90'ların türkçe şarkıları
179 Cevap300650 Görüntüleme10 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

18 Mesaj
5 Mayıs 2006; 23:44:10 

ne güzeldi 90'lı yıllar, sertab,levent yüksel,hakan peker ve daha niceleri..
şu ararlar arşivimi genişletmeye çalışıyorum ama çoğu şarkıyı hatırlamakta güçlük çekiyorum
o yüzden bu noktada desteklerinizi bekliorum. aklınıza gelen o zamanın şarkılarını yazarsanz sevinirim

2489 Mesaj
6 Mayıs 2006; 19:11:44 

seden gürel,meçhul şarkıcı(erhan güleryüz),zafer peker,soner arıca,bora öztoprak,ferda anıl yarkın,asya,
daha aklıma gelir mutlaka.yazarım

Sosyal Medya Blogum
http://www.erencaner.com.tr

18 Mesaj
6 Mayıs 2006; 19:30:46 

bir de aklıma gelmişken çocukluğumun idolü olan tayfun duyguluyu unutmamak gerekir

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Mayıs 2006; 21:27:29 

biraz saçma olacak ama grup vitamin, sonra izel-çelik-ercan üçlüsü,aşkın nur yengi,seden gürel,eda özülkü,bendeniz,harun kolçak arkadaşım birde arşivinde mutlaka Hakan Peker in Bir efsane(1989) Camdan Cama(1990) ve Seni Unutmalı(1991) albümlerini koymayı unutma çünkü bu albümleri dinledikten neden hakan pekerin bugün popsav ( pop sanatçıları vakfı ) başkanı olduğunu anlarsın

160 Mesaj
6 Mayıs 2006; 22:08:13 

burak kut, mustafa sandal,serdar ortaç,tarkan,kenan doğulu 90 lı yıllarda aynı zamanlarda piyasaya çıkmıştı.
kerim tekin...
hakan peker ve hey corç versene borç olmaz maykıl bende de yok şarkısı mesela:)
sibel alaş...adam,pınar aylin...yine sevmeli... 95 civarlarında...
oya bora 91-92 civarlarında...
demet sağıroğlu 94-95 civarları...
kayahan....
yonca evcimik aboneyim...

306 Mesaj
6 Mayıs 2006; 22:33:29 

gerçekten çok kaliteli şarkıcılar vardı

18 Mesaj
6 Mayıs 2006; 22:53:01 

quote:

Orjinalden alıntı: pofuduk_winnie

burak kut, mustafa sandal,serdar ortaç,tarkan,kenan doğulu 90 lı yıllarda aynı zamanlarda piyasaya çıkmıştı.
kerim tekin...
hakan peker ve hey corç versene borç olmaz maykıl bende de yok şarkısı mesela:)
sibel alaş...adam,pınar aylin...yine sevmeli... 95 civarlarında...
oya bora 91-92 civarlarında...
demet sağıroğlu 94-95 civarları...
kayahan....
yonca evcimik aboneyim...

evet katılıorum özellikle sibel alaş-adam çok güzeldi hala da çok güzel..
ayrıca
levent yüksel- medcezir de bayıldığım şarkılardan birisidir..

local://upfiles/186153/C5CC626698B945F8B3A34EEB188B13C1.jpg

Ekteki dosya (1)

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2006; 13:59:33 

bu şarkıların şuan hepsi türk pop müziğin klasiklerinden,ama birde çok süper şarkı olup ama popüler olamayan bazı şarkılarda var,Birde 89 ne 93 arasında yapılan pop şarkıları keyboard da yapılmış yada en azında bana öyle geliyor

461 Mesaj
8 Mayıs 2006; 15:06:41 

quote:

Orjinalden alıntı: erenraj_khan

bu şarkıların şuan hepsi türk pop müziğin klasiklerinden,ama birde çok süper şarkı olup ama popüler olamayan bazı şarkılarda var,Birde 89 ne 93 arasında yapılan pop şarkıları keyboard da yapılmış yada en azında bana öyle geliyor

bir çoğu garo mafyan'ın elinden geçtiği için keyboard'ların sıkça kullanıldığı aşikar.

benim favorim çelik-benimle kal(1995),levent yuksel-medcezir,sibel alaş-adam,aşkın nur yengi-sevgiliye(bu biraz daha eskide olabilir emin değilim)

denilmiştir can sağıken yurt vermeniz düşmana.

hem sütünden,hem kanından,hem canından bu sendeki huy OĞUL!

