Şimdi Ara

Kapsamlı Yabancı Dizi Tavsiye Konusu ///170'den fazla dizi (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
576
Cevap
203
Favori
219.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunların hepsini izlemeye ömrüm yetmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.
  • The walking dead ilk 2-3 bölümünü izledim sırf 1 verdin diye bence 2 - 3 puan bile hak etmiyor. Bilginizeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyraz -- 14 Temmuz 2013; 10:13:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyraz

The walking dead ilk 2-3 bölümünü izledim sırf 1 verdin diye bence 2 - 3 puan bile hak etmiyor. Bilginizeee

numaralar puan değil tavsiye edilen izleme sırası
  • Bugun bir baslikta komedi dizisi olarak su dizilerin onerildigini gordum ama bu baslikta goremedim bu dizileri.

The It Crowd (komedi)
    it's always sunny in philadelphia (komedi)
    Arrested Development (komedi)

Yorumu olan var mi veya listeyi hazirlayan arkadas bi yorumda blunabilir mi biliyorsa bu dizileri ona gore indiricem. @Knisath

• The it crowd mevcut zaten.İngiliz aksanlı iyi bir dizi.

it's always sunny in philadelphia
    Arrested Development

bu ikisi de izlenecek listemde.
  • Bu kadar diziyi izleyecek zamanı nereden buluyorsunuz? Onu geçtim, bu kadar diziyi ardı ardına, bitmek bilmez bir şekilde izlemek sizi yormuyor mu, bir süre sonra baymaya başlayıp aldığınız keyfi baltalamıyor mu, bıktırmıyor mu? İlginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Bu kadar diziyi izleyecek zamanı nereden buluyorsunuz? Onu geçtim, bu kadar diziyi ardı ardına, bitmek bilmez bir şekilde izlemek sizi yormuyor mu, bir süre sonra baymaya başlayıp aldığınız keyfi baltalamıyor mu, bıktırmıyor mu? İlginç

Konuda arkadaşlara cevap verirken yazdım ama bir daha yazayım.Hobi olarak başladığım dizi izleme alışkanlığı iş gereğine döndü ve 8-9 yıllık gibi bir sürede oldu bu kadar dizi. Yani öyle oturup bir günde 3 dizinin 1 sezonunu bitirmiş değilim .( her allahın günü )

Bazen 2-3 hafta hiç dizi bölümü izlemediğim de oldu iş-güç ten bazen yıllık tatilde ,aylık istiratlerde onlarca bölüm izlediğim de oldu.

Dizi konularına seversem yorucu olmuyor ancak iş nedeniyle bir de hoşlanmadığım bir diziyi izlemek zorundaysam ,arka plan çekimleri vs zorladığı zamanlar da oldu.Gerçi şu anda görsel iş alanında çalışmıyorum o yüzden dizi izlemeye de son 1 yıldır pek vaktim olmuyor.Takip ettiğim dizilerin güncel bölümlerini izlemek bile başlı başına haftada 12-13 saatimi alıyor toplamda.Gerçi çok fazla dizi de kalmadı izlemediğim
  • Eee bu kadar diziden sonra ingilizceyi şakır şakır konuşuyorsundur yanlış mıyım :D şaka bi yana nerden baksan binlerce bölüm dizi izledin şu son yıllarda türkçeden çok ingilizce duydun ingilizce seviyen ne durumda bak valla merak ettim :D tabi başka yardımcı kaynak yoksa
  • cyraz C kullanıcısına yanıt
    şakır şakır değil ama birçok kişinin binlerce tl verip ingilizce konuşmak için çırpındığı bir ortamda benim bu ücreti vermeme gerek kalmadığını rahat bir şekilde söyleyebilirim.

En büyük getirisi onlarca farklı şive dinlediğim için ingilizce konuşulan bir ortamda ingiliz dahi olsa anlamakta zorluk çekmeyişim.
  • Hocam liste için teşekkürler yardımı olcak kesin
  • 2 yeni dizi eklendi , kategorileri ayrıldı.
  • Konu mükemmel ötesi.

Walking dead 3 sezon bitti. Dediğiniz gibi ilk 2 sezon güzeldi ama 3 sezonda ne yapacaklarını şaşırmış haldeydiler. Konular çok uzatılmış.

Ama tavsiye edilir, izlenenilir bir dizi.
  • Kısa ve güzel bir dizi tavsiye edebilecek var mı

• Güzel konu olmuş, emeğinize sağlık
  • Yorumlar için teşekkürler.

1 yeni dizi daha eklendi , kategorisi ayarlandı,yorumu yapıldı .

( Camp )
  • emeğinize sağlık

harika bir çalışma olmuş
  • emeğine sağlık dostum. Çok iyi bir çalışma.
  • Güzel çalışma emeğiniz için teşekkürler
  • gerçekten iyi emek verilmiş kapsamlı bir çalışma olmuş. başarılı teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.