Şimdi Ara

Dead Space 3 için Hikaye Videosu Geldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Dead Space 3 için yayınlanan yeni tanıtım videosunda oyun serisinin hikayesine yer verilmiş. Önceki oyunlara doğru ufak bir hatırlatma yaparken, Dead Space 3'teki maceramızın neden başladığına dair ufak bir bilgilendirme yapılıyor.

Uzaylı bir ırkın tarihi kalıntılarından çıkan (Black Marker) ve sonra da insanların bunu kopyalamasıyla tekrar başlayan kaos ortamı Dead Space 3'te buzulların arasında devam edecek. Hikaye videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Gene aynı tas aynı hamam marker'i patlat 3 oyundur bi halledemedik şu taşı
  • dandik
  • bir bitmediniz ..... diyesim geliyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Gene aynı tas aynı hamam marker'i patlat 3 oyundur bi halledemedik şu taşı

Hakikaten bir derinleştiremediler hikayeyi.

• bsc bir işi beğenmeme timi iş başında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Droledian

bir bitmediniz ..... diyesim geliyor.

diyceksen de çok da tırt
  • Ne marker mis bu arkadasss !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marker patlat geç diyenlere de daha ne lazım bilmiyorum. Hikayede derinlik istiyorsan yan ürünlerini takip edeceksin bilader. Karikatürler, roman, çizgi filmler var. Yeteri kadar derinlik veriyor karakterlere. Ben burda 3.5 dk yı soluksuz izledim ki 5 sefer bitirmiştirim her iki oyunu da, adamlar beğenmemiş ya :) . Size müstehaktır ömür boyu Call of Duty.

• bu video çok güzel oldu önceden markeren neden kopyalandığına tam olarak bir açıklama getirilmemiştir. 3. oyunu sabırsızlıkla beklemekten başka yapacak bir şey yok artık. bu kadar desteklenen konusu olan bir oyunuda böyle yargılamak ancak arkadaşın dediği gibi call of duty den başka oyun oynamayan insanların yapabileceği bir şey.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.