PEGASUS 16 Ocak'tan İtibaren KÜTAHYA Zafer Havalimanı'na Uçmaya Başlıyor 29,99 TL
42 Cevap2250 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

25 Mesaj
22 Aralık 2012; 0:27:05 

16 Ocak'tan İtibaren Zafer Havalimanı'na Uçmaya Başlıyoruz
Yurt içinde ve yurt dışında uçuş ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Uçuş ağımıza Ocak ayından itibaren Türkiye’nin ilk bölgesel havalimanı olan Zafer Havalimanı’nı ekliyor.
İlk uçuşun 16 Ocak günü gerçekleşeceği Zafer Havalimanı’na seferlerinin biletleri 29.99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan haftanın dört günü, Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri 20:20’de; Kütahya Zafer Havalimanı’ndan Pazartesi, Salı, Perşembe, Cumartesi günleri saat 08:00’de gerçekleştirilecek seferler sayesinde misafirlerimiz Zafer Havalimanı’ndan İstanbul aktarmalı olarak yurt içinde, 10; yurt dışında, 24 noktaya uçabilecekler.

http://www.flypgs.com/p...-ucmaya-basliyoruz.aspx

25 Mesaj
22 Aralık 2012; 15:38:18 

güncel...

49 Mesaj
22 Aralık 2012; 22:04:50 

Şimdi bileti aldık diyelim.Havalimanına indiğimizde servis var mı Afyona. Varsa servis hemen kalkıyor mu, ücreti ne kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2495 Mesaj
22 Aralık 2012; 22:29:56 

quote:

Orijinalden alıntı: rlcos

Şimdi bileti aldık diyelim.Havalimanına indiğimizde servis var mı Afyona. Varsa servis hemen kalkıyor mu, ücreti ne kadar?

kütahya afyon ne alaka

118 Mesaj
22 Aralık 2012; 22:53:30 

Zafer Havaalanı Kütahya-Afyon arasında.

2068 Mesaj
22 Aralık 2012; 23:04:56 

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

kütahya afyon ne alaka

zafer havalimanı, türkiyenin ilk "bölgesel" havalimanı olma özelliğindedir.. 3 il'e hizmet vermek üzere uygun bir nokatda kurulmuştur..

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

2495 Mesaj
22 Aralık 2012; 23:16:46 

quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

zafer havalimanı, türkiyenin ilk "bölgesel" havalimanı olma özelliğindedir.. 3 il'e hizmet vermek üzere uygun bir nokatda kurulmuştur..

iyiymiş

520 Mesaj
22 Aralık 2012; 23:21:04 

Kütahyadan istanbula gideyim bende

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

77 Mesaj
23 Aralık 2012; 0:04:56 

quote:

THY seferlerinde özel firmanın Afyon'a servisi var ücret 10 TL. Ayrıca kısa bir süre içerisinde Afyon'a ücretsiz servisler başlayacak!

dün geçti, yarın var mı? gençliğine de güvenme ölen hep ihtiyar mı?

1410 Mesaj
23 Aralık 2012; 2:13:17 

O zaman Eskişehire de vardır servisler çok iyi olur o zaman otobüs eziyeti çekmektense :)

2011 Fabia Ambiente Dynamic
2006 Clio Alize Dci
2011 Yamaha Xj6N
2006 GsxR 1000
2012 Salcano Astro 270sv

465 Mesaj
23 Aralık 2012; 2:22:22 

quote:

Orijinalden alıntı: PIERzig

O zaman Eskişehire de vardır servisler çok iyi olur o zaman otobüs eziyeti çekmektense :)

eskişehir altıntaş 1.30 dakika havaalnında 1 saat önce olacaksın uçakla istanbul yaklaşık 1 saat sabiha gökcenden istanbulun merkezi yerlerine ulaşım 1 saatden fazla toplam 5 saatten fazla
otobüsle gitsen 4 saatte ulaşırsın

954 Mesaj
23 Aralık 2012; 3:46:44 

Her ne kadar kütahya yazsa da uşak-kütahya-afyon illerine yönelik bir havalimanı zafer. Daha açılışı yeni yapıldığı için doğru düzgün bir sitesi bile yok uçuş bilgisi falan açısından ama yakın zamanda gelişecek görüldüğü üzere. THY ve Pegasus seferleri olduğuna göre bunu takiben havaş tarzı bir firma da gelecektir.

Karşıyaka'lı...

