- x
CODEGEN 7" TABLET ŞOK MARKET 169,95TL super
30 Cevap5851 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

21 Mesaj
26 Aralık 2012; 20:54:55 

ŞOK Marketden bugun 169,95 tl den CODEGEN tablet aldım ilk gördüğümde kutusu cezbetti özelligine bakmadım aldım ve çok güzel herkese tavsiye ederim. Yazılımı inanılmaz hızlı hatta harika ve dokunmatik çok akıcı bence bu fiyata kesinlikle kaçırılmayacak bir cihaz.İçinden resimdeki gibi KILIF + DOKUNMATİK KALEM + Kulaklık +1 Adet usb çoklayıcı (kendi üzerinde direk USB port da var ayrıca)+Şarj kablosu+ usb data kablosu çıkıyor Tabletin üzerinde dedigim gibi Tam boy USB Port , mini HDMI çıkış tv ye bağlamak için ama kablosu yok ayrıca almak gerekiyor firmaya mesaj attım varmı diye cevap gelince bilgi veririm.Parlak ince piyano kasaya sahip tasarımı var oldukça begendim.İnternete girince arka plan havanın durumuna göre değişiklik gösteriyor ayrıca hava durumunu belirtiyor kar yagınca kar,yağmursa yağmur gibi 3 saatir oynuyorum tık demedi maşallah diyelim
Smart 2 Office Programı var nasıl bir ayrıntı bu program aklım almadı.çok güzel tasarlamışlar.AAA ayrıca ekranın direk görselinin kopyasını alabiliyorsunuz bu çok büyük ayrıntı olmuş.Valla benim çok hoşuma gitti sizde bitmeden gidiip alın.bedava bedava Biraz daha inceledikten sonra ayrıntılı olarak datayları yazarım.

0

Ekteki dosya (1)

21 Mesaj
26 Aralık 2012; 20:59:03 

0

Ekteki dosya (1)

3343 Mesaj
26 Aralık 2012; 21:13:57 

Hocam ekran nasıl ? kapasitif mi ?ram ? hafıza ? işlemci ?

Hemen bende alabilirim.

3343 Mesaj
26 Aralık 2012; 21:15:56 

Bu mduur ?http://www.aktuelurunler.com/2012/11/sok-market-codegen-qbix-m93-tablet.html

21 Mesaj
26 Aralık 2012; 21:23:31 

CORTEX A8 512 DDR3 4GB HAFIZA .Kablosuz çekimi de çok güzel 2 oda var aramızda Adsl ile ama 3 bakla çekiyor performansı beni hayran bıraktı

21 Mesaj
26 Aralık 2012; 21:25:43 

5 PARMAK KAPASİTİF EKRAN

3343 Mesaj
26 Aralık 2012; 22:02:54 

google destekliyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

21 Mesaj
26 Aralık 2012; 22:21:27 

Google var üye olup markete ulaştım inanılmaz bir derya bu andorid birçok oyun indirdim oynuyorum ... çok hoşuma gitti
internetde çok hızlı ve ekranın dokunmatigi çok hassas oldugu için rahatlıklla her yere giriyor ayrıca ekranın alt kısmında zoom özelliği var.Youtube twitter face smart 2 office programı üzerinde yüklü geliyor klavye mouse taktım canavar gibi çalışıyor .en yüklü flash sitelerine girdim oldukca hızlı acaba üretimde bana kıyak mı geçtiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frezze -- 26 Aralık 2012; 22:49:53 >

21 Mesaj
26 Aralık 2012; 22:40:19 

smart office programı paralıymış android marketde çok hoşuma gitti
0

local://upfiles/1453922/419E68FE1F414ABE9785C48EA7CDCE51.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frezze -- 26 Aralık 2012; 22:51:05 >

21 Mesaj
26 Aralık 2012; 22:42:27 

0

Ekteki dosya (1)

21 Mesaj
26 Aralık 2012; 22:53:58 

0

Ekteki dosya (1)

21 Mesaj
26 Aralık 2012; 22:55:03 

0

Ekteki dosya (1)

19 Mesaj
26 Aralık 2012; 23:14:43 

freeze kardeş ekranın direk kopyasını alabiliyoruz yazmışşın peki neden ekranı cep telefonyla çekip öyle koydun?

