Şimdi Ara

Vahşi batı temalı macera oyunu Six Guns, çoklu oyuncu desteğiyle güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
3.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Mobil platformun başarılı geliştiricilerinden Gameloft, vahşi batı temalı macera oyunu Six Guns'ın iOS versiyonu için yeni bir güncelleme yayınladı.

Söz konusu güncellemenin en dikkat çeken özelliği Six Guns'a çoklu oyuncu desteği kazandırması oldu. Bu mod sayesinde 8 oyuncu aynı anda vahşi batının acımasız dünyasında yer alabilecekken, güncellemeyle birlikte çoklu oyuncu moduna katkıda bulunacak bir takım yeniliklerde oyuna dahil edildi. Söz konusu yenilikler; lider tablosu, Gameloft Live üzerinden statü paylaşımı ve Facebook üzerinden oyuna arkadaş davet etme şeklinde sıralanırken, yeni kostüm ve yeni bir silah da oyuna eklenmiş durumda. Ayrıca, yapımın tüm bu yeniliklere ek olarak iPhone 5'in ekran çözünürlüğünü de desteklemeye başladığını belirtmekte fayda var.

Çoklu oyuncu modu, yeni içerikleri ve iPhone 5 desteğiyle daha eğlenceli bir hale gelen vahşi batı temalı macera oyunu Six Guns'a Appstore üzerinden ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz. Hali hazırda Google Play'de de indirilebilir içerik olarak sunulan yapımın Android versiyonunun çoklu oyuncu desteğini beraberinde getiren bu güncellemeyi tam olarak ne zaman alacağı konusunda bir bilgi bulunmasa da yakın bir zaman içinde bu güncellemeyi almasını bekliyoruz.

• Bu çok güzel bir haber kaliteli oyunlardan birisi tavsiye ederim
  • Lütfen yardım edin bu oyunda adam nasıl hareket ettiriliyor.
  • Elini ekrana koyuyosun elini nereye hareket ettirirsen oraya gidiyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Elini ekrana koyuyosun elini nereye hareket ettirirsen oraya gidiyo.

Hocam oldu mu bu şimdi ya
  • Telefon android multıplayer a girince önce tek oyunculu ögreticisini bitirmen gerekiyor diyo ama ben 50 seviyeyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.