49 Mesaj
23 Aralık 2012; 12:50:01 

quote:

Orijinalden alıntı: asilkan20

THY seferlerinde özel firmanın Afyon'a servisi var ücret 10 TL. Ayrıca kısa bir süre içerisinde Afyon'a ücretsiz servisler başlayacak!

Afyon'a 59, Kütahya'ya 41 km.
Afyon için Öğrenciye 4-5 lira yapsalar yeter ama bedava olursa mükemmel olur

2886 Mesaj
23 Aralık 2012; 13:34:44 

servis var afyondan valilik onunden kalkıyor. 10 tl bedeli. thy de ucuyor su an zaten

Resimli Hali

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_40697741

77 Mesaj
23 Aralık 2012; 13:50:10 

Hocam Pegasus uçuşları başlayana kadar zaten ücretsiz servisler başlamış olur dert etme sen, ücretsiz gidersin Afyon'a!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilkan20 -- 23 Aralık 2012; 13:50:46 >

49 Mesaj
23 Aralık 2012; 13:53:41 

quote:

Hocam Pegasus uçuşları başlayana kadar zaten ücretsiz servisler başlamış olur dert etme sen, ücretsiz gidersin Afyon'a!

THY nin servisi sadece THY yolcularını mı alıyor
En kötü öyle yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rlcos -- 23 Aralık 2012; 13:56:05 >

77 Mesaj
23 Aralık 2012; 13:56:03 

quote:

1 sorum daha var

Şu anki servis zaten THY'nin değil Afyonlu Kanatoğulları diye bi firma havalimanına servis koymuş ve vatandaşlardan 10 TL alıyor. Yani bu servis THY'nin değil, şu an sadece Zafer'e THY uçtuğu için öyle anlaşılıyor!

49 Mesaj
23 Aralık 2012; 14:10:28 

quote:

Şu anki servis zaten THY'nin değil Afyonlu Kanatoğulları diye bi firma havalimanına servis koymuş ve vatandaşlardan 10 TL alıyor. Yani bu servis THY'nin değil, şu an sadece Zafer'e THY uçtuğu için öyle anlaşılıyor!

teşekkürler

520 Mesaj
23 Aralık 2012; 17:21:21 

quote:

+1

Pegasus'un servis araçlarını görüyorum arada kütahyada. Uçuşlar başlayınca hizmete başlarlar

1381 Mesaj
23 Aralık 2012; 18:06:52 

Her şey güzel de şu 60km ,40 km mesafeler az buz değil.Fiyatlar uygun olursa tercih edilebilir tabiiki.

Birde termal hoteller iyice artmaya başladı.Yurtdışından gelmek isteyenler için çpk güzel olacak.

Citroen C3 2005 1.4 hdi 68hp @90000

1435 Mesaj
23 Aralık 2012; 18:35:09 

Sabiha gökçene indikten sonra karşıya geçmesi sıkıntı olur mu acaba? O tarafta servisler ne durumdadır?

520 Mesaj
23 Aralık 2012; 18:37:07 

quote:

Orijinalden alıntı: gurgenli

Her şey güzel de şu 60km ,40 km mesafeler az buz değil.Fiyatlar uygun olursa tercih edilebilir tabiiki.

Birde termal hoteller iyice artmaya başladı.Yurtdışından gelmek isteyenler için çpk güzel olacak.

Havalimanı ile kütahya'nın arası arabayla 20 dakika, servis 25-30 dk'da gider. Bence çok fazla bi mesafe değil.

77 Mesaj
23 Aralık 2012; 20:30:32 

quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

Sabiha gökçene indikten sonra karşıya geçmesi sıkıntı olur mu acaba? O tarafta servisler ne durumdadır?

Sabiha Gökçen'den Beşiktaş - Taksim'e servis var ücreti 12 TL herhangi bir sıkıntı çıkmaz hocam

142 Mesaj
23 Aralık 2012; 21:44:31 

Kütahyalı arkadaşlara hayırlı olsun ama nedir bu Bursa nın çilesi ya 3 milyonluk şehir havalimanı var ama borajetin 20 kişilik minübüsten hallice uçakları harici uçan yok senede 1 kere hacılar için yapılmış havaalanı mı olur ya, ne biçim bir ülkede yaşıyoruz, ne biçim belediyecilik metro diye şehre balniyö treni kakalarlar, havaalanını 45 km uzağa yapıp kullanılmasın diye ellerinden geleni yaparlar(aktarmalı uçuşu aşmışlar direkt aktarıcı firma var) şimdi de bursa deniz otobüsü kurdular kesin yeni kapıya 15 km mesafede gemiyi durdurup devamını balıkçı teknelerine ihale ederler yeterki toplu taşıma maksatına ulaşmasın, vatandaşına bu kadar düşman bir belediye daha görmedim ben ya...