160 Mesaj
8 Mayıs 2006; 19:45:28 

üşenmeden düşündüm:)
Tüzmen--->Son Defa(süper bir şarkıydı)
Akın--->Rebeka
Cem Ali---->Duymak istiyorum
Oya Bora---->Seni Bana Yazmışlar
Aşkın Nur Yengi
Ege--->Yaz Aşkım

116 Mesaj
8 Mayıs 2006; 21:44:59 

hakan peker - günahlar
harun kolçak - gitme seviyorum
levent yüksel - zalim

müzik bakımından iyi işlerin yapıldığı yıllardı dönemin özellikle slow parçaları hala dinlenebiir güzellikte

Atam İzindeyiz!!!!
Bizde Fenerbahçeliyiz......!

439 Mesaj
8 Mayıs 2006; 22:39:36 

ajda 91
kayahan yemin ettim
sezen aksu gülümse

47 Mesaj
9 Mayıs 2006; 4:37:54 

sayenizde-ercan saatci

best musıc in town

47 Mesaj
9 Mayıs 2006; 4:45:43 

AHMET - 01 AH CANIM VAH CANIM

YONCA EVCİMİK - ABONE

MFÖ - 01 ALİ DESİDERO

B.KUT - 01 BENİMLE OYNAMA

P.AYLİN - 01 YALVARAMAM

D.ARCAK - ZEHİR ETTİN

S.AKSU - 01 DEĞER Mİ

C.ERÇETİN - 01 SEVDİM SEVİLMEDİM

AKIN - 04 REBEKA

E.KARLI - 01 YANINA BIRAKMAM

EMEL - 01 HOVARDA

GÜRKAN - 01 YA MERAKTAN

HAZAL - 01 OSMAN ABİM

LAÇİN - 01 BEKAR GEZELİM

S.SUNA - 01 ALEMİN EN GÜZELİ

M.AROLAT - 03 DERT DEĞİL

YAŞAR - 07 GEL BENİMLE

Sebnem Paker - Dinle (Eurovision 1997 3rd)

ÇOK ARASIN TARKAN

BİZE GİDELİM M.SANDAL

AYNI NAKARAT N.ÖNCEL

HADİ BAKALIM S.AKSU

YA SEN YA HİÇ BENDENİZ

DEĞMEZ S.ORTAÇ

ELLER. KOLLARI KINALI BEBEK DEMET

ATEŞLE BARUTA SERTAP ERENER

HİÇ UMMAZDIM A.NUR YENGİ

SIMSIKI SIKI K. DOGULU

CEYLAN AYNA

BİZ HEP BÖYLEYİZ İZEL

GELİPTE HALİMİ TARKAN

SUÇ BENDE M.SANDAL

ANLAMAZSIN M.SANDAL

NAMUS S.AKSU

SAKİN OL SERTAP ERENER

SEVDAM AĞLIYOR SERTAP ERENER

saygılar...ibrahim.cengiz@hotmail.com

best musıc in town

2489 Mesaj
9 Mayıs 2006; 14:02:28 

quote:

Orjinalden alıntı: .LaL.

hakan peker - günahlar
harun kolçak - gitme seviyorum
levent yüksel - zalim

müzik bakımından iyi işlerin yapıldığı yıllardı dönemin özellikle slow parçaları hala dinlenebiir güzellikte

harbiden güzel 3şarkıyı yazmışsın.az dinlemedik çocukluğumuzda.klasik bir tair vardır ama ''her gidi günler hey! ''
serdar ortaç'tan karabiberim şarkısı da dillere az dolanmadı hani

Sosyal Medya Blogum

2489 Mesaj
9 Mayıs 2006; 14:04:40 

arkadaşlar ne güzel şarkılar sayıyorsunuz.elimizde olan parçaları paylaşmaya ne dersiniz özelden.bende var bi kaç tane.sibel alas adam klibi ve sarkısı da var.isteyene verebilirim.paylaşmak güzeldir

Sosyal Medya Blogum

75 Mesaj
9 Mayıs 2006; 14:42:26 

aboneyim abone biletleri cebimdeeeee

biz kızlar hep bunu dinlerdik bi de dansı vardı bunun manyak komikti yaaaa

everything endsss.. but this love! never ends...

