Şimdi Ara

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.164
Cevap
62
Favori
456.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • trafik sigortası yaptırıcam.türkiyenin herhangi bir acentesi olabilir yeter ki bana kargo parası ödetmesin
    ödemesini havale yada eft yaparım.en onemlisi fiyat uygun olmalı.

istanbul avrupa yakasında sorduklarım bu trafik bunda indirim olmaz dediler.o zaman sen ne kazanıyorsun.trafik poliçesi satma git limon sat:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alional

malesef arac markası modeli vererek fiyat cıkartılamıyor. fiyat almak isteyen arkadaslar PM gönderirlerse bakabiliyoruz. TC PLAKA BELGE SERİ NO kasko icin ise artı bir de meslek

satınalmadan bunu öğrenemezmiyiz
    plaka ve tc yeterlı degılmı
    yanı ozetle basımıza alacagımzı belanın boyutundan erkenden haberdar olabılmelıyız dıye dusunuyorum?
  • Arkadaşlar gelecek hafta teslim alıcağımız sandero stepway 1.5 dizel için arabayı aldığımız bayi axa oyak sigortanın 942 liraya kasko yapıcağını söylemişler babama .babamda yapın demiş fiyat fazla gibi geldi bana . Anlayan arkadaşlardan yorum bekliyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHOOTERTURK

Arkadaşlar gelecek hafta teslim alıcağımız sandero stepway 1.5 dizel için arabayı aldığımız bayi axa oyak sigortanın 942 liraya kasko yapıcağını söylemişler babama .babamda yapın demiş fiyat fazla gibi geldi bana . Anlayan arkadaşlardan yorum bekliyorum..

merhaba
    araç kimin üzerine olacaksa tc bilgisi ve hangi ilden plaka çıkacak o ilin plaka kodu ve ruhsat sahibinin mesleğini gönderebilirseniz bakalım
    saygılarımla
    aşağıdaki maile yada pm atabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

malesef arac markası modeli vererek fiyat cıkartılamıyor. fiyat almak isteyen arkadaslar PM gönderirlerse bakabiliyoruz. TC PLAKA BELGE SERİ NO kasko icin ise artı bir de meslek

satınalmadan bunu öğrenemezmiyiz
    plaka ve tc yeterlı degılmı
    yanı ozetle basımıza alacagımzı belanın boyutundan erkenden haberdar olabılmelıyız dıye dusunuyorum?

tabiki kimin üzerine alacaksanız onu tc si mesleği ve aracın plakası kac olacak siz alınca vede tam marka modeli gönderirseniz ortalama yardımcı oluruz
  • arkadaşım 2008 lacetti aldı izmir plaka 440 tl çıktı trafik sigortası 35 plaka fiat bravo 2008 01 plaka 190 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

arkadaşım 2008 lacetti aldı izmir plaka 440 tl çıktı trafik sigortası 35 plaka fiat bravo 2008 01 plaka 190 tl

ondan ziyade basamak önemlidir bende izmir araçlarını 220 tl ye kesiyorum ama önemli olan basamaktır
    yeni alınan bir araç daha onceden aracınız yoksa 4. basamaktan baslarsınız yenilemeleriniz 4.5.6.7.basamaga kadar gider muhtemelen 01 plaka aracın 3.yada 4. sigortasıdır ve 6.7. basamağa gelmiştir. degilsede eski bir aracı vardır onun indirimi aktarılmıştır.
    noterden yeni yapılan satışlar için izmir 440 uygun fiyattır
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

arkadaşım 2008 lacetti aldı izmir plaka 440 tl çıktı trafik sigortası 35 plaka fiat bravo 2008 01 plaka 190 tl

ondan ziyade basamak önemlidir bende izmir araçlarını 220 tl ye kesiyorum ama önemli olan basamaktır
    yeni alınan bir araç daha onceden aracınız yoksa 4. basamaktan baslarsınız yenilemeleriniz 4.5.6.7.basamaga kadar gider muhtemelen 01 plaka aracın 3.yada 4. sigortasıdır ve 6.7. basamağa gelmiştir. degilsede eski bir aracı vardır onun indirimi aktarılmıştır.
    noterden yeni yapılan satışlar için izmir 440 uygun fiyattır

bravo benim geçen yılda benzer bir rakama yaptırdım noter satışı sonrası. kasko geçen sene 1550 idi bu sene 950 verdim arkadaşıma kaskoda 2550 tl çıktı lacettiye :/ aracı 22 ye aldı 1 yıllık kasko ücreti aracın %10'undan fazla bence olacakğı rakam 1000-1500 arası çıkmalıydı

• 2000 model peugeot 306 600tl ödedim
  • rekor sızde herhalde:)

• quote:

Orijinalden alıntı: maghapas

2000 model peugeot 306 600tl ödedim

ozellkle hasarlı trafik poliçelerinizi yüksek çıkıyorsa yada noterden yeni aldığınız araçlar yüksek çıkıyorsa. vede. eski sattığınız araçlarınız var ise uygun rakamlara poliçe düzenleyebiliriz. saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner8181

MERHABA,

HER TÜRLÜ SİGORTA BRANŞINDA MEMNUNİYETLE YARDIMCI olURUM ARKADAŞLAR,

TRAFİK - KASKO - DASK - KONUT - İŞYERİ - ÖZEL SAĞLIK - BİREYSEL EMEKLİLİK - NAKLİYAT - YURTDIŞI SEYAHAT SAĞLIK V.S DAHA BİRÇOK BRANŞDA DESTEK OLABİLİRİM.

FİYAT KONUSUNDA ÖZEL İNDİRİM YApilIR..

İLGİLENEN OLURSA;
    taner.guzel@hotmail.com veya 0538 573 48 89 ulaşabilirsiniz.
     Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

2 internet, birde başka acente teklifleri yerine Taner Bey aslan sigortayı ilgisi, bilgisi ve özel indirimi ile trafik+kasko için tercih ettim. Evraklar da ertesi gün ücretsiz geldi. Çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Güvenlik konusunda haklısınız güvenli değiller. Bende isterim sıfır Fiat- Seat neyse ondan almayı ama herkes kendi gücünde araç alıyor.
    Türkiye'deki araçların yarısı 10yaş üzerinde. devlet gelip bana senin arabanı trafikten çektim diyemez.böyle bir hakkı yok. 70model arabasına gözü gibi bakan insanlar var. Hususi araçları zorla trafikten çekemezsin.
    Kamyonları vs. çekiyorlar ama hususide olmaz. 53model klasik otosu olan adama ne olacak peki?
    en fazla bir ara yaptıkları gibi ÖTV indirimi verirler okadar. gerisi şu anda hikaye!

trafikteki kazalara bak tofaslar mi cok yeni arabalae mi birde cevre olayina gelince ne kadar cevreci oldunuz son donemde.. lpg en cevreci yakit sen git asil 3000cc benzinli araci olanlara konus ..

• quote:

Orijinalden alıntı: nazimmacit

quote:

Güvenlik konusunda haklısınız güvenli değiller. Bende isterim sıfır Fiat- Seat neyse ondan almayı ama herkes kendi gücünde araç alıyor.
    Türkiye'deki araçların yarısı 10yaş üzerinde. devlet gelip bana senin arabanı trafikten çektim diyemez.böyle bir hakkı yok. 70model arabasına gözü gibi bakan insanlar var. Hususi araçları zorla trafikten çekemezsin.
    Kamyonları vs. çekiyorlar ama hususide olmaz. 53model klasik otosu olan adama ne olacak peki?
    en fazla bir ara yaptıkları gibi ÖTV indirimi verirler okadar. gerisi şu anda hikaye!

trafikteki kazalara bak tofaslar mi cok yeni arabalae mi birde cevre olayina gelince ne kadar cevreci oldunuz son donemde.. lpg en cevreci yakit sen git asil 3000cc benzinli araci olanlara konus ..

Yani herkes tüpgazla çalışan Şahin'lere mi binsin? Neyi savunuyorsun? Anlamadım ki?

• quote:

quote:

İyi de bende farklı birşey dememiş ki.. siz neyin kafasını yaşıyorsunz

Lektem bende anlamadım neyi savunuyor arkadaş

• dün aldığım 1998 opel corsa 1.4 swing e 540 tl sigorta ücreti çıkardılar ilk arabam diye devlet babalık yapıyormuş nerden bulaştım ben bu işe yaa
  • yahu biri sahinleri kotulemisti de artik kurtulalim gibisinden yanlis msjin altina alinti yaptim tlfdan.

• belli bir hizdan sonra zirhli araba bile kurtaramaz kimseyi . susurluk kazasindaki gibi misal.Birde bu sigortacilar suluk gibi para emiyorlar araba 10bin tllik sigorta kisiye gore 1000tlye gelebiliyor yuh diorum baskada bir sey demiyorum

• quote:

yahu biri sahinleri kotulemisti de artik kurtulalim gibisinden yanlis msjin altina alinti yaptim tlfdan.

Şahin'ler Euro NCAP'tan 5 üzerinden 5 almış arabalardır. Ayrıca hepsi Euro 5 standartlarına sahiptir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektem

quote:

yahu biri sahinleri kotulemisti de artik kurtulalim gibisinden yanlis msjin altina alinti yaptim tlfdan.

Şahin'ler Euro NCAP'tan 5 üzerinden 5 almış arabalardır. Ayrıca hepsi Euro 5 standartlarına sahiptir.

kasa saglam olsun yeter :-D

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.