49 Mesaj
23 Aralık 2012; 21:51:45 

quote:

Orijinalden alıntı: gurgenli

havaalanının asıl amacı termal turizm için

2886 Mesaj
24 Aralık 2012; 14:11:15 

quote:

En kötü öyle yaparım

thy nin servisi değil afyondan havalimanı servisi. uçak indikten sonra hareket eder bedeli 10 tl. şu an sadece thy uçağı kalktığı için o uçak inince var servis

Resimli Hali

2886 Mesaj
24 Aralık 2012; 14:13:53 

ayrıca mesafe uzak sözüne katılmıyorum. ankarada havalimanı 1 saat sürüyor çankayadan. antalya, denizli, çarşamba, sabiha gökçen hep şehre uzak havalimanları.

Resimli Hali

96 Mesaj
6 Ocak 2013; 0:44:34 

Bende servis var ve ücretsiz diye duydum ayın 19una pegasustan bilet aldım 32 liraya.
Bugün öğrendim ki Afyondan hem bedava değilmiş hemde sadece THY uçuşlarına göre servisi varmış firmanın.
Pegasus bide gidişi sabah 8e koymuş o saatte servis olmazsa nasıl gidilir bilmem.
Afyon Kütahya yolunda insem havaalanına yürüyebilirsiniz acaba?

Bilen cevap atarsa sevinirim

49 Mesaj
7 Ocak 2013; 22:20:46 

quote:

Orijinalden alıntı: uurgn

Bende servis var ve ücretsiz diye duydum ayın 19una pegasustan bilet aldım 32 liraya.
Bugün öğrendim ki Afyondan hem bedava değilmiş hemde sadece THY uçuşlarına göre servisi varmış firmanın.
Pegasus bide gidişi sabah 8e koymuş o saatte servis olmazsa nasıl gidilir bilmem.

Nasıl 19 una aldın
16 18 20 sine var

385 Mesaj
7 Ocak 2013; 22:25:22 

Eskısehır'e gıdecem bir arkadaşa ama eskısehır gibi yere uçak yok.. Komik wallahı

2068 Mesaj
7 Ocak 2013; 23:04:14 

quote:

Orijinalden alıntı: hmrkartal

Eskısehır'e gıdecem bir arkadaşa ama eskısehır gibi yere uçak yok.. Komik wallahı

nereden gideceksin bilmiyorum ama istanbulsa, zaten 4 saatte mi ne otobus gidiyor.. ucagin 40 dk surecegini varsayarsak, 1 saat once havalimaninda olma hususu ve ortalama 30-40 dk havalimani ulasimi.. sonuc, 2,5 belki 3 saatlik zaman.. ama borajet ucabilir belki.. zira onun ucaklar turboprop yani pervaneli ucak.. birde su var oranin havalimani dhmi ye ait degildi yanilmiyorsam.. bunun da etkisi vardir mutlaka..

2886 Mesaj
8 Ocak 2013; 10:38:55 

quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

Her ne kadar kütahya yazsa da uşak-kütahya-afyon illerine yönelik bir havalimanı zafer. Daha açılışı yeni yapıldığı için doğru düzgün bir sitesi bile yok uçuş bilgisi falan açısından ama yakın zamanda gelişecek görüldüğü üzere. THY ve Pegasus seferleri olduğuna göre bunu takiben havaş tarzı bir firma da gelecektir.

www.zafer.aero

Resimli Hali

520 Mesaj
8 Ocak 2013; 10:52:58 

quote:

Yürünür ama en az 30 dk'nı alır ulaşmak. yani bi 3 km yürümen lazım

73 Mesaj
8 Ocak 2013; 11:45:28 

istanbul- kütahya için çok saçma duruyor bence. zaten otogar-kütahya 6 saat sürüyor. pgs sabihayı kullanır. thy atatürkü kullanır ama thy pahalıdır.

havalimanına 1 saat önce gitmek...sabiha gökçen gitmek 3 saat...