75 Mesaj
9 Mayıs 2006; 14:44:31 

bi de hayrettin barbaros vardı hatırlıyo musunuuuz şimdi geldi aklımaaa

ben sizin babanızım ben ne dersem o oluuur

kocaman kocaman gözlükleri vardı o çıkınca çıldırırdıııık:D

everything endsss.. but this love! never ends...
9 Mayıs 2006; 15:21:36 

[Deleted by Admins]

160 Mesaj
10 Mayıs 2006; 20:42:13 

nesil bozuluyor artık:)
şarkılar kalitesini mi yitiriyor yoksa nerde çokluk orda ...... mu?
sansürledim:) sansürlemeseydim sansürlenir miydim?

160 Mesaj
10 Mayıs 2006; 20:46:01 

arkadaşlar ne güzeldi 90lı yıllar diyoruz da daha 23-24 yaşlarındayız....yaşlanmadık değil mi:)

2489 Mesaj
11 Mayıs 2006; 3:44:12 

quote:

Orjinalden alıntı: bushra!

bi de hayrettin barbaros vardı hatırlıyo musunuuuz şimdi geldi aklımaaa

ben sizin babanızım ben ne dersem o oluuur

kocaman kocaman gözlükleri vardı o çıkınca çıldırırdıııık:D

aaaaaaaa eveeeeeeeeeeeeeeeet
şimdi aklıma geldi
ferda anıl yarkın da vardı.
sonuna kadar geldim aşkıııın

Sosyal Medya Blogum

461 Mesaj
11 Mayıs 2006; 10:53:20 

o yıllarda sibel tüzün'de çok modaydı.

too late too too latee

denilmiştir can sağıken yurt vermeniz düşmana.

hem sütünden,hem kanından,hem canından bu sendeki huy OĞUL!

1376 Mesaj
13 Mayıs 2006; 15:47:12 

evet o zamanlar sanatçılar kaliteliydi tabi..ben hep indirirken bu eski şarkıları arıyorum hatta az önce harun kolçak bendeniz düeti falan indirdim..

Sükût gibi Münzevî, Çığlık gibi Hür...

1 Mesaj
23 Mayıs 2006; 15:48:01 

bence alman gereken en önemli eserlerden birisi AMMA VE ALAKİN hakan peker den bu eser i almazsan
koleksiyonun yarım kalır zannaediyorum
daha sonraen önemlilerden hakan peker best of çalışması da çok iyi yakışır
mfö nün albümleri sibel alaş ın adam şarkısı bunlar gerekli olanlşar bence

illaki

74 Mesaj
23 Nisan 2007; 23:23:46 

arkadaşlar 'ah canım ahmet' in aynı isimli video kilibini nerden bulabilirim yardımcı olurmusunuz lütfen?

Uzaklaştırılmış
24 Nisan 2007; 0:15:49 

off inanamıyorum o zamanın şarkıları güzel miydii?hadi canım...

evet yalan söylemeyeceğim bende o dönemin şarkılarına bayılıyordum.ama o zamanlar çocuktum.ve o sevdiğim şarkıların çoğuda çocukların seveceği salakça şarkılardı.salakça biraz ağır bir tanım oldu heralde.haa ben hala da o şarkıları duyunca severek dinlerim.ama kaliteli olduklarından değil çocukluğuma dair anıları hatırlattıkları için.dediğim gibi olaya profesyonel dinleyici gözüyle baktığın zaman 90lar türk pop müziği için karanlık bir dönemdir.berbat klipler,berbat imaj,berbat sözler vs..

ben sizin babanızım,onun arabası var,ah canım vah canım,cartel bir numara,hey taksi,bir kedi miyav dedi vs...tabii arada güzel şarkılarda vardı.

haa işimdikiler çok mu iyi hayır..90lardan da kötü.senin o gzlerin varya,hayalet sevgilim,dj akman gibi zırtolar tek şarkı yapıp internetde kral oluyorlar.ismail yk'lar,top starlar,mankenstarlar vs..de cabası.

