Şimdi Ara

LG yeni nesil Google TV modellerini CES'te tanıtacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG yeni nesil Google TV modellerini CES'te tanıtacak

LG önümüzdeki yıl içerisinde pazara sunmayı planladığı yeni nesil Google TV modellerine ait bazı detayları açıkladı. İnce çerçeveli tasarım özelliği ile son derece şık görünen yeni televizyonlar, Google TV 3.0 platformunun getirdiği yazılımsal avantajlara ek olarak ekstra özellikler sayesinde hemen her kullanıcının ilgisini çekebilecek yeteneklerle donatılan televizyonlarda 42", 50" ve 60" boyut seçenekleri sunulacak.

LG'nin kısa bir süre önce G2 serisi akıllı televizyon modellerine dahil ettiği bulut tabanlı oyun servisi OnLive'ın entegre olarak geleceği yeni nesil Google TV modelleri, yeniden tasarlanan Magic QWERTY klavye kumandası ve geliştirilmiş ses tanıma fonksiyonları sayesinde daha keyifli bir kullanım sunmayı ve televizyon karşısında geçen sürenin daha eğlenceli olmasını vaad ediyorlar. 

Gelişmiş bir internet tarayıcısı ile donatılan televizyonlar, televizyon programları ve filmler arasında daha hızlı tercih yapılabilmesi için LG'nin Prime Time adını verdiği hızlı rehber ile birlikte geliyorlar. Farklı özellik ve servisler için televizyonla kullanıma uygun çok sayıda yazılımın da hazır olduğu Google TV 3.0 tabanlı yeni modellerden GA7900 ve GA6400 kodlu televizyolara ait görseller yayınlanırken, LG'nin yenilenen ürün gamını Ocak ayında yapılacak Tüketici Elektroniği Fuarı'nda katılımcıların beğenisine sunması bekleniyor. 

• Google Android'le birlikte çoştu.

• Yeni nesil mankenleri de tanıtacak mı ?

• Google olduğu yerde kalite vardır daha yeni tv aldık bizde çıksın fiyatı düşsün almayı düşünebilirim
  • lgnin kızları güzel oluyor ya

• tablet tv :D

• quote:

Orijinalden alıntı: MxFxOx

tablet tv :D

tablo tv desek daha iyi olur

• bu haberi sadece kizi görebilmek icin açtim,gördüm ve gidiyorum

• uzakdoğulu kızlar hep birbirine benziyo ya

• KADIN MÜKEMMEL TV BOŞ

• gerçekten çok şık duruyor. tam konsolluk :)

• fotoğrafta görünen her şey çok hoş

• Google tv den bahsedilmiş sahsen google tv nedir eksisi fazlası nedir..?
    3.0 verisyonun ne değiştiriyor..?bir cok soru belirdi aklımda bu platform hakkında hiç bir bilgim yok keske bilgilendirilecek bi link konulsaydı..

• Uzak doğuda böyle etli butlu kız bulmak zor

• televizyonun yüksekliği kadının etek boyuna eşit.

• donanım habermi kendine es gelin arama sitesimi belli degil.herkes tutturmus yok kız guzel yok kız zayıf.

• LM serisine aynı yazılım gelir mi acaba??

• LG 'nin LM serisini maddi imkansızlıktan dolayı alamamıştım ama umarım bu seride fiyatları uygun tutarlarda bizde alabiliriz.

• Abla da erik gibiymiş kütür kütür :)

• Lg de işe girmek gerek gerçekten kızlar çok güzel

resmi kaydettim kızı kestim photoshopta arkaplan yaptım gidiyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.