Şimdi Ara

google chrome da metinler kötü görünüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar. krom'da metinler aşağıdaki gibi gözüküyor, karşılaştırmanız için firefoxtakini de koydum. bu olay sadece chrome tabanlı tarayıcılarda oluyor. bilgisayara format attıktan bir hafta sonra olmaya başladı. bu arada ekran kartım yok, on board ekran kartı kullanıyorum ve belleği 16 mb. bundan kaynaklanabilir mi? sanki clear type özelliği kapalıymış gibi gözüküyor. ama açık.

https://store.donanimhaber.com/8f/7d/a9/8f7da9644e180dcf6db911aac30c5904.png

google chrome da metinler kötü görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frodoozan -- 21 Aralık 2012; 23:58:11 >

• Yazı Tipleri ve Kodlama menüsünden değişiklik yapmış olabilir misiniz? Eğer bir değişiklik varsa mesajı cevaplayın standart ayarları yazayım.
  • Merhaba, hayır bir değişiklik yapmadım. Kullandığım xp sürümünde hep böyle oluyor. Daha önce de aynısı olmuştu. Windows 7 ve 8'de olmuyor. İşletim sisteminden olabilir sanırım, ama sorun nedir tam olarak bilmiyorum. Sadece kromda böyle oluyor. Google'ın forumlarına da baktım, aynısı başkalarına da olmuş ama çözüm bulunamamış. İlginç... En son çare başka bir xp sürümü kurmak olacak sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.