9865 Mesaj
24 Nisan 2007; 19:11:52 

Mirkelam;
Her Gece
Tavla

Gökhan Kırdar;
Yerine Sevemem

Şebnem Ferah;
Vazgeçtim Dünyadan
Bu Aşk Fazla Sana
Fırtına

Göksel;
Sabır

Burak Kut;
Yaşandı Bitti

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ);
Mazeretim Var Asabiyim Ben
Sakın Gelme

Aklıma gelirse daha eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 24 Nisan 2007; 20:33:50 >

"Erkeklik ve dişilik cinsiyettir. Adamlık ve kadınlık ise meziyettir. Bu yüzden her erkeğe ADAM denilmediği gibi, her dişiye de KADIN denilmez. Adamlık, dişiliğin zıttı olarak erkekliğin yerine konulamıyorsa, kadınlık da erkekliğin zıttı olarak dişiliğin yerine konulamaz. Öte yandan, erkeklik hormonuna `adamlık hormonu´ denilmezken, dişilik hormonuna `kadınlık hormonu´ denilmesi kadınlığa yapılmış en büyük hakarettir." -nForcer
DH Adana Grubu | Midnight Club Serisi Hayranı...

287 Mesaj
24 Nisan 2007; 21:48:01 

Kerim Tekin'İ Unutmayalım....
Asya - Olmadı Yar, Beni Aldattın
Cartel
Göksel Gonca - Gönüllü Yazıldım
Göktan
Gülay - Cesaretin Varmı Aşka
Hazal - Sürgün Aşkımız
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım
Jale - Bu Şarkılar Senin İçin
Nalan - Farzet
Onur Mete - Adaletsiz yar, Bitmesin
Rober Hatemo - TANRIM
Sibel Bilgiç - Alışamadım
Taner - Affetmedim Kendimi, Aynı Perde
Zafer Peker - Sensiz Sabah Olmuyor, Diyemedim ve diğer parçaları
Zeynep Dizdar - Vazgeç Gönül..................bu kadar yeter bence zaten diğer arkadaşlarda yazmış...unutulmayan yıllar....90'lar......

..."FENERBAHÇE Spor Kulübü"...

287 Mesaj
24 Nisan 2007; 21:58:14 

Ya acayip oldum...Sayenizde Unuttuğum şarkı olan A.NUR YENGİ HİÇ UMMAZDIM parçasını indirdim, inanın Ortaokul Yıllarımda çok önemli bir parçaydı benim için, anlayın işte...Allah içim bir hoş oldu...Eyvallah...Sağolun dostlar....

..."FENERBAHÇE Spor Kulübü"...

170 Mesaj
26 Nisan 2007; 13:17:15 

ESKI SARKILAR DAN NEFRET EDIYORUM
SACMA SAPAN

9865 Mesaj
28 Nisan 2007; 0:18:48 

quote:

Orjinalden alıntı: WESTSİDE

SACMA SAPAN
Öyle deme arkadaşım, bu şarkılar sayesinde mesela benim çocukluk anılarım tekrar canlanıyor.

"Erkeklik ve dişilik cinsiyettir. Adamlık ve kadınlık ise meziyettir. Bu yüzden her erkeğe ADAM denilmediği gibi, her dişiye de KADIN denilmez. Adamlık, dişiliğin zıttı olarak erkekliğin yerine konulamıyorsa, kadınlık da erkekliğin zıttı olarak dişiliğin yerine konulamaz. Öte yandan, erkeklik hormonuna `adamlık hormonu´ denilmezken, dişilik hormonuna `kadınlık hormonu´ denilmesi kadınlığa yapılmış en büyük hakarettir." -nForcer
DH Adana Grubu | Midnight Club Serisi Hayranı...

