- x
league of legends launcher açılmıyor
33 Cevap48102 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

0 LOL Mesajı
1291 Mesaj
23 Aralık 2012; 15:36:01 

Arkadaşlar. Dun Ciliyordu bugun açılmıyor. Launcher a basiyorum league of legends yazisi cikiyor orada kaliyor 10 kerede bassam yazi cikiyo sonra hic etki olmamis hic basmamisim gibi oluyor

Repair ettim olmadi

Sistem geri yükleme yapiyorum simdi olacak mi bakalim

Utfen bilen varsa yardim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

VODAFONE McLAREN MERCEDES
_____________________________________________________________________________________________
Formula 1 tarihinde bir sezonda yapılan 16 yarışın 15 ini kazanan,10 unda da duble yapan,o sezon içerisinde 27 tur dışında tüm yarışlarda lider giden,halen bu rekorun tek sahibi,f1 tarihinin en mukemmel ikilisi alain prost ve ayrton senna ya sahip olan tek takım.McLAREN

0 LOL Mesajı
1291 Mesaj
23 Aralık 2012; 17:36:40 

up

bu arada sistem geri yükledim olmadı.

en sonunda oyuunu sildim tekrar yükledim bakalım olcakmı

_____________________________________________________________________________________________
Formula 1 tarihinde bir sezonda yapılan 16 yarışın 15 ini kazanan,10 unda da duble yapan,o sezon içerisinde 27 tur dışında tüm yarışlarda lider giden,halen bu rekorun tek sahibi,f1 tarihinin en mukemmel ikilisi alain prost ve ayrton senna ya sahip olan tek takım.McLAREN

0 LOL Mesajı
217 Mesaj
23 Aralık 2012; 17:42:53 

DUALARIM SENİNLE

Psn cysis99

0 LOL Mesajı
815 Mesaj
23 Aralık 2012; 17:43:35 

Sen 12 liraya çikolata alıp beğenmeyen değilmisin ? Şaka bi yana aynı problem benim başıma da gelmişti bunun formata kadar yolu var.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Aralık 2012; 17:50:07 

Olur arada.

0 LOL Mesajı
1995 Mesaj
23 Aralık 2012; 19:01:18 

bendede aynı sorun oldu Win7 64-bit kullanıyorum.Oyunu silip setup dan yeniden kurunca düzeldi biraz zahmetli ama mecbur

Your will, my hands :) (By_Lee Sin)
8 mbit'ekadar SINRISIZ* net 39,90 lira(Bolgeseldir) Goonet Internet Tarifeleri

0 LOL Mesajı
1291 Mesaj
24 Aralık 2012; 0:17:48 

quote:

Orijinalden alıntı: faststyla94

bendede aynı sorun oldu Win7 64-bit kullanıyorum.Oyunu silip setup dan yeniden kurunca düzeldi biraz zahmetli ama mecbur

Evet bende oyunu silip tekrar kurdum duzeldi bende win 7 kullaniyorum ondan mi acaba

0 LOL Mesajı
1995 Mesaj
24 Aralık 2012; 18:21:37 

arkadaşıma oyunu flash diske atıp verdim 1 gün oynadı dier gün aynı sorun oluştu,sonra tekrar flash diskten aynı dosyayı kopyaladı ve çalıştı win7 de bi sıkıntı war bu konuda ama hadi hayırlısı,ayrıca bazen spec girerken siyah ekranda kalıyo kaçtır başıma geliyo milletin summoning ekranı gelmesi gerekirken gelmiyo ve takılıyo.

Your will, my hands :) (By_Lee Sin)
8 mbit'ekadar SINRISIZ* net 39,90 lira(Bolgeseldir) Goonet Internet Tarifeleri

0 LOL Mesajı
1434 Mesaj
25 Aralık 2012; 13:51:28 

Görev yöneticisinden Lollauncher.exe yi kapatmayı unutmayın. Bu şekilde bir sorunla karşılasırsanız eğer.

0 LOL Mesajı
160 Mesaj
25 Aralık 2012; 15:24:45 

dua et açılır

-BRo

65 LOL Mesajı
13048 Mesaj
25 Aralık 2012; 15:34:34 

O simge gelince alt tarafta windows start barinda bir pencere daha acilir. ona tiklayip gorunur hale getir ve OK e basip devam et. Muhtemelen ise yarayacaktir.

0 LOL Mesajı
627 Mesaj
25 Aralık 2012; 18:27:04 

thereısnourflevel

0 LOL Mesajı
1291 Mesaj
26 Aralık 2012; 11:40:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Arda Ka

thereısnourflevel

Ne

802 LOL Mesajı
838 Mesaj
26 Aralık 2012; 11:43:01 

Hala mı çözemedin :)

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksaydık, karanlıklar aydınlığa dönerdi ...