97 Mesaj
8 Ocak 2013; 13:26:25 

quote:

Orijinalden alıntı: denizfeneri

Kütahyalı arkadaşlara hayırlı olsun ama nedir bu Bursa nın çilesi ya 3 milyonluk şehir havalimanı var ama borajetin 20 kişilik minübüsten hallice uçakları harici uçan yok senede 1 kere hacılar için yapılmış havaalanı mı olur ya, ne biçim bir ülkede yaşıyoruz, ne biçim belediyecilik metro diye şehre balniyö treni kakalarlar, havaalanını 45 km uzağa yapıp kullanılmasın diye ellerinden geleni yaparlar(aktarmalı uçuşu aşmışlar direkt aktarıcı firma var) şimdi de bursa deniz otobüsü kurdular kesin yeni kapıya 15 km mesafede gemiyi durdurup devamını balıkçı teknelerine ihale ederler yeterki toplu taşıma maksatına ulaşmasın, vatandaşına bu kadar düşman bir belediye daha görmedim ben ya...

al benden de o kadar.

82 Mesaj
8 Ocak 2013; 13:46:20 

Havaalanı zaten son derece gereksiz bir yerde, bir de buna Afyon ve Kütahya'nın neredeyse Türkiye'nin her yerine çok yakın olması nedeniyle uçağa binmek kadar gereksiz bir durum olamaz. Son 3 aydır sürekli Afyon-İstanbul yapıyorum, Kamil Koç'la Afyon-Anadolu Yakası 5,5 saat sürüyor. Rahat seçenekleri otobüsle giderseniz uçaktan daha rahat. Bilet fiyatı 45 TL. Arabayla giderseniz ben 2.0 dizel kullanıyorum, Afyon-Ev arası 4 saat sürüyor(110 km ile), 140-150 arasında kullanırsanız 3 saat 15 dk sürüyor. Ortalama maliyet 125 TL. Uçakla giderseniz öncelikle Afyon'dan araç bulmalısınız ve arabaya yarım saat süren yol için muhtemelen bir saat önce yola çıkmanız gerekecek, bir saat önce de havaalanında oldunuz diyelim, uçak da yarım saat sürse en iyi ihtimalle 3 saatte İstanbulda olursunuz. Ortalama bilet fiyatı (en ucuzu her zaman alamayacağınızdan göre) 60 TL olsa, servise 10 TL verseniz, Sabiha Gökçen'den Kartal'a neyle ulaşacağınıza göre değişmekle beraber 10 TL verseniz en iyi ihtimalle 80 TL'ye 5 saatte evde olursunuz (Sabiha Gökçen-Ev arası toplu taşıma araçlarıyla 2 saat tutacaktır muhtemelen). Eve hemen taksiyle ulaşmak isterseniz 40 TL eklerseniz 110 TL tutar. Bir de 3 araç değiştirdiğinizde kalırsınız.

96 Mesaj
8 Ocak 2013; 16:19:48 

quote:

Nasıl 19 una aldın
16 18 20 sine var

Arkadaşım seferlere bakmayı bilmiyosun burdan açıklayacak durumda değilim sana .

96 Mesaj
8 Ocak 2013; 16:21:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Yürünür ama en az 30 dk'nı alır ulaşmak. yani bi 3 km yürümen lazım

Anladım cevap için sağolasın.
Kanatoğulları diye bi firma var 10 tl karşılığında götürüyor havaalanına görüştüm pegasus içinde seferleri ayarlıcaklar.

96 Mesaj
8 Ocak 2013; 16:38:17 

Otobüs daha erken varıyo dediniz de
zaten garaja gitmek için en az bir saat önce hazır olmak lazım.
Ayrıca istanbula inin Bütün firmaların servisleri var evet ama kim bilir kaç saat bekletcek trafik var geldi,geliyo, birazdan kalkcak,
En kötü ataşehir duduklu tarafında inip Kadıköy'e gitmek 8 saat sürer ve elde çantalarda.
Azıcık mantıklı olalım 50 60 liraya kadar alınan tüm uçak biletleri karlıdır.

