Şimdi Ara

Evcil hayvan simülasyonu 'Hatch' için ilk tanıtım videosu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Impending ve Realmac Software iOS platformu için geliştirdikleri evcil hayvan simülasyonu "Hatch" için ilk tanıtım videosunu yayınladı.

Sıradan evcil hayvan simülasyonlarının tüm özelliklerini beraberinde getirecek olan yapım, şirin yaratıkları ve bu yaratıkların diğer uygulamalarla kurdukları etkileşimler ile dikkat çekiyor. Bu etkileşimler kimi zaman müzik dinlerken, kimi zamanda cihaz şarja takıldığında gerçekleşiyor.

İlk etapta 10 adet yaratığı mobil oyuncuların beğenisine sunulacak olan yapımın fiyatlandırma ve kesin çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi verilmese de, 2013 yılının bahar aylarında yayınlanacağı belirtiliyor. Ayrıca, şimdiden Hatch'in web sitesine girerek tanıtım videosunun sonundaki süprizi görebilir ve beğendiğiniz bir evcil hayvanı sahiplenebilirsiniz. 

• nerede o eski tamagotchiler :) ayrıca telefon şarjdayken ekranı açık hiç açık bırakamam doğrusu

edit: şimdi bir tane yumurta edinmeye çalıştım, "önümüzdeki yılın bahar aylarında başlayacak" şeklinde bir yazı belirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cholonya -- 23 Aralık 2012; 1:07:21 >
  • Çocukluğumdaki şu meşhur sanal bebeğin yerini alacağını sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında gerçekçi insan simülasyonu yapsalar çok güzel olucak.Yani talking Tom'un insan versiyonu.Canımız sıkıldığında dayak atıp stres atarız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok hoşuma gitti siteye girince birden olacak sandim seneyeymis su an yıkıldım arkadas

• Beyler oyun bayanlar için hiç beklemeyin bence :)

• hangisini seçsem acaba ?
  • Bayıldım adam akıllı bir gelişim oyunu adamlar en azından grafikte ileri gitmişler birde hayvanlar arasındaki tek fark renk olarak gördüm.(Benek vs..)Oyun gelsin bakalım umarım gereksiz şeylerden uzak durmuşlardır çünkü bütün gün elma toplama tarzı şeylerle uğraşılmaz.
  • Küçük kardeşim bayılacak

• Çok güzel görünüyor.

Aklımda Game Over arkadaşımızın da dediği gibi sanal bebekler geldi. Bende almıştım 1 tane kız işi falan demişlerdi ama almıştım küçüktük işte. Hastalandığında beni uyutmamıştı zamanında, çok iyi hatırlıyorum.

Bu kadar uzun süre sonra çıkmasının sebebi nedir ki?
  • Bizim evde iki tane bakmam gereken canavar var ve maalesef simülasyon değiller

• Bunun verdiği heyecanı veremeyecek.

Evcil hayvan simülasyonu 'Hatch' için ilk tanıtım videosu yayınlandı
  • Sanal BEBEK.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.