Şimdi Ara

BUFF Sahtekarlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
26.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 20 gün önce hepsiburada.com'dan buff adlı ekran koruyucuyu 59 TL vererek aldım...Ürün darbeye dayanıklı çizilmez 24 saat içinde hava kabarcığı bırakmaz diye lanse ediliyor neyse...Ürünün kurulumu çok zor kenarları boşta kaldı ve telefona yapışmadı. Fön makinasıyla ısıtıp yapıştırılması gerektiği söylenmiş ama ,neredeyse telefonu yakıyordum olmadı kenarlar ve köşeler telefonu tutmadı neyse dedim...Ardından 20 gün olmamış hani sözde çizilmezdi ya bildiğin haşat olmuş ne varsa çizmiş derin iz bırakmış ki daha telefonu da düşürmedim.Cebimde çizilmiş...Ve bugün ahizeyi silerken( üstünü kapatmıyor ) bez buff'a takıldı ve katlanıp kırıldı sonrada başlarım senin buff'ına diye saydırdıktan sonra çıkardım attım.Hepsiburada.com'da yazdığım yorumu yayınlamamış...Firmaya mail attım distrübütörümüz sizinle iletişime gececek dedi ama nerde??? Velhasıl siz siz olun telefonunuzu korumak için böyle tuzaklara düşmeyin...Adamlar zayıf noktamızdan yakalayıp beş para etmez mallarını pazarlayıp satıyor...Yok çekiçle vurdu yok bilmem ne yaptı inanıyoruz Şimdi birileri çıkıp alta tam yapamamışsın demesin otursaydı zaten yapardık ilk defa ekran koruyucu kullanmıyoruz...

Edit:İmla ve tarih düzeltme
    Edit 27 Haziran 2014: Evet arkadaşlar 1.5 yıl sonra bugün bir buff yetkilisinden pm aldım.Eski distribütörün firmayı zedelediği ve mayıs ayında değiştirildiği bilgisini verip yeni bir ürün gönderdiklerini söyledi.Aldığım ürünün sahte olabileceğini söyledi.Yeni ürünü kullandıktan sonra konuyu şekillendireceğim.Geçte olsa dönmeleri gerçekten sevindirici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikarayel -- 27 Haziran 2014; 11:18:50 >

• bu tür alışveriş sitelerinde fiyatlara bakıcaksın.teknik detayda sallıyorlar.şikayet var comda tüketici yorumlarını oku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cebitte gordum buna benzer bır urun buda olabilir emın degılım adam cekıcle vuruyor sözde

dedim o çekici ben kullanabilirmiyim diye ?

kırmak için vurursan kırarsın tabi dedi sen ne için vuruyosun dedım ters ters baktı
  • 5 liraya 2 tane çıkıyor içinden mat parlak 2 ay oldu banamısın demedı jelatın al 5 liraya ayda bir değiştir ne gerek var 50 100 lira vermeye ürün aynısı sadece pazarlama stratejisi farklı.
    Keza kılıflarda öle moshinin kılıfları turcellde 30 -50 arası iken 5-10 liraya alabiliyorsun ki dokunarak olsun görerek olsun hiç bir farklılık yok
  • s3 ü alırken telefoncu bedavadan parlak film kapladı telefona. 4 aydır kullanıyorum bişey olmadı. taktığı film 10 liralık bişeydi.
  • Ben aldım alamyın derim.Neden derseniz yüzeyi hiç iyi değil.Yani bir plastik gibi.Normal koruyucular gibi kaymıyor oyun oynarken felan takılma oluyor.NOrmal gezintri yaparken nettede bunun ağırlığını hissediyorsunuz.Gıcık bir durum.Tamam koruması var ama kullanışı iyi değil gibi benim için.Karar sizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z3A

Ben aldım alamyın derim.Neden derseniz yüzeyi hiç iyi değil.Yani bir plastik gibi.Normal koruyucular gibi kaymıyor oyun oynarken felan takılma oluyor.NOrmal gezintri yaparken nettede bunun ağırlığını hissediyorsunuz.Gıcık bir durum.Tamam koruması var ama kullanışı iyi değil gibi benim için.Karar sizin

Nereden ne kadar aldınız?
  • Gittigidiyor dan güvenlilir satıcıdan zaten malında kalitesini gördüm.Sahte felan değil yaklaşık 25 TL di.Ama bana göre değil hem kalın hemde kaymıyor yüzeyi
  • Bende aldım ve daha ilk gün 1 yıllık izlenimi veren bir ekran koruyucum oldu. Kesinlikle tavsiye etmiyorum kimseye. Telefon için kıyıp oluyorsunuz ama sonuç berbat ötesi oldu benim için, Ben yandım başkasının parası yanmasın.
  • 5 tl verip aldım çokta güzel bu dediğiniz öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim bizide bilgilendirdiginiz için yoksa almayi düşünüyodum

