Şimdi Ara

Samsung'un yeni amiral gemi modeline ait olduğu düşünülen GT-I9500 model numarası ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'un yeni amiral gemi modeline ait olduğu düşünülen GT-I9500 model numarası ortaya çıktı

Samsung'un yeni yıldaki hedefi 500 milyon mobil telefon satmak iken bunların 390 milyonunu akıllı telefon modellerinden oluşturmayı planlıyor.

Yeni yılda yeni amiral gemi Galaxy modeli ve yeni Galaxy Note modeli başta olmak üzere diğer Galaxy serisi akıllı telefonların bu hedefi gerçekleştirme yolunda katkıda bulunması bekleniyor. Ayrıca Samsung'un bir Tizen işletim sistemi modeli de bunların arasında yer alabilir.

Sammobile tarafından firmaya yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre Samsung'un yeni yıl için planladığı amiral gemi modellerinden bir tanesinin model numarası GT-I9500 ve GT-I9505 olacak.

Numaranın hangi modele ait olduğu tam olarak bilinmiyor ancak Samsung'un Tizen yüklü prototip cihazının GT-I9500 model numarasına sahip olduğu hatırlatılıyor. GT-I9505 ise muhtemelen LTE versiyonu olacak.

Yapılan araştırmalara göre 4 rakamı Güney Kore'de uğursuzluk işareti olarak kabul edildiği için, Galaxy S4 modelinde 9400 modellemesinin atlanarak doğrudan GT-I9500 numarasına geçileceği de iddia ediliyor. Şimdilik modelin hangisi olduğu belli değil ancak Samsung'un bu iki versiyon için yazılımları test etmeye başladığı belirtiliyor.

Gelecek yılın Samsung açısından oldukça hareketli geçeceği aşikar. 

• Tasarımı bakalım nasıl olacak. s3 tasarımında çıkarsa hayal kırıklığı olur benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman S"4"'ü de atlasınlar, Galaxy S5 yapsınlar aynı mantık sonuçta.

• hadi bakalım başladık yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 26 Aralık 2012; 11:28:22 >
  • Sen o kadar teknolojik atılım yap, önemli ilerlemeler kaydet, sonra gel hala 4 rakamının uğursuz olduğuna falan inan..

• Samsung iPhone Note olmus bildigin (Galaxy note, iPhone 5 melezi)

• ama bu köşeleri yuvarlatılmış dikdörtgen şeklindeeeeeee

• Şu saçma görseli yakın artık ya.. İnsanlar ciddiye alıyor.

• s3ün tasarımında çıkarsa
  • Aynen nedir bu resim ya her yeni çıkması beklenen telefon görseli,bu şekilde bişey gelmiyeceğini herkes biliyor :D

• s2 kullanıcısı olarak söylüyorum..s3 ün tasarımı bana göre iğrenç ötesininde ötesinde..eski yuvarlak kenarlı grundig marka tvleri hatırlatıyor bana hep.. iğrenç , tiksinç :)) doğadan ilham almışlar ama işe yaramamış..

inşallah s4 de adam gibi bir tasarım yaparlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: braveus

tasarımı ile oynasınlar özellik attırsınlar isterlerse 5 kamera koyup sesle yada göz kırpma ile kontrol ettirsinler nafile samsung yazılımından dolayı tamamen çöp onun en kötü telefonunda da en üst telefonunda da aynı kapanma durumları ısınma kasma donma sorunları mevcut hiç bir servis güncellenmesi ilede düzelmiyor. samsung mini wonder ace plus kullandım nafile s3 ü denedim ve elime aldığım an çöp olduğunu anladım 1500 liralarda para verip 500 liralık htc yada sony kadar olamıyorlar

Yani yorumunu okudum ve bu yorumda bence tamamen çöp. Katılan arkadaşlar artılasın lütfen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanacars

s2 kullanıcısı olarak söylüyorum..s3 ün tasarımı bana göre iğrenç ötesininde ötesinde..eski yuvarlak kenarlı grundig marka tvleri hatırlatıyor bana hep.. iğrenç , tiksinç :)) doğadan ilham almışlar ama işe yaramamış..

inşallah s4 de adam gibi bir tasarım yaparlar..

Samsung'un yeni amiral gemi modeline ait olduğu düşünülen GT-I9500 model numarası ortaya çıktı

Şu telefonun tasarımına hastayım. Asillik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zıplayanpırasa -- 26 Aralık 2012; 12:35:30 >

• Abi fıstık gibi görüntüsü var s3 un. Amma taktiniz ya

• tasarımı s3 gibi olmasında, s2 ye dönüş olursa tasarımda harika olur.Ve yine s2 gibi donanımı herşeyin Full'ü olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Abi fıstık gibi görüntüsü var s3 un. Amma taktiniz ya

bence s2 nin tasarimi kotu s3 e göre.

• Ben de beğeniyorum bu tasarımı ama Galaxy s4'de değilde S6'da anca görürüz bu tasarımı:(

• 9500 diye çıkarsa diğer modeli kesin amerikaya özel çıkar özellik olarak üstün olur.şu görsel ile çıkarsa 5" olur gibime geliyor.anlamadığım nokta ise amerika versiyonlarında işlemci snapdragon avrupa versiyonlarıda exynos.bu firmanın en sevmedigim yanıda bu.

• Tizen işletim sistemi ile geliyor kimse bunu yorumlamamış varsa yoksa şekli.

• Tasarım olarak güzel tabi ki Samsung'un tasarımı değil. Görseli yapan arkadaşın anlatmak istediği belli. Adam sıfır çerçeveli üstte ve altta çok az dokunmatik olmayan yerlerin (samsung yazısının Kameranın yakınlık sensörünün vs olduğu yerler) en aza indirgenmesini, telefonun yanlarının alüminyum olmasını istemiş.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.