Şimdi Ara

Final Fantasy IV'ün iOS versiyonu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Popüler RPG serisi Final Fantasy'nin 25. yıldönümü şerefine Final Fantasy IV'ü mobil platformlara taşıma kararı alan Square Enix, yapımın iOS versiyonunu yayınladı.

1991 yılında SNES için geliştirilen sonrasında ise, Nintendo DS'e uyarlanan yapım, aslına sadık kalınarak mobil platforma taşınırken bir takım yenilikleri de beraberinde getirmiş durumda. Bu yenilikler arasında diyalog seslendirmeleri ve oyun içi harita gibi önemli özellikler yer almakta.

Şu an Türkiye Appstore üzerinde de erişilebilen yapımın Square Enix'in yüksek fiyatlandırma politikasından nasibini alarak Appstore’da 28.99 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunulduğunu da belirtelim. Bu arada yapımın Android versiyonunun 2013 yılı içerisinde Google Play'de yer edineceğini de hatırlatalım. Final Fantasy IV'e Appstore üzerinden buradan ulaşabilirsiniz. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Final Fantasy 4'ten ekran görüntüleri

• Bu oyunu duyuyordum ve baktım ilk defa. Görüntülere bakarak anlayamadım bu oyunda 29 lira edecek ne var diye :/ oynayan ve beğenen arkadaşlar yorumlarsa memnun olurum bilgilenelim Grafikten dolayı önyargılıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunun neresi 29tl ediyor mw ve nova3 gibi oyunlar bile şuan 1.7tl ve gerçekten zevkle oynuyorum
  • Oyunun geçmişi var diyelim sanırım hikayesini çok beğeniyolar.Birde animesi var sanırım izleyenler alıyodur.

One piece,naruto(Ps3,xbox için var ve mükemmel),bleach,fullmetal alchemist animeleri mobil platforma oyun olarak getirseler alırdım. xD
  • Cidden alan var mı? Çok merak ediyorum. Installous dan bile yüklemedim.
  • 29tl çok fazla ama çok kaliteli bir oyun.. eskiden gameboy'umda bitirmiştim
  • Final Fantasy'de karakterler ve hikaye ön planda olur. Hayatımda oynadığım en iyi oyun Final Fantasy 10'dur mesela. FF'ye bakış açım tamamen farklı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.