Şimdi Ara

Amrabat Rekora Gidiyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldığı her topu kaptırma ,hatalı pas sayısı,11 kişinin pas trafiğinin içine etmesi ve inanılmaz ama 45 dk boyunca 1 tane bile olumlu top kullanamama noktasında rekora gidiyor bu adam...

• ulan serkan adamı sabahtan beri çekiyo
  • Adam ileride topla buluştuğunda 1 kişi bile yardıma gitmezse ya ütopik pas dener ya da çalıma girer. Amrabat'ın 1 pozisyon dışında öyle aman aman suçu yok. Altıntop kardeşler topu her ayaklarına aldıklarında ben geriliyorum
  • 1- Aldığı her topu ya ezdi ya rakibe kaptırdı ya da hatalı pas verdi ama valla bakın lafın gelişi ''her top''denir ama gerçekten ciddi anlamda aldığı bütün topları mahvetti...1 tane olumlu hareket yok pas yok orta yok her topu kaptırmak var...
  • Serkan Balcı'nın Amrabat'a yaptığı faulleri 5'ten sonra sayamadım.
  • Emreye kızıyorduk ama amrabatın ondan aşağı kalır yanı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkubi

1- Aldığı her topu ya ezdi ya rakibe kaptırdı ya da hatalı pas verdi ama valla bakın lafın gelişi ''her top''denir ama gerçekten ciddi anlamda aldığı bütün topları mahvetti...1 tane olumlu hareket yok pas yok orta yok her topu kaptırmak var...

Burak'a verdiği pası hatırlıyorsundur umarım yoksa art niyet arayacağım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laf anlatamazsın kardeş, forumda amrabat severler anti hamitciler cok.
    Giderler hamitin bir pas hatasını gorürler.

Bu amrabat yılın balonu bir de 10 milyon falan verdiler.Umarım beni yanıltır ama büyük takımı kaldıramadığı cok bariz.
  • Yani Amrabat Serkan cok faul yapiyor diye oynayamiyor yoksa haldir haldir gelicek degil mi? maci izledigine eminmi bu arkadaslar? Adam istisnasiz butun toplari ya ezdi ya kaptirdi Burak a bi top atti ofsayt olan o kadar. Bir kanat adaminda olmasi gereken ne varsa bunda yok yada varsada Gsarayda oynadigi surece gostermedi. Yazik oldu paramiza.

• ben gs konularında diyordum amrabat yemin ediyorum hiç bir işe yaramıyor diye...adam avrupa maçında bir asist yaptı diye bir kesim gs taraftarlarınca ilah yapıldı..ama hiç birşey yapamıyor...verilen paraya yazık gerçekten..
  • O değil de FT bu adamı 1 kere de sağ kanatta denese. Sağ ayaklı adam sağ kanatta oynamalı. Devamlı şu atmıyor. Hem Hamit Soldan içe destek verdiğinde ters ayakla çok güzel şut pozisyonları yakalayabilir.
  • Amrabat'ın 8 milyon euro olduğu bir dünyada benzinin 5 Tl olması anormal olmamalı.
  • Burak a verdiği pas tamam ama onun dışında 20 tane top aldıysa 19 tanesini ezdi ntvspor şu anda bunu konuşuyor hemen açın
  • Tam bu konuyu açacaktım.25 yaşındaki bir çocuğun özgüveni bu kadar tavan yapamaz.serkan balcıyı koşamıyor falan sandı herhalde.
  • Bir Amrabat kötüydü zaten herkes muhteşemdi doğru ,o olmasaydı kazanırdık kesin..Yekta ,Aydın girdi kurtardı oyunu.İllaki her hafta 1-2 oyuncu kurban seçilecek konu açılacak yoksa günaha girersiniz.
  • Amrabat baya baya baya baya kotu futbol oynuyor GSde.

Herkeste bir umut var ve sirf o umut yuzunden halen daha yuceltiliyor ama gercekten GS ye katkisi cok ama cok az.

Ligde 17, Avrupada 6 mac oynadik ve bunlarin hic birinde tum GS camiasi olarak of adam ne oynadi demedik.
  • Adam ciktiktan sonra ceza sahasina bir tane bile top sokamadik

• Amrabat dışında herkes harika oynadı sanki
  • amrabata hiç bi hakem faul vermiyor.. bence asıl rekor bu.. sürekli çekilde itildi hatta bi pozisyon arkadan bacağına tekme atıldı ama hakem hiç birine faul vermedi.. gerçi berbat bi hakem vardı sahada 2 takım adınada.. ama geçen maçlarda da amrabata yapılan net faulleri vermiyor hakemler
  • Ambarat=Guiza/2 ...sadece zarar bakımından..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.