0 LOL Mesajı
1291 Mesaj
26 Aralık 2012; 11:54:50 

quote:

Orijinalden alıntı: cagataymy

Hala mı çözemedin :)

çozdu Oyun silip yükledim. Anca öyl çözüldü

802 LOL Mesajı
838 Mesaj
26 Aralık 2012; 11:59:32 

quote:

Orijinalden alıntı: naqıo

çozdu Oyun silip yükledim. Anca öyl çözüldü

Geçmiş olsun diyelim o zaman :)

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksaydık, karanlıklar aydınlığa dönerdi ...

0 LOL Mesajı
1291 Mesaj
26 Aralık 2012; 12:00:53 

quote:

Geçmiş olsun diyelim o zaman :)

Saol butun haftasonum gitti ama en azindan çözüldü

802 LOL Mesajı
838 Mesaj
26 Aralık 2012; 12:11:51 

quote:

Orijinalden alıntı: naqıo

Saol butun haftasonum gitti ama en azindan çözüldü

Şükretmeyi bilmek gerek :) Acısını çıkarırsın :D:D

0 LOL Mesajı
1291 Mesaj
26 Aralık 2012; 12:14:41 

quote:

Şükretmeyi bilmek gerek :) Acısını çıkarırsın :D:D

3 -4 mactan sonr sikiyor oyun gunluk yetiyor bana 2 mac

0 LOL Mesajı
7975 Mesaj
21 Nisan 2013; 21:09:01 

Arkadaşlar ben de bugün bir sebepten dolayı sistem geri yükleme yaptım, çok değil 10 gün öncesine. Bazı exe.lerde hata oluştu. Mesela google chrome'u yeniden yüklemek zorunda kaldım. Neyse lol client de açılmadı. Repair yaptım düzelmedi. Oyunu sildim yeniden yükledim, client yine açılmadı. Daha açılacak da update yapacak da çok uzun yol var önümde, acil bir çözüm söylerseniz sevinirim.

Simgeye çift tıklıyorum. league of legends yazısı çıkıyor ancak client açılmıyor.

FORUMDA DEĞİLSEM, BİL Kİ EVDE DEĞİLİM

0 LOL Mesajı
2386 Mesaj
21 Nisan 2013; 21:14:08 

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Arkadaşlar ben de bugün bir sebepten dolayı sistem geri yükleme yaptım, çok değil 10 gün öncesine. Bazı exe.lerde hata oluştu. Mesela google chrome'u yeniden yüklemek zorunda kaldım. Neyse lol client de açılmadı. Repair yaptım düzelmedi. Oyunu sildim yeniden yükledim, client yine açılmadı. Daha açılacak da update yapacak da çok uzun yol var önümde, acil bir çözüm söylerseniz sevinirim.

Simgeye çift tıklıyorum. league of legends yazısı çıkıyor ancak client açılmıyor.

Abi aynı sorun bende de vardı . Görev yöneticisinden lol ile ilgili herseyi kapa . Sonra lol.exe'ye tıkla hiçbirseye tıklamadan bekle geliyor . Bi hata verebilir belki tamam de açılır .

0 LOL Mesajı
7975 Mesaj
21 Nisan 2013; 21:20:08 

quote:

Orijinalden alıntı: NothingLose

Abi aynı sorun bende de vardı . Görev yöneticisinden lol ile ilgili herseyi kapa . Sonra lol.exe'ye tıkla hiçbirseye tıklamadan bekle geliyor . Bi hata verebilir belki tamam de açılır .

Aynısını ara sıra ben de yaşıyordum o yüzden bu yöntemi biliyorum kardeşim. Sanırım pvp diye bir işlem oluyor görev yöneticisinde, onu kapatınca açıyordu. Ancak bu sefer öyle değil. yazı çıktıktan sonra kalıyor, üzerine tıklayınca hata veriyor direk, görevi sonlandırıyorum mecburen. Clienti açamıyorum yani hiç bir şekilde. Silip yeniden yüklemem de durumu değiştirmedi. Güvenlik duvarıyla ilgili bir durum olduğunu düşünüyorum. Bunu nasıl halledebilirim?

0 LOL Mesajı
2386 Mesaj
21 Nisan 2013; 21:24:22 

quote:

Aynısını ara sıra ben de yaşıyordum o yüzden bu yöntemi biliyorum kardeşim. Sanırım pvp diye bir işlem oluyor görev yöneticisinde, onu kapatınca açıyordu. Ancak bu sefer öyle değil. yazı çıktıktan sonra kalıyor, üzerine tıklayınca hata veriyor direk, görevi sonlandırıyorum mecburen. Clienti açamıyorum yani hiç bir şekilde. Silip yeniden yüklemem de durumu değiştirmedi. Güvenlik duvarıyla ilgili bir durum olduğunu düşünüyorum. Bunu nasıl halledebilirim?

