Şimdi Ara

..::::..CLUB NOKIA N73!..::::.. (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.409
Cevap
2
Favori
466.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Karne hediyesi olarak ailem telefon alacak.Önceleri hep N95 derdim.Fakat bunun şekli görünce N95 den vazgeçmeye başladım.

N95 Takoz gibi.Bana hitap etmiyor.O kadar parayı verip onu aldırmam sanırım..
  • bir sorum olcak n73 te görüntülü konuşma var dimi.birde şu wi fi kartların n73 e uyumlusu varmı
  • Tabii ki..3G var..fakat daha hizmete girmedi..Wireless'li hafıza kartları N73'e uymamaktadır..Wireless istiyorsanız N80'e yönelmelisiniz..Ama ben N73'ü öneririm..Açıkçası N80'in kamerası berbat...
  • bir soru daha.bu n73 ün servis olayı çok oluyomu.yani çok arıza veriyomu.ben 2. el alacağımda garantisizler daha uygun ne dersiniz
  • n73 daha güzel bence
  • katılıyorum bende n80 kamerası n73 den kötü
  • arkadaşlar n73 telefonumda mp3 leri zil sesi yapamıyorum mp3 ü zilsesi yap diyorum galeri bu özelliği desteklemiyor gibi birşey yazıyor niye olmuyorv nasıl yapacağım diğer tellerde mp3 ü zilsesi yap diyince zxil sesi olarak atanırdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Network KILLER

teşekkür ederim bekleyeceğiz o zaman ama inşallah fiyatını çok uçurmazlar.

Yok yok 3 sene sonra düştü fiyatı çok uygun şu anda
  • Merhaba.Arkadaşlar N73 için güncel ve en iyi yazılım hangisidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HYUGA

Merhaba.Arkadaşlar N73 için güncel ve en iyi yazılım hangisidir?

4.0839.21 dir arkadaşım ;)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

meslektaşlarım siteye yeni üye oldum.. aslında telefon işi yapmıyorum işim devre imalatı.. ancak kendi telefonumuz bozulunca iş değişiyor :)

N73 telefonum var ve bunu 8-9 ay önce garantiye göndermiştim. gelidğinde ön kamerayı açınca "donanım hatası: kamerayı kapat aç" yazıyordu.. ön kamerayı kullanmmadığım için önemsemedim ama şimdi 3g olayı başlayınca gerek oldu ama kullanamıyorum.. intternette biraz araştırdım bazıları yeni yazılımdan filan olduğunu söylemişler.. bende serviste yeni yazılım yuklediler herhalde ondan diye düşünüp bu konuda yapmadığım kalmadı :s 4.0812 versiyonum vardı sonra en son olan 839 versiyopnunu attım. olmadı, yeni versiyonla müzik çalar okadar yavaşladıki kütüphaneyi yenile dediğimde öylece kalıyor.. JAF ile aynı versiyonu birkaçkez daha attım belki yazılım hatası olmuştur diye.. mp3 çalar düzelmedi. kamera için eski versiyonlarıda attım 4.736 ve 4.750 problem düzelmedi.. kamera belki servisteyken karışmıştır düşüncesiyle yeni bir lens takttim yine olmadı. bende arızanın boardda olduğunu düşünüyorum.. arka kamera sapasağlam.. her türlü araç gereç var elimde hava tabancasından statik eldivene kadar bana bu konuda yardımcı olabilecek varmı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris.geyve -- 22 Ağustos 2009; 14:45:12 >

• 2006 yılında n 73 aldım yurt dısına cıkınca fotomakınası almaya ıhtıyac duymuyordum takı buyıl n79 zu gorene kadar 5 mp sne ınandım hersey ııı ama foto cekımınden hıc ama hıc memnun degılım allahtan n 73 cu satmadım yurt dısında yıne tercıhım n 73 zaten tc de 3 hat kullandıgımdan cın malı tel var bır hattıda n 79 da ama her an degısebılır bukadar kotu resım olmaz yavvvv her zaman n 73................
  • ya wifi kullandığını iddia eden arkadaşım var,yemin ediyor bana.nasıl oluyor bu iş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihcanery

ya wifi kullandığını iddia eden arkadaşım var,yemin ediyor bana.nasıl oluyor bu iş?

3g dir
    yada sallıyordur.yada telefonu n73 değildir.
  • androide geçtim kurtuldum bu tosbağadan
  • Çok Güzel Telefon Fakat Joystick sürekli bozulmasa daha iyi olacak..
  • MeeGo lu cihazla ben de veda edeceğim. Bir türlü ayrılamadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kjj

2006 yılında n 73 aldım yurt dısına cıkınca fotomakınası almaya ıhtıyac duymuyordum takı buyıl n79 zu gorene kadar 5 mp sne ınandım hersey ııı ama foto cekımınden hıc ama hıc memnun degılım allahtan n 73 cu satmadım yurt dısında yıne tercıhım n 73 zaten tc de 3 hat kullandıgımdan cın malı tel var bır hattıda n 79 da ama her an degısebılır bukadar kotu resım olmaz yavvvv her zaman n 73................

N73 N79'dan daha iyi çekiyormuş. Bunu da bilgilierimiz arasına alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

2006 yılında n 73 aldım yurt dısına cıkınca fotomakınası almaya ıhtıyac duymuyordum takı buyıl n79 zu gorene kadar 5 mp sne ınandım hersey ııı ama foto cekımınden hıc ama hıc memnun degılım allahtan n 73 cu satmadım yurt dısında yıne tercıhım n 73 zaten tc de 3 hat kullandıgımdan cın malı tel var bır hattıda n 79 da ama her an degısebılır bukadar kotu resım olmaz yavvvv her zaman n 73................

Bir forumda gördüğüm kadarıyla öyle vallah.

• up.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

Bir forumda gördüğüm kadarıyla öyle vallah.

Hayranım n73'ün fotoğraf çekimine. Çıkartıp kamerasını 5230'a takasım geliyor
    5230'un da videosu 640x480
    Ah nokia 2006 da yaptığın şeyi 2010 da niye yapmazsın ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehr-i Hüzün -- 28 Aralık 2010; 22:40:32 >

• 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.