Şimdi Ara

Klasik Konu - Oyuncak Oldum ve Bitti - *Gelişmeler Aktarılıyor*

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
132
Cevap
8
Favori
4.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kukaraça -- 6 Şubat 2020; 0:57:41 >

• hiç kafanı bulandırma,canını da sıkma
  • "Bu değil bu hiç değil bunlar sıradan" diye takılırken "İşte bu!" deyip tam sevebileceğimiz birini buluyoruz, o da bizi istemiyor hep. Geçmiş olsun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozziii1905

hiç kafanı bulandırma,canını da sıkma

iyi diyorsunda olmuyor be kardeş ne olursa olsun insan vazgeçemiyor. ben aşık olmam diyordum aşk saçma geliyordu bana ama öyle değilmiş bunu insan gerçekten aşık olunca anlıyor

insanın canını öyle bir sıkıyor ki ? hani ayağını çekyat vurursun işte öyle koyuyor adama bu işler
  • ünide kızlar teklif etmiyo mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurb3 -- 21 Aralık 2012; 1:47:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurb3

ünide kızlar teklif etmiyo mu

hoşgeldin harun abi nasılsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurb3

ünide kızlar teklif etmiyo mu

Evet kardeş.Ciddiyim bu arada .Tamda 1 hafta öncesinde reddedilmiştim lan.Bu da bitti gerçi.Bitmese iyiydi, sevdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

Yaşım 21 üniversite son sınıftayım.Sınıfta uzun zamandır hoşlandığım bir kız vardı.Her gece rüyalarımda görüyordum.Karşılıklı hislerimiz olduğunu düşünüyordum.Bugüne kadar sabrettim sürekli çünkü eline erkek eli değmemiş birisiydi ve bu zamanda çok zor bulunabilecek bir kişiydi.Yarım saat önce sevdiğimi söyledim,biraz atar yaptı,klasik laflar, düşünmüyorum vesaire..
    Kısa bir konuşma sonunda ağzından olumsuz cevabı çıktı.İlk defa hislerimde yanıldığımı anladım.O kadar uzun süredir hissettiklerim boşa çıktı.Halbuki kafamda neler vardı ve birbirimizi çok mutlu edeceğimizi düşünmüştüm.Kıramadık yalnızlığı,Olmadı be..
    Dışarıda eksi bilmem kaç hava var ve şu an deli gibi terliyorum.Kusmaya ramak kaldı.Hayatımın ilk reddedilişi fakat bu şekilde olmaması gerekiyordu.
    İşin özü reddi yedik kendimi çok kötü hissediyorum ve günaha giricez boşu boşuna.Çareyi saçma sapan işlerde arıyoruz.
    Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Amaaan dostum, öyle kızlar gelecek ki, bu kızın isminin ilk harfi bile aklına gelmeyecek. Akıllı davranda, hem sana hem ailene uyacak birini ara.

Herşeyde vardır bir hayır demek zordur böyle durumlarda ama hakkattande vardır bi hayır ;)

• üzülme hatayı nerede yaptın , yazdıklarını oku ,rüyalar , onu düşünmeler vs. onunda sana karşı hisleri olduğunu düşünerek sanal bir durum yaratmışsın, sonra platoniğe dönüşmüş ordanda gerçeğe sert bir düşüş yaşamışsın ama sakın üzülme mantıklı düşünmeye başlayınca gülüp geçersin bu duruma
  • Alışırsın merak etme,ilk red med hikaye;kaç kez red yediğimi hatırlamıyorum desem yalan olur ama çok kez red yedim,hep de taktik hatası yüzünden ya da imkansızlıklardan kaynaklı durumlardı.Yeri geldi her şey gediğine oturdu,planlarım yürüdü ve ben anladım ki bu karı kız kısmı genel olarak salak,ille böyle sündüre sündüre yoğura yoğura becerirsin bu işi.Sevgili gibi yaşadığın bir kıza bile işi resmileştirmek adına teklif et geri adım atar çünkü gerizekalı varlıklar.Alttan alttan,yavaş yavaş girmek gerekiyor bu meselelere biliyorsun.Tasvir ettiğin kız zor bir kız bu işler için,eminim öylece oturup beyaz atlı prensinin gelmesini bekliyordur
  • Hepiniz çok haklısınız be dostlar iyi ki varsınız burada dertlerimizi paylaşıyoruz.Sizler olmasanız durum daha da kötü.Evet belki kendi kendime gelin güvey oldum fakat elektrik aldığımı hissetmiştim.Çok seçici biriyim ben de.Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi işte bu demiştim ama olmadı,tek taraflıymış gördüğünüz üzere.Bundan sonra öyle birini bulmak çok zor ki ayrıca son sene olmasına rağmen yüzyüze bakacağız ne yapacağım hiç bilmiyorum.Elbet unuturum bu günleri de ama şu dönemi nasıl atlatırım hiç bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Alışırsın merak etme,ilk red med hikaye;kaç kez red yediğimi hatırlamıyorum desem yalan olur ama çok kez red yedim,hep de taktik hatası yüzünden ya da imkansızlıklardan kaynaklı durumlardı.Yeri geldi her şey gediğine oturdu,planlarım yürüdü ve ben anladım ki bu karı kız kısmı genel olarak salak,ille böyle sündüre sündüre yoğura yoğura becerirsin bu işi.Sevgili gibi yaşadığın bir kıza bile işi resmileştirmek adına teklif et geri adım atar çünkü gerizekalı varlıklar.Alttan alttan,yavaş yavaş girmek gerekiyor bu meselelere biliyorsun.Tasvir ettiğin kız zor bir kız bu işler için,eminim öylece oturup beyaz atlı prensinin gelmesini bekliyordur

