Şimdi Ara

Oppo Find 5 yönünü Avrupa'ya çevirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Oppo Find 5 yönünü Avrupa'ya çevirdi

Çinli üreticilerin elinden çıkan en iyi telefonlardan biri arasında yer alan Oppo Find 5, gelecek yıl başında Çin'de piyasaya sürülecekken, uluslararası piyasada nerelerde boy göstereceği merak ediliyordu. Bazı spekülasyonların ardından Oppo'nun resmi Facebook sayfası, yeni pazarlarla ilgili ipuçları verdi.

5.0 inçlik Full HD çözünürlükte tek cam IPS panel, 441ppi yoğunluk, 1.5GHz saat hızında çalışan Snapdragon S4 Pro APQ8064 işlemci, Adreno 320 grafik birimi, 2GB RAM, 16GB depolama kapasitesi, 13MP çözünürlükte kamera, 120 kare/saniye video çekim desteği, 2510mAh batarya, Android 4.1.2 işletim sistemi gibi modelin özelliklerini saymak mümkün. 

Oppo'nun hayran sayfasında yayınladığı afiş ise yeni bir versiyonu da gözler önüne serdi. 16GB kapasiteli modelin 499$ olduğu duyurulmuştu. Afişte bir de 32GB kapasiteli versiyonun olduğu ve fiyatın 569$ olarak belirlendiği görülüyor. Lansman esnasında buna değinilmemişti.

Afişte ayrıca modelin hangi ülkelere gideceğine dair bir liste bulunuyor. ABD, Kanada, Malezya, İsveç, Belçika, Fransa, Finlandiya, Norveç, Danimarka, Yunanistan, Almanya, İspanya gibi uzayıp giden bu listenin ilk parça olduğu, ek olarak daha başka ülkelere de modelin gideceği belirtiliyor.

Model yine gelecek yıl başlarında uluslararası pazarlara sunulacak. HTC Butterfly'ın Avrupa'ya gelmeyecek olması ve M7 adlı sır modelin henüz tanıtılmamış olması, Oppo Find 5'in Avrupa'ya gelen ilk Full HD model olmasını sağlayabilir. 

• Türkiye'ye geliş fiyatı ne kadar olur ki acaba

• sony vs oppo :) gibi bir durum olacak gibi gözüküyor

umarım bu firma türkiye'ye de gelir

• Sonunda ya. Çinli üreticiler de gelsinler ortalık kızışsın. Biz faydalanalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan94

Türkiye'ye geliş fiyatı ne kadar olur ki acaba

500$ dan satılıyorsa yurt dışında Türkiyede 1500-1700 gibi bir fiyat aralığında olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon Avrupa ve Diger Ülkelerede Aynı Fiyatla Acılırsa Ortalık cok fena karısır demedi demeyin,ne fp ürün bırakır ne iphone bırakır yanlısım varsa düzeltin.

• tasarım 10 numara samsung ilham alsın şundan da s4 bişiye benzesin

• 13 megapiksel kamera kendi üretimleri ise alınmaz Sony'den alırlarsa olur.
    Ön kamera kaç megapiksel belirtmemişler ama Oppo Ulike 2'de ön kamera 5 megapiksel (yani dünyada ilk) ön kamera 5 megapiksel full hd çekim yapabilir ise süper olur telefon.
    Batarya 3000 mah'dan aşağısı kurtarmaz bu telefonun
    söylediğim gibi olursa Samsung Galaxy s4'te ne yenilik yapacak acaba çünkü Çinliler ALLAH ne verdiyse koyuyor telefonlarına aferin Çinlilere

• quote:

Orijinalden alıntı: menem

tasarım 10 numara samsung ilham alsın şundan da s4 bişiye benzesin

s3 ün tasarım patenti alındı ben tasarımda değişiklik olacağını zannetmiyorum ne s4 ne note3 de

• hayalimdeki telefon yahu ağlayacam şimdi haa

• 1. Önemli olan Türkiyeye gelip gelmeyeceği
    2. Bu cihaz Note2 ile mukayese edildiği her siteyi okumuşumdur. Kamerası ve ekranı Note2 den bariz daha iyi . S
    3. Keşke türkiye pazarına girse... 120 kare çekim ....

• Harika bir telefon. Şuan favorim bu açıkçası, keşke ülkemize de gelse. Telefon resmen eksiksiz; performans, ekran, batarya, kamera, tasarım, malzeme kalitesi vs. herşeyi üst düzey.
  • Türkiye'ye geleceğini düşünüyorum. Çünkü böyle bir cihazın alıcısı çok olur.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi depeche35 -- 26 Aralık 2012; 0:42:48 >
  • Keşke bizim 3 kağıtçı ithalatçılar bu Çin malı işe yaramaz deyip aynı fiyattan Türkiye'ye getirseler.

• boşuna heveslenmeyin bu cihaz turkiyeye gelmeyecek.... özellikleri gayet iyi te ucuz.. ben 16 Gb hafızalı galaxy s3 eylülde yurtdışından 510 dolara almıştım..

• Batarya için 2150 mah yazılmış ama doğrusu 2500 mah olacaktır.Eski haberlerden ya da resmi sitesinden kontrol edebilir merak edenler.Düzeltmek istedim..

• acaba şirketi mail yağmuruna tutsak Türkiye'ye getirirler mi? :)

• Oppo nun 2013 yılı planlarında Türkiye pazarı bulunmamaktadır. Bizzat görüştüm böyle bir düşüncelerinin olmadığını belirttiler. Yoksa ithalatını yapacaktım :) Şu anda Oppo Find kullanıyorum gayet memnunum, Find 5i de satışa çıktığında alacağım
  • Evet, bir mobil telefonda donanım gerçekten de çok önemlidir, haklısınız tabi. FAKAT, yazılım ve yazılım desteği de, bir o kadar da önemlidir, bunu göz ardı etmememiz gerek. Ne malum bu kadar güzel bir telefon aldıktan sonra Oppo'nun yazılım desteği vereceği? Çoğu kişi LG'ye söver falan ama, LG cebinden 50 tane Oppo çıkartır.

Yani demek istediğim Oppo'nun yazılım desteği tarafını da incelememiz gereklidir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.