Şimdi Ara

iTunes 12 gün sürecek hediye kampanyasına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yeni yıl nedeniyle 26 Aralık - 6 Ocak tarihleri arasında iTunes mağazasından kullanıcılara çeşitli hediyeler sunacağını açıklayan Apple, bugün ilk hediyesini duyurdu.

Bugünün hediyesi Maroon 5'dan iki yeni remix ve bir kamera arkası videosu olacak. Hediyenin sadece iOS kullanıcıları için olmadığını hatırlatalım. İsterseniz 12 Gün Hediye uygulamasını iOS cihazlarınıza kurarak promosyonlara erişebilir, isterseniz bilgisayarınızdan iTunes mağazasını ziyaret ederek hediyeleri indirebilirsiniz. 

12 günlük kampanya kapsamında şarkılar, müzik videoların, uygulamalar gibi geniş ürün gamından hediyeler sunulacak.

• hediye ye bak (bir kamera arkası videosu olacak) hemen iphone almaya gidiyorum

• Kamera arkası videosunda , kamera arkası videosunu hediye olarak koyarken nasıl eğlendikleri olacakmış.

• Ben indirdim valla bosa gitmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maroon 5 albümü çıktı bana beyler.
  • iTunes'tan nasıl hediyemizi alabiliriz?

edit: Tamam buldum bilgisayar üzerinden indirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmesen -- 26 Aralık 2012; 10:09:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SymPhoney

maroon 5 albümü çıktı bana beyler.

herkese aynı çıkıyor heralde
  • Maroon 5 tam ihtiyacım olan şey apple internetten müzik indirdiğimizi bilmiyor heralde. Bırak müziği, videoyu uygulama hediye et !

• niye mix veriyorlar anlamadım..
  • Hediyenin sadece iOS kullanıcıları için olmadığını hatırlatalım

of hemen s2 yi satıp ayfon 5 alıyorum
  • İlk günden hayal kırıklığı. Müzik değil, paralı sağlam uygulamalardan bekliyorum.
  • fifa satın almıştım inşallah onu ücretsiz vermez
  • maroon 5 nedir ya hediye ye bak sanki internetten indiremiyoruz..
    kimse 'hediyenin büyüğü küçüğü olmaz arkadaş' diye espri yapmasın

• benimkinden taso çıktı :P

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle

İlk günden hayal kırıklığı. Müzik değil, paralı sağlam uygulamalardan bekliyorum.

bende öyle, daha önce ücretsiz uygulamaları verirlerse kocaman bir gifti yollucam e mail adreslerine
  • Fifa 13, NFS-MW, GTA Vice City, N.O.V.A 3 gibi oyunlar verilse keşke...

Bu albüm için benden iOS 6 istedi diğer uygulamalar için de isterse mecbur iOS 6 kuracağım.
  • Maroon 5 indirdim.
  • Oyun ya da uygulama bekliyorum. Hayal kırıklığı oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.