Şimdi Ara

League Of Legends 'Kod İstek/Paylaşım' Güncel Ana Konu (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.202
Cevap
54
Favori
126.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce dağıtılan kodlar Riot graves, ashe vs. . elinde olanlar bana pm atarsa süper olur...
  • Arkadaşlar oyuna başladımda elinde tr de kod olan varsa rica etsem yardım edebilrimi bana galaktik nasus ve muhafız lux bile olur lütfen hiç herom yok yardımcı olun şimdiden teşekkürler
  • Tbf de verilen 3 lü kod veya yasuo (kostümsüz) alınır fazla param yok 10 tl verebilirim turkcell im tl yollayabilirim ( kontür transfer)

Ulaşmak için pm atın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinde arctic op varus kodu olan varsa pm atabilir mi ? Ücret sıkıntı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arcade Sona Riot Graves(sona öncelikli) kodu alınır satan arkadaşlar pm atsın paypaldan falan gönderirim hemen
  • elinizde ashe skin kodu varsa pm den atarmısınız
  • Lütfen bayram mübarek günelrde hero veya skin gönderin. 4 heroyla 24 level oldum. Aynı herolarla nereye kadar.
  • tr için şampiyonlar şampiyonu thresh kodu lazım elnde olan varsa uygun bi miktara rp veya tl karşılığı alabilirim
  • yaklaşık oyuna başlayalı 1 ay oldu arkadaşlar ve 30lv oldum ama hiç kostümüm yok tr serverinda oynuyorum acaba bedava kostüm kodu verebilecek varmı

bu arada herkezin bayramınız kutluolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasind50

yaklaşık oyuna başlayalı 1 ay oldu arkadaşlar ve 30lv oldum ama hiç kostümüm yok tr serverinda oynuyorum acaba bedava kostüm kodu verebilecek varmı

bu arada herkezin bayramınız kutluolsun

Twitter'ı takip edince Garen ve Dehşet Şövalyesi Garen, Facebook'u beğenince Sivir ve Bandit Sivir geliyor hediye olarak ama oyunun vereceği linkten beğenmen lazım diye biliyorum.

• dün bir arkadaş söyledi ve bu kostümleri aldım yardımınız için sağlun ama pek kullandığım herolar değil
    eskiden mafya graves veriyormuş onun kodunu verebilecek varmı

beyler şu link tıklarmısınız bedava rp veriyor sizde baylaşın tıklayalım sizede gelsin :)
    http://rpgen.com/rp_mOdY8b

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasind50 -- 30 Temmuz 2014; 16:11:10 >
  • Pbe hesabı olan pm atabilir mi hesabı ?
  • pbe hesap verebilcek varsa yani demenek için istiyorum satış alım için değil
    bana ulaşabilir mi fb.com/sergenmanav1 ya da burdan
  • eu westte hayrına hertürlü kod alınır :D trde 25lwl üstünde 330rp olan çar verilir
  • TR de hayrına ne olursa razıyım kod veren şimdiden teşekkürler :D
  • elinde thresh e ait kod olan varsa sevinirim
  • KODE VERCEK VARMI ??? ONA LOL TR DE HESAP VERİRM !
  • Riot Blitz,Arcade Hecarim,Arctic Ops Varus kodları alınır, bedeli kadar kutu atarım

• beyler graves kodu olan varsa verebilirmi
  • Tr serveri için hertürlü kod alabilirim arkadaslar atana sonsuz teşekkürlerimi iletirim
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.