141 Mesaj
28 Nisan 2007; 9:20:58 

burak kut, mustafa sandal,serdar ortaç,tarkan,kenan doğulu,ege,kerim tekin,hakan peker.şimdilik hatırladıklarım bunlar.hepsinide bulamıorus tabi şimdi ama kerim tekini youtube ta bulmuştum bi ara.şimdie göre klipler falan garip gelio ama şarkılar en asında anlamlı,bişeyler ifade edio.şimdiki şarkıların çoğundan bişi anlamıorum.anlamsız gelio

// Avuç İçi İle Direksiyon Çevirenler Kulübü \\

1 Mesaj
19 Eylül 2007; 1:50:47 

çok harikassınız arkadaşlar gerçekten bu iş sadeece burda yazmakla kalmasın lütfen daha da geniş profesyonel(net ortamında) bir şeyler yapalım.90 lar pop müziği adına harikaydı.....
bu arada akın - rebeka yı mutlaka dinleyin ve tabi ki demet arnavut kaldırımları....

12134 Mesaj
19 Eylül 2007; 3:20:04 

Ya oya-bora wardı. grup vitamin bide ufuk-ercan benim ilk aklma gelenler bunlar. Bide Gençkan'ı Atlamamak Lazım .

Gençkan'ın Videosu Youtubeda İzlenme Rekorları Kırıyor.

(Grup Vitaminin Başarlı Üyesi, Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Gökhan Semiz'i ve 90'ların Bence En Güzel Sesli Sanatçısı Kerim Tekin'i Rahmetle Analım. Unutmayalım Unutturmayalım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbr -- 19 Eylül 2007; 3:28:13 >

Mesa Engineering

Uzaklaştırılmış
19 Eylül 2007; 5:09:32 

Tarkanın o zamanki şarkıları çok çok çok güzeldi

12 Mesaj
25 Ekim 2007; 1:18:40 

0

328 Mesaj
2 Şubat 2008; 9:20:02 

90lardan bir parça Reyhan Karaca - İki gözüm

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2682 Mesaj
2 Şubat 2008; 17:42:15 

Hepsi süper şarkılar. Şimdiki uyduruk şarkılara

728 Mesaj
2 Şubat 2008; 20:28:26 

quote:

Orjinalden alıntı: KARAKAY

o yıllarda sibel tüzün'de çok modaydı.

too late too too latee

heyyy bunu ben yazacaktım ,evet ya bu şarkı çok güzeldi,gir kapıdan gir bacadan gir dıınııdııdınıdın evime gir ,too late too too late..... gibi bişeydi ,ben çok aradım ama bulamıyorum bu şarkıyı bi türlü..

Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa
Adın yazılacak mücevher taşa...

1 Mesaj
25 Mayıs 2008; 4:18:26 

Saat gecenin 2 si yer Ankara... Uyku tutmadı halbukim çok uykum vardı. Bilgisayarı kapamadan önce dedim bir kaç şarkı indireyim. Nerden geldiyse aklıma:)) Sonra google 90 lar müzik diye yazdım bu site forum geldi tıkladım girdim... Hiç aslında hevesim yoktu ama sanatçı isimlerini okudukça indiriyorum yeni şarkılar aklıma geliyor ordan onları indiriyorum ve arkadaşlar şunu söyleyebilirim. Saat şu an herhalde 4:30 a geliyor.... Ve belkide hayatımın en keyifi 2 saatini geçirdim... Erinmedim hemen foruma üye oldum hatta e-posta kutusundan junk maili bile açıp aktivasyonu yaptım sırf buraya bunları yazabilmek için.... :)) Sanatçı isimlerini söyleyen, tüm arkadaşlara teşekkür ederim... % 90 verimlilikle çoğu istediğim şarkıyı buldum ve şimdi huzurlu bir şekilde uyumaya geçeyim artık... Tekrardan teşekkürler herkese huzurlu, sağlıklı ve mutlu yarınlar dilerim....( Sevgi pıtırcığı oldum sayenizde:D)

Uzaklaştırılmış
25 Mayıs 2008; 12:44:09 

Bu konuda güzel bir arşivim var.
Barlarda eski45likler ya da 80's party gibi tema ve müziklerle düzenlenen geceler oldukça ilgi görüyo.
Bunların 90 versiyonlarının olması bir eksikliktir. Özellikle o jeneerasyonun şu anda o yılların özlemini çeken ve eğlenmeyi seven üni öğrencileri olması büüyük bir potansiyel oluşturmakta. Bu konuda güzel fikrlerim var : ))

1092 Mesaj
25 Mayıs 2008; 12:58:40 

Ozamanlar Çelik, Yonca Evcimik ve Tayfun severdim. Bu konuda sıkı arşiv yapacaksan işin zor. O dönem gerçekten güzeldi.

