dersen f/p gerçekten iyi

Beni de ekleyin listeye lütfen . Bu arada bende win8 sorunu bu galiba online oyunlarda sorun var bi de sağ tıklama çok geç cevap veriyor Vista beni çağırıyor galiba

vista mı şaka mı

• Arkadaşlar sizde gözlemlerinizi belirtirmisiniz. Garantiye yollucam makineyi sıcaklıktan dolayı
  • arkadaşlar bugün aldım beni de ekleyin listeye. yalnız alır almaz sorun çıktı yarın iade edip tekrar tazesini alıcam
  • quote:

Arkadaşlar sizde gözlemlerinizi belirtirmisiniz. Garantiye yollucam makineyi sıcaklıktan dolayı

oyunlarda felan ısınıyor mesela crysis 2 yi açtığımda 20 dk de feci ısınıyor notebookların genel sorunu bu soğutucu almayı düşünüyorum ben böyle ufak sebeplerden dolayı servise göndermeyin bence
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.