• aynen gerek yok böyle fiyatli şeylere bende düşünmüyor degildim ama artık zor alırım :)
  • AveA dan aldim s3 icin . Satici kendisi takti. Cok pratik sekilde 1 dk surmedi. Hava kabarcigi yok.
    Isitarak takmadi. Normal digerleri gibi yapistirdi. Urun seffaf .digerlerinden daha kalin. Ekran elinizden kolayca kaymasin diye biraz daha direncli ama abartili degil. Kullanip memnun olanlar var. Arkadasin dedigi cikmadi aldigim.30 liraydi aldigim buff ultimate. Cekic vs abarti tabi lakin normal filmlere gore cok daha kaliteli onleyici olacagi guvenini veriyor . Sahte leri bilemem..

• BUFF ULTİMATE almak ıstıyen arkadasları uskudardakı magazamıza beklerız elımızdekı urunler Tamamen orjınal urundur kullanımı pratık dıger jelatınlerden kalın ve ıcındekı sılıkon madde sayesınde dusmelere karsı dayanıklı butun cıhazlar ıcın fıyatlar 35 TLdır urunun bırcok yan sanayı modelı vardır orjınal olanların uzerınde yesıl bır jelatın vardır onu gorursenız o orjınaldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhPhone

BUFF ULTİMATE almak ıstıyen arkadasları uskudardakı magazamıza beklerız elımızdekı urunler Tamamen orjınal urundur kullanımı pratık dıger jelatınlerden kalın ve ıcındekı sılıkon madde sayesınde dusmelere karsı dayanıklı butun cıhazlar ıcın fıyatlar 35 TLdır urunun bırcok yan sanayı modelı vardır orjınal olanların uzerınde yesıl bır jelatın vardır onu gorursenız o orjınaldır

Dostum, bu orjinal dedigin uretim yeri neresi yazıyor? Ayrica yesil bant kutusunda mi oluyor?

• Gerçekten piyasada kırılmaya karşı "Military Grade / Ordu Sınıfı" malzmeyle üretilmiş kaplamalar mevcut.
    Markasını bilmiyorum arkadaşın dediği gibi üzeri mat yeşil bir kaplamayla geliyor.
    Kaplamanın kendisi de normallerinden 2-3 kat daha kalın oluyor.

Deneme şansım oldu.
    Telefoncu bi arkadaşıma gittim, elinde ekranı çatlak iPhone 4 vardı.
    Bişey olsa da zâten çatlak mantığıyla denemeye karar verdik.
    Üzerini kapladık ve büyük düz tornavidayla giriştik.
    Sonuç mükemmel.
    Kaplama delik-deşik olmasına rağmen, ekranda önceden olan o çatlak dışında iz bile kalmamış.

Arkadaş garanti veriyorsa gidin yaptırın derim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bomba4

quote:

Orijinalden alıntı: dhPhone

BUFF ULTİMATE almak ıstıyen arkadasları uskudardakı magazamıza beklerız elımızdekı urunler Tamamen orjınal urundur kullanımı pratık dıger jelatınlerden kalın ve ıcındekı sılıkon madde sayesınde dusmelere karsı dayanıklı butun cıhazlar ıcın fıyatlar 35 TLdır urunun bırcok yan sanayı modelı vardır orjınal olanların uzerınde yesıl bır jelatın vardır onu gorursenız o orjınaldır

Dostum, bu orjinal dedigin uretim yeri neresi yazıyor? Ayrica yesil bant kutusunda mi oluyor?

uretıım yere kore ama amerıkalılara aıt bır yazı var bende denedım ama cok sert vurmadım masaya vurdum sert yumruk attım bısey olmadı :) yesıl bant jelatının uzerındekı 2 kısımdır onu cıkarttıgınızda seffaf kalın ustu sılıkonumsu bır jelatın telefonunuzu koruycaktır

• Avea bayiinden aldim urun msde in china yaziyir. Buff labs. Com sitesindeki urun bendeki. Urunun ustundeki web sitesi bu.. kore mali olan en gerçeği sanirim. Bunu da orjinali bu diye verdiler Bayi den..

• quote:

Orijinalden alıntı: bomba4

Avea bayiinden aldim urun msde in china yaziyir. Buff labs. Com sitesindeki urun bendeki. Urunun ustundeki web sitesi bu.. kore mali olan en gerçeği sanirim. Bunu da orjinali bu diye verdiler Bayi den..

bırsey dıyemem cunku kımseyı kotuluyemem belkı oda orjınaldır belkı degıldır ama ben urunumu orjınal olarak alıyorum satıyorum yapıstırmasını yapıyorum
  • Neden o kadar pahalı altı üstü koruyucu film bu arada geçmiş olsun

• http://www.buff.gen.tr/ sitesinde satılanlar orjinalmidir acaba.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.