Sözler yerine kaba kuvvet, kullanılabilse de;… …kelimeler kudretini hep koruyacaktır. Kelimeler anlama ulaşmanın yollarını ve… …dinleyenlere hâkikatin telaffuzunu gösterir.

181 Mesaj
25 Mayıs 2008; 14:56:10 

90'lı yıllar...

Ön planda;
Rüya Ersavcı, Fatih Erkoç, Sinan Erkoç, Yonca Evcimik, Burak Kut, Aylin Livaneli, Tarkan, Ayşegül Aldinç, Grup Vitamin, Eda Özülkü, Metin Özülkü, Yeşim Salkım, Soner Arıca, Zuhal Olcay, Bora Öztoprak, Of Aman Nalan, Tuğrul Arsever, Sibel Alaş, Grup Gündoğarken, Ajda Pekkan, Akın, Zeynep, Kayahan, Sezen Aksu, Nilüfer, Kenan Doğulu, Nükhet Duru, Serdar Ortaç, Candan Erçetin, Oya Küçümen, Bora Ebeoğlu, Ajlan Büyükburç, Mine Çağlayan, Mustafa Sandal, Deniz Seki, Levent Yüksel, Sertab Erener, Gökhan Kırdar, Tuğçe San, Cemali, Mazhar Alanson, Fuat Güner, Özkan Uğur, Erdal, Emel Müftüoglu, Demet Sağıroglu, Cartel, Aşkın Nur Yengi, Barış Manço, Özlem Yüksek, Yaşar, Ragga Oktay, Ateş, Bendeniz, Harun Kolçak, İzel, Çelik Erişçi, Ercan Saatçi, Ufuk Yıldırım, Sibel Bilgiç, Ebru Aydın, Ege, Umay Umay, Ati, Ferda Anıl Yarkın, Gülşen, Ahmet, Gülay, Tüzmen, Hazal, Rengin, Onur Mete, Yeşim Dönüş Işın, Hakan Peker, Çiler, Kerim Tekin, Çıtır Kızlar, Birkaç İyi Adam, Zerrin Özer, Leman Sam, Metin Arolat, Melis Sökmen, Ercüment Vural, Tuba Önal, Mirkelam, Nazan Öncel, Pınar Aylin, Reyhan Karaca, Seden Gürel, Bora Gencer, Sibel Tüzün, Rafet El Roman, Suat Suna, Ayşen, Ümit Sayın, Zeynep Dizdar, Yeni Türkü, Yıldız Tilbe, Tayfun, Deniz Arcak , Ahmet, Seyyal Taner, Jale, Ufuk Bigay, Asya, Ali Güven, Özlem Tekin, Emre Altuğ, Göksel, Doğuş, Sibel Gürsoy, Ozan Orhon, Seçil, Ali Kocatepe, Aysun Kocatepe...

Arka planda;
Feyyaz Kuruş, Şehrazat, Onno Tunç, Aykut Gürel, Ozan Çolakoğlu, Aysel Gürel, Uzay Heparı, Emre Irmak, Cenk Eroğlu, Ozan Doğulu, İskender Paydaş, Adnan Ergil, Fahir Atakoğlu, Mete Özgencil, Erdinç Senyaylar, Zeynep Talu Kuşuncu, Garo Mafyan, Volkan Şanda, Aşkın Tuna, Murat Yeter, Tarık Sezer, Erdem Kınay, Altan Çetin, Özgür Buldum, Erdem Sökmen, Ercan Irmak, Erhan Ceyhan, Gürol Ağırbaş, Seda Akay, Ömer Teoman, Sezgin Gezgin, Murat Uncuoğlu, Aytekin Kurt, Levent Altındağ, Aydın Karabulut, İsmail Soyberk, Doğan Canku, Atilla Özdemiroğlu, Bülent Özdemir, Eyüp Hamiş, Sibel Sezal, Handan Çivicik, Alper Erinç, Ercüment Ateş, Ercüment Sökmen, Uğur Başar, Sadun Ersönmez, Ayhan Çakar, Tamer Çıray, Buğra Uğur...

CD'lerin yeni yeni çıktığı, fakat pek rağbet görmediği yıllar...

