Şimdi Ara

League Of Legends 'Kod İstek/Paylaşım' Güncel Ana Konu (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.203
Cevap
54
Favori
126.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acil Akali,LB,Morde hariç bir mid herosu kodu alınır.Birine doğum günü hediyesi vercem de bu heroları var onun.Hayrına vercekseniz verin =)
  • Acil ! Orianna veya Cossiopeia kodu hediye ederseniz çok sevinirim bana doğum günü hediyesi olarak
  • merhaba arkadaşlar bu kod muhabbeti ne oluyor tam olarak.
    geçen gün bir çalışanımızın 12 yaşında yeğeni bahsetti facebookta falan kodlar paylaşılıyor, bedavadan kostüm falan alıyorlarmış ben 30 civarıyım 4 yıldır oynuyorum hiç duymamıştım bu güne kadar.

bu arada hiç rp almadım veya reel para harcamadım LOL de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 9 Şubat 2014; 1:41:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

merhaba arkadaşlar bu kod muhabbeti ne oluyor tam olarak.
    geçen gün bir çalışanımızın 12 yaşında yeğeni bahsetti facebookta falan kodlar paylaşılıyor, bedavadan kostüm falan alıyorlarmış ben 30 civarıyım 4 yıldır oynuyorum hiç duymamıştım bu güne kadar.

bu arada hiç rp almadım veya reel para harcamadım LOL de

TR'de kullanılır anında o kodlar, boşver.
  • Arcade sona yada riot graves çıktıklarında alamadım 1seneyi geçti hala bulamadım kod , bir hayırsever çıkar da bunlardan birisini karşılıksız verebilirse gerçekten çok ama çok mutlu eder beni şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr server riot graves veya ashe skin kodu fazla olanlar var ise 1 tane banada gönderebilir misiniz pm ile
  • Arcade Sona ya da Arcade Hecarim kodlarına 3. nesil inci hesabı verilir.
  • Bugün doğum günüm yokmu hayrına bir kod verecek hayır sever :/
  • arkadaşlar her türlü koda razıyım acill çok lazım cevaplarınızı bekliyorum
  • Riot Graves kodu alınır.
    Server: Türkiye Server

Lütfen uçuk fiyatlar vermeyin . Referansı olmayanlar pm atmasın .

• Hertürlü orianna v graves kodları alınır

• Arkadaşlar bu gün benim doğum günüm ve tek isteğim Muhafız Lux Biriniz hayrına atarsa ona minnettar olurum ve istekleri için elimden geleni yaparım. Şimdiden çok teşekkürler
  • burdan kod alan oldu mu la?
  • ihtiyacım olan kodlar kum fırtınası katarina full metal rammus şampiyonlar şampiyonu thresh ve ametist ashe eğer bu kodlardan herhangi birine sahip olan biri varsa benle iletişime geçerse çok sevinirim fiyatı özelden konuşuruz
  • muhafız lux ve galaktik nasus kodlarım var isteyenler iletişime geçsin(bedavaya vermiyorum)
  • bigbangem kullanıcısına yanıt
    6 liraya satabilirm sahibinden.com dan
  • riot graves var teklifiniz nedir. sahibinden.com üzerinden güvenli satış yapabilirm
  • rengar veya akali kodu varsa fazladan birinde özelden atabilirse çok iyi olur aslında
  • eroldo8 kardeşim. eğer oyunu oynuyorsan sana direk 5 liralık epin kodu verebilirim. internet üzerindende gittigidiyordan ilan açarsan daha iyi olabilir benim için özel mesajla dönebilirsin bana
  • Merhaba,
    Oyuna yeni başladım bu yüzden hayrına verebileceğiniz bütün kodlara razıyım. Saolun oyunu tanımam lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.