Şimdi Ara

Gameloft, Google Play'de yılbaşı indirimlerini başlattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
1.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Geçtiğimiz hafta Appstore'da tatil indirimlerine başlayan Gameloft, Android kullanıcıları için de çeşitli süprizleri olacağını açıklamıştı.

Birçok popüler yapımını 0.99$'lık fiyat etiketiyle sunmaya başlayan geliştirici bu indirimlerle birlikte Android kullanıcılarının da yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Aralarında Dark Knight Rises, The Amazing Spiderman ve Order & Chaos Online gibi yapımların da yer aldığı indirim listesi şu şekilde:

• Fiyatlar iyi, orjinal oyun takipçileri için mükemmel.
  • nasıl ya, para ile mi alınıyor oyunlar ? niye ki , heryerde apk'lar var zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain[Js]

ben int. buluyorum.para vermem hayatta internetten zaten .apk dosyalari + sd dosyalari oluyo indirip yuklemek varken.

Şu uygun fiyatlara bile bu lafı söylüyorsanız kusura bakmayın siz bunları haketmiyorsunuz.Bu firmalar bir emek harcıyor.Bunun karışılığını vermeden hemde bu fiyatlarla karşılığını vermeden yaptığınız şey hırsızlık değilmidir ki açık açık bunuda marifet gibi dillendiriyorsunuz.Herkes sizin gibi yapsa ortada ne bu tür oyunlar nede hayatı kolaylastıran uygulamalar olurdu.Saygılar...

• iyi fena değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterlux

quote:

ben int. buluyorum.para vermem hayatta internetten zaten .apk dosyalari + sd dosyalari oluyo indirip yuklemek varken.

Şu uygun fiyatlara bile bu lafı söylüyorsanız kusura bakmayın siz bunları haketmiyorsunuz.Bu firmalar bir emek harcıyor.Bunun karışılığını vermeden hemde bu fiyatlarla karşılığını vermeden yaptığınız şey hırsızlık değilmidir ki açık açık bunuda marifet gibi dillendiriyorsunuz.Herkes sizin gibi yapsa ortada ne bu tür oyunlar nede hayatı kolaylastıran uygulamalar olurdu.Saygılar...

bravo hocam tebrıkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterlux

quote:

+1 yapıyosun marifet gibi anlatıyosun.
  • burdakilerden oyun tavsiye edecek bir arkadaş varsa paylaşsın lütfen, boşuna diğerlerine para vermeyelim..

• quote:

Tablete/telefona da para vermeyin o zaman. Mediamarkttan teknosadan bi yerden standtan
    Ucuruverin. Ne farki var yaptiginizdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 25 Aralık 2012; 15:40:22 >
  • 20'den fazla uygulama satın aldım indirime girdikçe daha da alacam.Para vermeyi aptallık olarak görenler var ama bu insanlar oyunların gökten indiğini mi sanıyorlar.Binlerce lira telefona veriyorsunuz ama 1 dolar(1,8 tl) yi bir oyun ya da uygulamaya veremiyorsunuz.
  • Türkçe oyunlara uygulamalara para veririm de türkçeye ve türk kullanıcılara önem vermiyolarsa ben de onlara önem vermem para da vermem hem yabancıların geliri de bize göre çok daha yüksek onlar destek olsun beni takmayanı ben de takmam para da vermem gider ihtiyacı olan birine veririm sizz de uygulamalara yüzlerce lira saçmayİ bırakın bilmesem ağlıcam uygulama geliştiriciler için yapan yapıyo bedaca uygulamayı onlar da hayrına yapmıyo heralde

• Torrent akar Google bakar.
  • para ile almayın sonrada gameloft niye android e oyun yapmıyor diye ağlasiniz.

• 2-3 arkadaş yorum yapmış internetten beleş apk indirmek varken niye para verelim diye.Şu oyunlara 2 TL veremeyen fakirlerin telefonları zaten bu oyunları kaldırmıyordur.Veya bazı cins insanlar var.Adamın elinde Note 2 var 2 TL verip oyun alamıyor.PS3 ve Xbox360'a özel çıkan oyunlar nasıl PC'ye çıkmıyorsa böyle devam ederseniz aynı durum android tede olabilir.Veya adam sadece belli telefonlara uyumlu çıkarır oyunu diğer telefonlarda kasa kasa oynarsınız.
  • Siz olayı anlamıyorsunuz diyorum ki çıkarsın türkçe oyunu alalım türkiyeye yatırım kesilmesin siz de almayın koyun tavrınızı amerikalıdan daha mı zenginsiniz para saçıyorsunuz onlara oyun çıkarsınlar diye

• Gameloft dan Amazing SpiderMan oyunun almıştım geçenlerde, sildikten sonra oyunu( tüm ek paketleri önceden silmiş olmama rağmen) cihazın içerisinde 1.3 GB alan kaplamaya devam etti klasörü, mecburen cihazı resore ettim.

Ondan beridir almıyorum gameloft oyunlarını android de.
  • Biraz emeğe saygı!
    şirketler var güçleriyle mühendisleriyle herşeyi tasarlayıp önünüze sunuyorlar ve hala korsancılık yapıyorsunuz. tamam 6.99 dolar yüksek bir fiyat olabilir ama 0.99 dolar yahu. yapmayın gözünüzü seviyim. Satın alın ya da hiç oynamayın !

• quote:

Orijinalden alıntı: orientem

Siz olayı anlamıyorsunuz diyorum ki çıkarsın türkçe oyunu alalım türkiyeye yatırım kesilmesin siz de almayın koyun tavrınızı amerikalıdan daha mı zenginsiniz para saçıyorsunuz onlara oyun çıkarsınlar diye

Oyunlarda türkçe dil olmamasının bir nedeni de oyun firmalarının ülkede gelir elde edememeleri . Çoğu firma türkiyede korsan yaygın olduğu için , bize özelbir dil paketi yapmıyorki haklılar da. Ve bunun nedeni de sizin gibiler.
    Ayrıca bunun zenginlikle alakası yok. Eğer bir mali kullanıyorsan veya bir hizmet aliyorsan bedelini vereceksin veremiyorsan da almayacaksin O mali veya hizmeti.

• Apk'sını bulup yüklemek varken bir çok insan para harcamak istemez ancak bunlar gerçekten çok uygun fiyatlar, emeğe saygı gösterip geliştiricilere destek amacıyla ara sıra parasıyla da almak lazım
  • SAMMSUNG APP. MODERN COMBAT VE ASPHALT 7 FREE OLARAK ZATEN INDIRILEBILIYOR...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.