«»Mµ®å']['«»

181 Mesaj
25 Mayıs 2008; 14:58:33 

neden şimdilerde böyle şarkılar yok cabukmu tükettik acaba 90lı yılların müthiş parcalarını şimdilerde kıymatini anlıyoruz işe, müzik kanallarında şimdilerde cıkıp kendini şarkıcı müzisyen sanan insanlar önce bunları dinlesin bence.. 90lı yıllara geri dönmek istiyorum yaaa :((

«»Mµ®å']['«»

132 Mesaj
14 Haziran 2008; 0:04:53 

Vay be..Ne güzel şarkılarla büyümüşüz..An itibariyle 141 şarkı oldu arşivim..daha çok var ama inmesi gereken..

6-0

543 Mesaj
14 Haziran 2008; 12:32:34 

ferda anıl yarkın..sonuna kadar geldim.aşkın...
hakan sarıca nokta...ben kötü çocuğum...gerçi pek doksan değil ama ..
nilüfer örer..şımarık...yeni baştan..sana güvenmiyorum...mevsim bahar.
şahsenem..yüreğim meskendir aşka..gözyaşlarım anlatır..
jale bu şarkılar senin için ...üzgünüm..
taner...aynı perde...
göktan ...adamın her şarkısı süper valla..özellikledeççgeri dön..mevsimler..
birde mutaf vardı...ayşa..diye oda güzel..bunlar geldi aklıma

kör cehalet çirkefleştirir insanları
suskunluğum asaletimdendir
her lafa verecek bir cevabım var
lakin lafa bakarım laf mı diye.bir de söyleyene bakarım adammı diye..

Bizler imza yapamayacak kadar ÜŞENGECİZ. Sende katıl bize

1218 Mesaj
14 Haziran 2008; 13:09:56 

Şu dum tıs dum tıs Dj zımbırtıları çıktı güzelim Türk pop müziğin kalitesi bozuldu.

262 Mesaj
14 Haziran 2008; 14:47:29 

Asya-Affetmem
Asya-Romantik Aşk
Asya-Vurulmuşum Sana
Ayna-Akdeniz
Ayna-Gittiğin Yağmurla Gel
Ayna-Ölünce Sevemezsem Seni
Bendeniz-Ya Sen Ya Hiç
Bendeniz-Güvendiğim Dağlara Kar Yağdı
Bendeniz-Gönül Yareler İçinde
Bendeniz-Sanamı Kaldım
Çelik-Hercai
Çelik-Ateşteyim
Çelik-Dilberim
Çelik-Yaman Sevda
Çelik-Güle Güle
Demet Sağıroğlu-Arnavut Kaldırımlar
Demet Sağıroğlu-Kınalı Bebek
Deniz Seki-Ahmet
Ege-Delice Bir Sevda
Emel Müftüoğlu-Deli Et Beni
Emel Müftüoğlu-Hovarda
Emel Müftüoğlu-Korkuyorum
Feridun Düzağaç-Düşler Sokağı
Ferda Anıl Yarkın-Sonuna Kadar Geldim Aşkın
Gülay-Cesaretin Varmı Aşka
Gülşen-Saz Mı Caz Mı
Gülşen-Gel Çarem
Haluk Levent-Sevanlar Ağlarmış
Harun Kolçak-Gir Kanıma
Hazal-Elden Yar Olmaz
Hülya Avşar-Yürü Ya Kulum
Hülya Avşar-Sensiz Kaldım
Hülya Avşar-Bu Gece Uzun Olacak
İzel-Çelik-Ercan-Dönmelisin
İzel-Aşk İhanetleri
İzel-Kızımız Olacaktı
İzel-Sevme Kızım Yanarsın
Mert Ekren-Alo Ordamısın
Mert Ekren-Bu Ne Sevda
Murat Kekilli-Bu Akşam Ölürüm
Mustafa Sandal-Bu Kız Beni Görmeli
Musatafa Sandal-Dokunsana
Of Aman Nalan-Hadi Yarim
Özlem Tekin-Yar Bana Varmadı
Pınar Aylin-Deliler Gibi
Pınar Aylin-Körkütük
Rafet El Roman-Seni Seviyorum
Rafet El Roman-Macera Dolu Amerika
Rafet El Roman-Leyla
Sertab Erener-Kulun Olayım
Sertab Erener-Ateşle Barut
Sibel Can-Deli Yüreğim
Sibel Alaş-Firarım Ben
Sibel Alaş-Adam
Sibel Alaş-Bende Hüküm Sür
Şahsenem-Gözyaşlarım Anlatır
Tarkan-Kış Güneşi
Tarkan-Kıl Oldum Abi
Tarkan-Şımarık
Yeşim Salkım-Ben Yoldan Gönüllü Çıktım
Yeşim Salkım-Deli Mavi
Yeşim Salkım-Hiç Keyfim Yok
Yeşim Salkım-Son Bir Sigara
Yıldız Tilbe-Çal Oyna
Yıldız Tilbe-Delikanlım
Yıldız Tilbe-Sana Değer
Yonca Evcimik-8.15 Vapuru
Yonca Evcimik-Abone
Yonca Evcimik-Tatlı Kaçık
Yonca Evcimik-Bandıra Bandıra
Yonca Evcimik-Vurula Vurula
Zafer Peker-Kafayı Taktım Sana
Zafer Peker-Sensiz Sabah Olmuyor