Hocam çok haklısın be.Maddi durumum çok iyi,tip olarakta gayet iyi durumda olduğumu söylüyorlar fakat soğuk bir insanım.Benimle ilgilenen kişiler duyuyorum 4 yıldır fakat amacım eğlence değil ve ciddi düşündüğüm için bu kızı kendime uygun gördüm.Dediğin gibi zor birisi sanırım.Hatta konuşmanın bir kısmında direk açık açık hoşlandığımı belirttim fakat şaşırdığını söyledi.Ayrıca düşünmüyorum dediğinde prooblem değil dedim,tek taraflı olmayacağını kast ederek,buna karşılık problem değilse önemli de değil demek ki dedi.Üstüne üstlük atarlanıyor bir de . Neyse burda kaldı bu iş birşey çıkacağını sanmıyorum.Olan sınıftaki forsumuza olacak ona yanıyorum.

• Buradaki kişiler için ibretliksin. Buradaki insanlar senden beter. Güzel gördü mü direkt yapacakları çıkma teklifinin hesabını yapıyorlar. Ve vazgeçirmek de zor oluyor eğer adam aklı selim değil ise.
    Detayları, durumları bilmiyorum. O andaki konuşmanıza da bağlı olarak böyle bir tepki getirmiş olabilir.
    Ya da baştan sona takındığın bazı tavırlar onda olumsuz bir etki uyandırmıştır.
    Takmayacaksın bu tür şeyleri. Bir kızı gerçekten sevdiysen sınıftaki forsunu düşünmezsin.
    Arkasında dur biraz hislerinin, en azından saygı duy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Alışırsın merak etme,ilk red med hikaye;kaç kez red yediğimi hatırlamıyorum desem yalan olur ama çok kez red yedim,hep de taktik hatası yüzünden ya da imkansızlıklardan kaynaklı durumlardı.Yeri geldi her şey gediğine oturdu,planlarım yürüdü ve ben anladım ki bu karı kız kısmı genel olarak salak,ille böyle sündüre sündüre yoğura yoğura becerirsin bu işi.Sevgili gibi yaşadığın bir kıza bile işi resmileştirmek adına teklif et geri adım atar çünkü gerizekalı varlıklar.Alttan alttan,yavaş yavaş girmek gerekiyor bu meselelere biliyorsun.Tasvir ettiğin kız zor bir kız bu işler için,eminim öylece oturup beyaz atlı prensinin gelmesini bekliyordur

Hocam çok haklısın be.Maddi durumum çok iyi,tip olarakta gayet iyi durumda olduğumu söylüyorlar fakat soğuk bir insanım.Benimle ilgilenen kişiler duyuyorum 4 yıldır fakat amacım eğlence değil ve ciddi düşündüğüm için bu kızı kendime uygun gördüm.Dediğin gibi zor birisi sanırım.Hatta konuşmanın bir kısmında direk açık açık hoşlandığımı belirttim fakat şaşırdığını söyledi.Ayrıca düşünmüyorum dediğinde prooblem değil dedim,tek taraflı olmayacağını kast ederek,buna karşılık problem değilse önemli de değil demek ki dedi.Üstüne üstlük atarlanıyor bir de . Neyse burda kaldı bu iş birşey çıkacağını sanmıyorum.Olan sınıftaki forsumuza olacak ona yanıyorum.