21 Mesaj
26 Aralık 2012; 23:56:21 

Videolarda takılma yapmıyor kesintisiz izledim ,birçok dosya açık ama yavaşlma yapmıyor,oyunlarda da
angry birds
fruit ninja
world at Arms
temple Run
oynadım sıkıntılı bir durumla karşılaşmadım cihaz bu paraya çok performanslı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frezze -- 27 Aralık 2012; 8:05:45 >

21 Mesaj
27 Aralık 2012; 8:15:01 

Şarj kısmına gelince stand by da hiç harcamamış 4 saat boyunca , oyun internet aynı zamanda youtube 5 saatimi geçirmiştim sonra şarja taktım ve şarjdayken de tableti kullandım hiç bir sorun yaşamadım

155 Mesaj
27 Aralık 2012; 10:29:30 

bende merak ettim..gidip birazdan bakıcam...tam modeli yazmıyor ilanlarda ama hangisiymiş görücez.

3343 Mesaj
27 Aralık 2012; 11:44:56 

hocam şarjı ne kadar gidiyor ?
Birde uygulamaların hepsini hafıza kartına yada belleğe yükleyebiliyor muyuz?
Wifi çekimi pc ile karşılaştırırsak nasıl ?

21 Mesaj
27 Aralık 2012; 12:05:27 

tabletin ayrıca resim çekildikten sonra degişik modlarda degişiklikler yapılmasına izin veriyor oda ayrı bir güzellik olmuş kücültüp kesebiliyorsunuz vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frezze -- 27 Aralık 2012; 12:07:46 >

21 Mesaj
27 Aralık 2012; 12:06:40 

quote:

Orijinalden alıntı: HarryBlade

hocam şarjı ne kadar gidiyor ?
Birde uygulamaların hepsini hafıza kartına yada belleğe yükleyebiliyor muyuz?
Wifi çekimi pc ile karşılaştırırsak nasıl ?

wifi çekimi bence çok çok iyi 135 m2 evimizi var evin her bölgesinde denedim onda size kesinlikle onay verebilirim hiç kesilme yapmıyor tabi adsl de baglı bu sinyal gücüne baglı ama table ilk açtıgımdan beri sorunsuz internet baglantısı var
gelelim harici bellek kopyalamasına biraz ugraştım ama aktardım detaylı olarak da anlatırım

155 Mesaj
27 Aralık 2012; 14:30:43 

codegen qbix hangi modeli acaba? kutunun üzerinde model numarası kaç yazıyor?

3343 Mesaj
27 Aralık 2012; 14:45:53 

Benim telefonum T20 android var her uygulamayı yükleyemiyorum hafiza kartina . 120 mb alan sunuyor oda dolunca sıkıntı. :(

106 Mesaj
27 Aralık 2012; 15:14:57 

ben de bu tableti almayı düşünüyordum,

böyle bir konu açtığınız için teşekkür ederim.

21 Mesaj
27 Aralık 2012; 18:38:17 

quote:

Orijinalden alıntı: victory80

codegen qbix hangi modeli acaba? kutunun üzerinde model numarası kaç yazıyor?

codegen qbix V57 modeli www.codegen.com.tr girip baktım ama model görünmüyor

21 Mesaj
27 Aralık 2012; 18:46:58 

evt arkadaşlar en sonun da VINN taktım hemde direk USB portdan ve BAGLANDI :) Getiren firma TRIO teknik servisini aradım VINN da pin sıfırlamamı istedi sonra direk usb port taktım turcell internet göründü onu turcell MGB yapıyorsunuz ve BAGLANDI :)
yaw şimdi sıra navigasyon yükleyip gezmeye kaldı :)
bu arada android cep telefonum dan da paylaşımla internete girebiliyormuşum onu da teknik servis bilgisini verdi .IPHONE ve AKILLI TELEFONLALRIN hepsinde codegen tabletle internete paylaşım yapıp girebiliyormuşuz
Ayrıca bugun hdmı kablosunu da sipariş verdim gelince tv den görüntüsü nasıl olacak onu merak ediyorum

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Aralık 2012; 19:38:11 

quote:

Orijinalden alıntı: frezze

evt arkadaşlar en sonun da VINN taktım hemde direk USB portdan ve BAGLANDI :) Getiren firma TRIO teknik servisini aradım VINN da pin sıfırlamamı istedi sonra direk usb port taktım turcell internet göründü onu turcell MGB yapıyorsunuz ve BAGLANDI :)
yaw şimdi sıra navigasyon yükleyip gezmeye kaldı :)
bu arada android cep telefonum dan da paylaşımla internete girebiliyormuşum onu da teknik servis bilgisini verdi .IPHONE ve AKILLI TELEFONLALRIN hepsinde codegen tabletle internete paylaşım yapıp girebiliyormuşuz
Ayrıca bugun hdmı kablosunu da sipariş verdim gelince tv den görüntüsü nasıl olacak onu merak ediyorum

İnterneti paylaştırma olayı tabletin değil internet yayını yapan telefonun özelliği.