Allah allah . Ne olur ne olmaz ticket at sen abi yineden

0 LOL Mesajı
7975 Mesaj
21 Nisan 2013; 21:38:48 

quote:

Orijinalden alıntı: NothingLose

Allah allah . Ne olur ne olmaz ticket at sen abi yineden

Ticketlık bir durum yokki ,hesabımla alakalı bir şey değil. Client açılmıyor. Yine de teşekkür ederim kardeşim yardım etmeye çalıştığın için

0 LOL Mesajı
2386 Mesaj
21 Nisan 2013; 21:53:38 

quote:

Ticketlık bir durum yokki ,hesabımla alakalı bir şey değil. Client açılmıyor. Yine de teşekkür ederim kardeşim yardım etmeye çalıştığın için

Ne demek abi ama ticket at sen yardım ediyorlar

485 LOL Mesajı
1174 Mesaj
6 Eylül 2013; 0:30:33 

aynı sorun yenı sımdı cıktı ya ben tekrar kurmak ıstemıyorum zaten yavas ezıyet yokmu cozumu ?

0 LOL Mesajı
196 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
CaptainStarck
6 Eylül 2013; 0:58:54 

Drectx yükle olmadı yaz.

Youtube: Godoman Şempanze

0 LOL Mesajı
1 Mesaj
11 Eylül 2013; 17:38:29 

Abi Aynı Sorun Bendede Var Ne Yaptıysam Olmuyor Bi Yardımcı olurmusunuz

0 LOL Mesajı
1291 Mesaj
20 Eylül 2013; 18:52:07 

quote:

Orijinalden alıntı: riza270

Abi Aynı Sorun Bendede Var Ne Yaptıysam Olmuyor Bi Yardımcı olurmusunuz

sil yükle

0 LOL Mesajı
365 Mesaj
20 Eylül 2013; 19:25:43 

Sil yükle banada oldu 2-3 kez, o yüzden yedek bir lol tutuyorum pc de

Und der haifisch der hat tränen
Und die laufen vom gesicht
Doch der haifisch lebt im wasser
So die tränen sieht man nicht

0 LOL Mesajı
1 Mesaj
10 Haziran 2014; 12:51:56 

"C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_launcher\releases"

burası launcher version dosyalarının olduğu yer eğer sorun bugün ilk defa başınıza geliyorsa en büyük klasörün numarası "0.0.0.179" dur ve problem bundadır şimdi bu klasörde 179 dan düşük bir önceki klasörü açıyoruz.

örneğin.::
(kopyalanacak klasör)
"C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_launcher\releases\0.0.0. 171\" -burdaki herşeyi kopyalıyoruz

(değiştirilecek klasör)
"C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_launcher\releases\0.0.0. 179\" -buraya yapıştırıyoruz TÜMÜNE EVET diyoruz

veee launcher açılıyor güncelleme başlıyor.

ALINTIDIR !!

179 YERINE 300 200 FILAN OLABILIR BIR ONCEKI VERSIYONDAKI DESTOY U KOPYALA EN SON DAKINE YAPISTIR LAUNCERI AC YEDEKLEMEYI UNUTMA

0 LOL Mesajı
120 Mesaj
20 Haziran 2014; 8:38:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Lakaner

"C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_launcher\releases"

burası launcher version dosyalarının olduğu yer eğer sorun bugün ilk defa başınıza geliyorsa en büyük klasörün numarası "0.0.0.179" dur ve problem bundadır şimdi bu klasörde 179 dan düşük bir önceki klasörü açıyoruz.

örneğin.::
(kopyalanacak klasör)
"C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_launcher\releases\0.0.0. 171\" -burdaki herşeyi kopyalıyoruz

(değiştirilecek klasör)
"C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_launcher\releases\0.0.0. 179\" -buraya yapıştırıyoruz TÜMÜNE EVET diyoruz

veee launcher açılıyor güncelleme başlıyor.

ALINTIDIR !!

179 YERINE 300 200 FILAN OLABILIR BIR ONCEKI VERSIYONDAKI DESTOY U KOPYALA EN SON DAKINE YAPISTIR LAUNCERI AC YEDEKLEMEYI UNUTMA

adamın dibisin la

patos2500 +1400 won
GOLD III
aminJuriTR#2768

12 LOL Mesajı
382 Mesaj
20 Haziran 2014; 9:01:25 

Herkes kafasından birsey uydurmus

Ben sana nedenini söyleyeyim

Yeni bir kernel güncellemesi geliyor bunu yapmak icin basta bekleme yapıyor

Senin zamanın az olduğu içinde katlanamıyorsun ve orda 10-15 dk beklesen her sey tmm olacak

0 LOL Mesajı
0 Mesaj
21 Haziran 2014; 10:14:36 

Kardeşim güncel ekran kartı driverini yükle ne alakası var diyeceksin.Çok alakası var beni dinle hiç birşey kaybetmezsin @Fiddlesticks

Bu mesajda bahsedilenler: Fiddlesticks

En Beğenilmeyen Yorumlar
C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_launcher\releases"

burası launcher version dosyalarının olduğu yer eğer sorun bugün ilk defa başınıza geliyorsa en büyük klasörün numarası "0.0.0... Yoruma Git
Yorumun Devamı Lakaner - 10 Haziran 2014; 12:51:56 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Free to Play - MMO] » League Of Legends » LOL Teknik Destek » league of legends launcher açılmıyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.531