Orada geçen önemli de değil sitemi aslında bir sinyal,keşke kaçırmayıp önemli elbet ama tek taraflı düşünmüyorum vs. gibisinden duygu sömürüsü yapsaydın keşkeBu işler böyle yürüyor ne yazık ki ama kızın bunu yazması bir yoklama,belli ki o da kendine fazlasıyla değer veren biriyle bir şeyler paylaşmak istiyor.Forsu morsu geç,muhabbet etmeye devam et,çok da üzerine düşme.Eğer bir an bile olsa olabilir mi gibisinden bir şeyler düşündüyse devamı gelecektir çünkü.Hep böyle yapıyorlar çünkü,mertçe sevdiğini söylemek yerine ufaktan gıdıklayıp lafım meclisten dışarı biraz şerefsizce ve sinsice yürütmek daha etkili oluyor sonuç açısından.Ben bunu yapamadım uzunca bir süre.Ne yazık ki durum bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Mavi -- 21 Aralık 2012; 4:00:01 >

• Ah ulan ah şimdi kabul etsen ne kadar mutluydum.Ne zaman atlatıcaz bakalım travmayı.Zaten bir yığın sıkıntı vardı,bir de bu eklendi tam oldu.Finallerde yaklaştı..DH'd olmasa içimizi nereye dökücez.
  • Aynı durum benimde başıma gelmişti hocam. Benimki tip olarak çirkin dersin ama karakter olarak düzgün birine benziyordu. 2 ay ufak tefek muhabbet ettim sonra hoşlandığımı söyledim. Uygun bulmuyorum dedi. Eee? Uygunu nası oluyor bunun?. Neyse biraz geri çektim kendimi bakalım haftaya yine bi yerlere davet eder konuşmaya çalışırım. Ama şunu söyleyeyim ilklerde çok kötüydüm böle bi kızı kaçırmak istemiyodum. Eğlenmelik değil evlenmelik biri. Hala da bu düşüncem değişmedi. Kaçırmamak için duygularımın esiri olup mantıksız şeyler yaptım. Ama sadece istanbulda 15 milyon insan var ve o karşılaştığım ne ilk kız nede son olacak. İllaki daha iyilerini bulurum bu konuda hiç şüphem yok. Tek yapman gereken yeni insanlara doğru yelken açmak. Eskiler unutuluyor.

"Onsuz yapamam - yaparsın"
    "Daha iyisini bulamam - bulursun"
    "Çok aşık oldum - hayır sadece reddedildiğin için öyle olduğunu sanıyorsun"

Durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skyforge -- 21 Aralık 2012; 18:56:20 >

• Bazen hayat istediğimiz gibi ilerlemiyor kardeşim onun en iyi şey kenara çekilip izlemek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skyforge

Aynı durum benimde başıma gelmişti hocam. Benimki tip olarak çirkin dersin ama karakter olarak düzgün birine benziyordu. 2 ay ufak tefek muhabbet ettim sonra hoşlandığımı söyledim. Uygun bulmuyorum dedi. Eee? Uygunu nası oluyor bunun?. Neyse biraz geri çektim kendimi bakalım haftaya yine bi yerlere davet eder konuşmaya çalışırım. Ama şunu söyleyeyim ilklerde çok kötüydüm böle bi kızı kaçırmak istemiyodum. Eğlenmelik değil evlenmelik biri. Hala da bu düşüncem değişmedi. Kaçırmamak için duygularımın esiri olup mantıksız şeyler yaptım. Ama sadece istanbulda 15 milyon insan var ve o karşılaştığım ne ilk kız nede son olacak. İllaki daha iyilerini bulurum bu konuda hiç şüphem yok. Tek yapman gereken yeni insanlara doğru yelken açmak. Eskiler unutuluyor.

"Onsuz yapamam - yaparsın"
    "Daha iyisini bulamam - bulursun"
    "Çok aşık oldum - hayır sadece reddedildiğin için öyle olduğunu sanıyorsun"

Durum bu.

Şu ağırdan satmalar olmasa ölürler sanki.Erkekçe söyledik daha ne yapabilirim ? Ve karşı taraftan hareket görmesem kesinlikle teklif etmezdim ama arkadaşların dedikleri birebir tutuyor.Bu arada 21-22 yıllık ömrümde ilk defa yelken açmışım bir sonraki yelken ne zaman açılır kim bilir ? Bu işleri üniversiteden biriyle halletmek isterdim.İstanbul'da ki insanları gördükçe hayattan soğuyorum.Doğma büyüme İstanbulluyum halbuki.Neyse,bir gelişme olursa tekrar yazacağım burdan.Final haftası ve son sınıfta yazık ettim,büyük bir zamanlama hatası benim için.Destekleriniz için minnettarım.

• Ve zaman usulca fısıldadı
    "Bana bırak."

Biraz zorda olsa geçer elbet. canını sıkmamaya çalış
  • Takma diyeceğim ama şu aşamada mümkün olmadığının farkındayım,en azından düşünmemeye çalış.Hayatta herzaman önce ben demeye çalışmalısın,kendine faydan olmadığı zaman başkasına hiç olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.