Şimdi Ara

Research in Motion'ın lüks akıllı telefonu Porsche Design P'9981, siyahlara büründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Research in Motion'ın lüks akıllı telefonu Porsche Design P'9981, siyahlara büründü

Kanada merkezli akıllı telefon ve tablet üreticisi Research in Motion'ın, Porsche Design firmasıyla işbirliğine giderek hazırladığı Porsche Design P'9981, aradan geçen bir yıllık sürenin ardından, siyah renge bürünmüş şekilde tüketicilerin huzuruna çıkmaya hazırlanıyor.

Alışılmışın dışında tasarımıyla bazılarının beğenisini toplarken, bazılarının eleştiri oklarının hedefi haline gelen Porsche Design P'9981'in, tasarım ve kullanıcı arayüzü dışında BlackBerry Bold 9900 ile aynı teknik özellikleri paylaştıklarını söylemek mümkün. 115 mm uzunluğunda, 67 mm genişliğinde, 11.3 mm kalınlığında ve 155 gram ağırlığında tasarıma sahip olan akıllı telefona, 1.2 GHz saat hızında çalışan tek çekirdekli Qualcomm MSM8655 Snapdragon S2 platformu, Adreno 205 grafik birimi, 768 MB RAM ve BlackBerry 7.0 mobil işletim sistemi eşlik ediyor.

2.8-inç boyutunda, 640 x 480 piksel (VGA) çözünürlüğünde dokunmatik ekrana ve 8 GB'lık dahili depolama alanına yer verilen akıllı telefonun kapasitesi microSD kartlar yardımıyla (32 GB'a kadar) arttırılabiliyor. Akıllı telefonun, 5 megapiksel çözünürlüğünde, LED flaşlı kamerası, 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde hareketli görüntü kaydı gerçekleştirebiliyor.

Çift band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 802.11 b/g/n bağlantısı, Bluetooth 2.1, GPS ve NFC gibi teknolojilere destek veren akıllı telefonun batarya kapasitesi 1.230 mAh seviyesinde. Siyah rengin farklı bir hava kattığı Porsche Design P'9981'in, önümüzdeki aydan itibaren 1500$ civarında satışa sunulması bekleniyor. Eğer bir akıllı telefonda teknik özellik kriterine önem vermiyorsanız, bütçe problemi yaşamıyorsanız ve farklı bir model arayışı içindeyseniz Porsche Design P'9981'e göz atabilirsiniz.

Research in Motion'ın lüks akıllı telefonu Porsche Design P'9981, siyahlara büründü

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    BlackBerry Porsche Design P'9981

• Porscheye rem ve akü yakışmamış.
  • Bu model neredeyse 1 yaşında değil mi(gri olanı)? Biraz geç kalmış bir model.

• O kadar paraya altına bürünse nafile.

• Hevesiniz kursağınızda kalmasın, aynı kasaya sahip taklit ürünü, 200 tlye alabiliyorsunuz.. :) Birçok kişi telefonu aksesuar seçer gibi tasarıma bakıp seçiyor,, Şahsen herkeste olan bir telefonu tercih etmem, öncelikle tasarımı gelir..

• en fazla edeceği 200usd kim verir bu kalasa 1500usd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 21 Aralık 2012; 16:16:02 >
  • Diğer renginin Türkiye fiyatı 4.590,00 TLhttp://www.ereyon.com.tr/urun/blackberry-porsche-9981.aspx
  • para tuzağı zaten sınırlı sayıda üretilmiştir

• Adamların satışları %47 düşmüş. Bunlar rim ı kurtaramaz.

• siyahını beğendim,hoşuma gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Adamların satışları %47 düşmüş. Bunlar rim ı kurtaramaz.

Birçok kişi tepki gösterecek ama bence bbm olayı olmasa bir %50 daha düşer satışları. Kimi görsem bbm için alıyor, o da malum karı kız tavlama meselesinden dolayı.
    Eskiden business amaçlı çok kullanılırdı, şimdilerde business amaçlı da iphone vs. kullanılıyor. Rim'da durumu farkettiği için dokunmatik işletim sistemi ve tuşsuz cihazlara geçiş yapmaya başladı.
  • porche alan görgüsüzlerin yeni gözdesi

• çok gereksiz pahalı
  • Gerçekten çok pahalı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyahı güzelmiş hoşuma gitti ama çooook pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu Adamların satışları %47 düşmüş. Bunlar rim ı kurtaramaz.
    Birçok kişi tepki gösterecek ama bence bbm olayı olmasa bir %50 daha düşer satışları. Kimi görsem bbm için alıyor, o da malum karı kız tavlama meselesinden dolayı. Eskiden business amaçlı çok kullanılırdı, şimdilerde business amaçlı da iphone vs. kullanılıyor. Rimda durumu farkettiği için dokunmatik işletim sistemi ve tuşsuz cihazlara geçiş yapmaya başladı.

Karı kız ne demek arkadaş? Hiç mi saygınız yok?

• Siyah olan daha güzel
  • griside iğrençti siyahıda tasarım rezaleti
  • Uste biraz daha para verilip Porsche alinir, Design'a falan gerek kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun istiklalde biride bu telefonu gordum,dedim BlackBerry tasarimini iyi yapmis,sonra BlackBerry mi kaldi diyerek onemsemedim,meger bayanin elinde servet varmis :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.