520 Mesaj
8 Ocak 2013; 17:10:29 

quote:

Orijinalden alıntı: besadam

Havaalanı zaten son derece gereksiz bir yerde, bir de buna Afyon ve Kütahya'nın neredeyse Türkiye'nin her yerine çok yakın olması nedeniyle uçağa binmek kadar gereksiz bir durum olamaz. Son 3 aydır sürekli Afyon-İstanbul yapıyorum, Kamil Koç'la Afyon-Anadolu Yakası 5,5 saat sürüyor. Rahat seçenekleri otobüsle giderseniz uçaktan daha rahat. Bilet fiyatı 45 TL. Arabayla giderseniz ben 2.0 dizel kullanıyorum, Afyon-Ev arası 4 saat sürüyor(110 km ile), 140-150 arasında kullanırsanız 3 saat 15 dk sürüyor. Ortalama maliyet 125 TL. Uçakla giderseniz öncelikle Afyon'dan araç bulmalısınız ve arabaya yarım saat süren yol için muhtemelen bir saat önce yola çıkmanız gerekecek, bir saat önce de havaalanında oldunuz diyelim, uçak da yarım saat sürse en iyi ihtimalle 3 saatte İstanbulda olursunuz. Ortalama bilet fiyatı (en ucuzu her zaman alamayacağınızdan göre) 60 TL olsa, servise 10 TL verseniz, Sabiha Gökçen'den Kartal'a neyle ulaşacağınıza göre değişmekle beraber 10 TL verseniz en iyi ihtimalle 80 TL'ye 5 saatte evde olursunuz (Sabiha Gökçen-Ev arası toplu taşıma araçlarıyla 2 saat tutacaktır muhtemelen). Eve hemen taksiyle ulaşmak isterseniz 40 TL eklerseniz 110 TL tutar. Bir de 3 araç değiştirdiğinizde kalırsınız.

Bu ülkede sadece istanbul yok. Gaziantep'e gidebilmek içinde bu söylediklerin geçerlimi? yakında dogu illerinede uçuşlar başlayacak. Belki istanbul için söylediklerinde bi nebze haklısın ama havaalanı gereksiz değil. Afyonluların yarısı yurtdışında yaşıyo mesela simdi bu havaalanı onlar için büyük avantaj oldu. adam almanyadan binecek afyona yakın bi yere inecek. dar düşünmeyin yani.

82 Mesaj
8 Ocak 2013; 23:26:56 

quote:

Ayrıca istanbula inin Bütün firmaların servisleri var evet ama kim bilir kaç saat bekletcek trafik var geldi,geliyo, birazdan kalkcak,
En kötü ataşehir duduklu tarafında inip Kadıköy'e gitmek 8 saat sürer ve elde çantalarda.

Otobüs daha erken varıyor demedim ki ben, 5,5 saatte varıyor, ayrıca Sabiha Gökçen'e de yine 3 saat civarında bir iniş söz konusu. Sonrasında her ikisinde de İstanbul trafiğine bağlısınız. Yalnız Kamil Koç'un servisi ücretsiz, yine Ataşehir civarına yarım saatte bir, Maltepe civarına saatte bir kalkıyor. Bir de insaflı olun lütfen, Afyon'da otogara bir saat önceden hazırlık yapıyorsanız bu durumda valiliğin önünden kalkan araç için de 1 saat önceden hazırlık yaparsınız.

quote:

Bu ülkede sadece istanbul yok. Gaziantep'e gidebilmek içinde bu söylediklerin geçerlimi? yakında dogu illerinede uçuşlar başlayacak. Belki istanbul için söylediklerinde bi nebze haklısın ama havaalanı gereksiz değil. Afyonluların yarısı yurtdışında yaşıyo mesela simdi bu havaalanı onlar için büyük avantaj oldu. adam almanyadan binecek afyona yakın bi yere inecek. dar düşünmeyin yani.

Sıcak fırsat İstanbul için verilmiş. O nedenle bu cevabınıza uzun uzadıya cevap vermem doğru olmaz.

49 Mesaj
9 Ocak 2013; 0:21:10 

quote:

Arkadaşım seferlere bakmayı bilmiyosun burdan açıklayacak durumda değilim sana .

afyondan binicekmişsin, yanlış anlamışım
ayrıca cevap tarzın hoş değil

2068 Mesaj
9 Ocak 2013; 1:04:44 

quote:

sen bu "otogardan otobüse binme" olayını büyürmüşsün be hocam.. orada c-in yok, bniş kartı alma kuyruğu yok, bagaj verme derdi yok.. 15 dakika önce bile orada olsan yeterlidir.. zaten otobüsün kalkış saatinden önce gitmesi gibi bir durum söz konusu değil, olamaz..

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » Sıcak Fırsatlar » Diğer Fırsatlar » PEGASUS 16 Ocak'tan İtibaren KÜTAHYA Zafer Havalimanı'na Uçmaya Başlıyor 29,99 TL
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.484