483 Mesaj
27 Aralık 2012; 20:00:35 

Bugün bende aldım. Ekran görüntüsü berbat, tabii ben sony ericsson xperia ray kullanan biri olarak iyi görüntüye alışmışım herhalde...

Bir de benim tabletin açma kapama tuşu işlevini yitirmiş, sürekli reset atıyor, cihaz kapanmıyordu. ekranı kilitleyemiyor, uykuya geçen ekranı uyandırmak isterken tablet reset yiyordu. İade ettim rahatladım.

365 Mesaj
27 Aralık 2012; 21:22:26 

quote:

Orijinalden alıntı: mustaac

Bugün bende aldım. Ekran görüntüsü berbat, tabii ben sony ericsson xperia ray kullanan biri olarak iyi görüntüye alışmışım herhalde...

Bir de benim tabletin açma kapama tuşu işlevini yitirmiş, sürekli reset atıyor, cihaz kapanmıyordu. ekranı kilitleyemiyor, uykuya geçen ekranı uyandırmak isterken tablet reset yiyordu. İade ettim rahatladım.

Yapma bunuu..Senin mesajına kadar mükemmeldi herşey.. Yapma bunu, yapmaa...

90 Mesaj
27 Aralık 2012; 22:11:09 

bende aldım bugun. şokta 150 tl üstü alışveriş yapana 15 tl wp kampanasıyla 155 tlye geldı sayılır. tam boy usb olması gercekten guzel. evde wifı yok. su anlık telefonu mobil ap modem yapıp nete gırdım. nete falan gırmesı fena degıl. google playa gırdım cogu uygulamayı destekliyor. bu arada yukardakı arkadasın dedıgı gıbı ekranı banada berbat geldı. ben Xperia sola kullanıyorum. solanın ekranı angelına jolieyse bu tabletîn ekranı ayşen gruda :-D :-D ama ben boyle olacagını beklıyordum. sonucta 170 mılyonluk tablet s3un ekranından koyacak degıller ya. kulaklıgı kalemi ve sarj cıhazı( ayrıca kısa) cok dandık. bu arada sesi cok cıkmıyor onuda soyleyeyım. yanı bizim evde Xperia sola ve galaxy ace telefonlar var. iki telin seside tabletınkınden cok cıkıyor. flash bellek taktım sorunsuz gördü ve calıstırdı. bütçesi kısıtlı olup arayanlar varsa almasını tavsıye ederim. özellikle wp kampanyasıyla fıyatı daha bı hoş oluyor. gecenlerde bımde 199 tlye satılanla aynı ozellıkte hatta bunda fazla olarak tam boy usb yuvası ve kılıf var. özellikle ekran cozunurlugu netlıgı falan takıntısı olan arkadaslar sakın almasın.

3 Mesaj
28 Aralık 2012; 21:33:08 

angelina jolie vs ayşen gruda bombaydı... yarın gidip alacam inşallah turkcel vınn çalışıyordur....

6 Mesaj
16 Ocak 2013; 23:48:40 

gercekten bencede güzel ama arkadas samsung galaxy mini andorid V2,3 sanırım telefonumdan face oyunları oynuyabiliyorum bazılarını mesela top eleven ama bunda oynuyamadım daha alalı 4 saaat oldu acaba güncelleme falan nasıl bu tablette nette birsey bulamadım bilen varmı arkadaslar ??? sımdıden tesekkürler...

356 Mesaj
16 Haziran 2013; 3:03:05 

Vatan Bilgisayar yuzde 30 kampanyası ıle 144 lıra olmuş . Düşünenler için iyi bir fırsat !

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Tabletler » Diğer Markalar » CODEGEN 7" TABLET ŞOK MARKET 169,95TL super
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.289