Şimdi Ara

EKRAN KARIINA BİR FAN TAKMIŞIM ALLAAAAAH :)))))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar gül gül yıkılırsınız bende geforce fx 5200 ekran kartı var bir ısınıyordu sormayın üzerinde yumurta pişer yani :) ben buna bir kasa fanı taktım chip in üzerine şimdi ısınma diye bişe yok.....

EKRAN KARTI ISINMA SORUNU OLANLAR TAVSİYE EDERİM KASA FANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

YAPAMAZSANIZ GÖNDERİN YAPAYIM :)))

• Tebrikler. Güzel baslangic, insan birseyler yapabilmenin hazzini bir kere alinca bir daha vazgecemiyor böyle islerden. Kücük bir is gibi görünebilir ama bunu akil etmeseydin ya kart bir süre sonra kullanilamaz hale gelecekti ya da bir dolu para ile caresine bakacaktin. Neyse... Iyidir bozup-yapmak.
    Kolay gelsin.
  • tebrikler
  • işte Türkün gücü Kutlarım arkadaşım. işlemciyede bi gusellik düşünürsün artık
  • Bir resim çekip gönderseydin keşke ekran kartı sorununu çözdün bu arada Tebrikler
  • iyi vallah
  • Tebrikler arkadaşım. Başarılarınınn Devamını dilerim. Seninle gurur duyuyoruz
  • helal olsun ii akıl seni zihni sinir projelerine örnek gösterebiliriz
  • hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar !!!!! size resmini cekip göstericem dehşet bişe oldu ya üstelik ses falanda yapmıyor kasa fanı olmasına karşılık....
  • hakkatten yaaa bi resim ii olurdu...
  • arkadaşlar benim kasa şuan ters yerde olduğu için resmini hemen gönderemedim... ama yarın yada diğer gün kasayı cıkarıcam ozaman cekerim bakarsınız....

BENDEN AYRILMAYIN
  • Helal iyi akıl etmişin bilgisayarcılara para kaptırmamışın seni kutluyorum
  • tabi arada sırada yaratıcı olacaksın bu konularda!
  • Resim isteriz
  • ben zaten 4 ay önce sistemimi ilk aldığımda yapmıştım
    speed fanda 118 derece gördüm
    ekran kartının dediler
    ben de aşağıdaki gibi yaptım

EKRAN KARIINA BİR FAN TAKMIŞIM ALLAAAAAH :)))))

heehehehee
    soonra anladım ki o sıcaklık ekran kartının değil fanı söktüm....
  • helall valla size yapanada yapmayanada tutana aşk olsun
  • Aslında fx5200 ler fazla ısınmaz, eğer üstünde pasif soğutucu var ise belli bir oranda idare eder ama kalitesi de önemli, ekran kartı için küçük fan kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır, soğutma açısından pek fark yaratmaz, hemde sisteminizin içi ferahlar!
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

işte Türkün gücü Kutlarım arkadaşım. işlemciyede bi gusellik düşünürsün artık

• Arkadaşlar az sonra kasayı sökeceğim size resmini göndereyim... bu arada fx5200 MSI marka ama geforce üretiyor.. kaliteli bişe ama dediğim gibi çok fazla ısınıyor 10 kişiden 9 u normal deil yanar bu dediler bende fan taktım... öğleden sonra bekleyin resim geliyor
  • BİR İKİ RESİM DAHA YOLLASAYDINIZ DA BAKSAYDIK BU İŞ NASIL OLUYOR
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.