Bunlarda benim aklımda ve arşivimde kalanlar.

İntel Quad core Q6600,Gigabyte P35Ds3L,Zotac 9600 Gt 512 Mb Ddr 3 (675-1800),Samsung 932 Gw 2 ms Dvi,Cooler Master Rc 690 460 watt ,Seagete 250 Gb 16Mb,Ocz Reaper 2Gb Ram,Hp 4280 Yazıcı,Orijinal vista Home Premium,Microsoft Black Volue Pack 2.0 Klavye Mause,Philips SHP 1900 Kulaklık,A4 Tech PK 635 Webcam,Logitech x230 2+1

1448 Mesaj
16 Haziran 2008; 16:25:02 

quote:

Orjinalden alıntı: WESTSİDE

SACMA SAPAN

hepsine öyle diyemezsin işte

Tek Kişilik Terör Örgütü

116 Mesaj
17 Haziran 2008; 11:32:25 

Çıtır kızlar vardı bi tane sanırım sözleri şöyleydi küçüktüm o zamanlar pek hatırlamıyorum aslında
çıtır kızlar nereye nereyede gidermiiiiiiiiiş diye bi şarkıydı

394 Mesaj
22 Haziran 2008; 14:18:12 

oo burdaki herkese teşekkürler ya bildiğim ama adını unuttugum bir çok şarkıyı yada şarkıcıyı hatırladım akın rebeka benim favorim :)) hiç sızlanmam giderim ben canım boşvermişim herşeye :))

40 Mesaj
14 Temmuz 2008; 3:13:19 

arkadaşlar teşekkürler çoğunu indirdim tabi sayenizde güzel bi paylaşım oldu

Uzaklaştırılmış
14 Temmuz 2008; 11:43:32 

Hakan peker en iyisi idi bence

132 Mesaj
19 Temmuz 2008; 1:48:33 

0

6-0

132 Mesaj
19 Temmuz 2008; 1:51:43 

0

6-0

1 Mesaj
21 Temmuz 2008; 1:35:34 

yaa bir de cuneyt mi neydi bir adam vardi?
murat boz'un "donmem ben sana" sarkisi kivaminda bir parcasi vardi hani
deniz kenarinda bir klipti, adam beyazlar icinde, kolsuz bir byz t-shirt, byz esortman gibi bol bir pantolon
ama asil bomba olan hareketleriydi
iki kolunu yukari kaldiriyordu, sonra 2 yana acip, aerobik yapar gibi dansediyordu
galiba bacagini da tekme atar gibi yapiyordu
3-4 aydir bu adamin adini hatirlamaya calisiyorum ki parcayi bulacagim
biri noolur yrdm etsinnnnnn plizzzz

375 Mesaj
21 Temmuz 2008; 2:15:31 

gülşen - be adam
bora öztoprak - seni seviyorum
ercan saatçi - sayenizde
göksel gonca - gönüllü yazıldım
hazal - elden yar olmaz
mert ekren - alo orda mısın?
sibel bilgiç - alışamadım