Şimdi Ara

Huawei MediaPad S7-301w Tablet 7'' KVK Garantili, hediyeli 340 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürün 1 ay evvel Superonline fiber kampanyası ile alınmış olup KVK garantilidir. 1 ay boyunca çok az ve özenle kullanılmıştır. Yanında kutu içinde beraberinde gelen şarj kablosu ve bilgisayara bağlantı/şarj için kullanılan micro-usb kablosuyla beraber orjinal kutusu içinde verilecektir.

Bunlara ek olarak fotoğrafta görebileceğiniz düşük profilli (palto cebinde kullanmak için ideal) 29 TL değerindeki kılıf ta hediye olarak verilecektir.

Üründe herhangi bir görsel ya da işlevsel hasar bulunmamaktadır. Ekranında tek bir çizik dahi yoktur. Ekran koruyucu uygun bulamadım fakat kılıf ile beraber çok özenle kullandım.

İstanbul içinde elden ve nakit olarak 350 TL ye satmak istiyorum.

Tablete gelecek olursak 1 ay kullandığım için izlenimlerimi iletmek istiyorum özelliklerini de ayrıca sıralayacağım.

Tabletin ekranı 1280*800 çözünürlük IPS LCD ekranı ile piyasadaki düşük çözünürlük tabletler ile kesinlikle kıyaslanmamalıdır. Android 4.0+ (ICS) yüklü gelmektedir. Ekranı kapasitif olup multi-touch desteklemektedir. 1.2 GHZ dual core işlemcisi ve 1 GB hafızası ile oldukça iyi bir performans vermektedir. HD film izlemek, oyun oynamak ve genel internet kullanımı için (browser, sosyal medya programları, fotoğraflarla oynamak/paylaşmak) ekranı ve donanımı sayesinde tanınmış bazı markaların tabletlerinden bile daha iyi performans vermektedir. Fiyatına göre gayet şık ve dayanıklı alüminyum bir gövdeye sahiptir.

micro-SD slotuna takmış olduğum 16GB lık UHS-1 hızında kart ile kullandım ve gayet süratli çalışıyordu.

Eksik olan yönlerine gelirsek, 3G özelliği yok yani wireless kullanmak ya da smartphone unuzun internet bağlantısı paylaşmak yolu ile interneti kullanabilirsiniz. Samsung'un 7'' lik tabletlerinden biraz daha ağırdır fakat gövdesi daha sağlamdır.

Neden satıyorum derseniz kendime yeni bir smartphone almak için paraya ihtiyacım var.

Özelliklerini GSM Arena internet sitesinden alarak sıralıyorum. Kutusunda da zaten bir kısmı yazıyor özelliklerinin.
    Huawei MediaPad S7-301w

GENERAL N/A
    No
    2011, Q3
    Available
    BODY 190 x 124 x 10.5 mm (7.48 x 4.88 x 0.41 in)
    390 g (13.76 oz)
    DISPLAY IPS LCD capacitive touchscreen, 256K colors
    800 x 1280 pixels, 7.0 inches (~216 ppi pixel density)
    Yes
    SOUND N/A
    Yes
    Yes
    - SRS sound enhancement
    MEMORY microSD, up to 32GB
    5.8 GB storage, 8 GB ROM, 1 GB RAM
    DATA No
    No
    Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot
    Yes, v2.1 with A2DP, EDR
    Yes, microUSB v2.0, USB On-the-go support
    CAMERA 5 MP, 2592x1944 pixels, autofocus, LED flash
    Geo-tagging
    Yes, 720p@30fps
    Yes, 1.3 MP, 720p@30fps
    FEATURES Android OS, v3.2 (Honeycomb), upgradable to v4.0 NOT: Elimdeki ürün 4.0 ICS yüklü geldi, update etmeye gerek duymadım
    Qualcomm MSM8260 Snapdragon
    Dual-core 1.2 GHz Scorpion
    Adreno 220
    Accelerometer, gyro, compass
    Email, Push Mail, IM
    HTML5, Adobe Flash
    No
    Yes
    Yes, via Java MIDP emulator
    shadow black, classic brown, passion pink
    - HDMI port
    - Google Search, Maps, Gmail, Talk
    - MP3/WAV/WMA/eAAC+ player
    - MP4/WMV/H.263/H.264 player
    - 1080p video playback
    - Organizer
    - Voice memo
    - Predictive text input
    BATTERY Standard battery, Li-Po 4100 mAh
    Up to 200 h
    Up to 6 h

Edit: Fiyatı 350 ye indirdim

Edit 2: Fiyat 340 a indi kaçırmayın bence :P
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smag -- 23 Aralık 2012; 22:43:46 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• duruyorsa istanbul dışından 350 tl ye alabilirim.
  • 350 ye ok fiyatı düşürürüm ama istanbul dışından nasıl halledicez? Sanalpazarda da bu arada bir tane ilanım var isterseniz o şekilde GET li de yapabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahuluer

duruyorsa istanbul dışından 350 tl ye alabilirim.

güncelleme: 340 a indirdim fiyatı

• merhaba bende turkcell superonlinedan bu huwaeı medıapad aldım yalnız ürün teknik özelliklerini incelerken kameranın flası var diyor ama ben flaşa dair bişey bulamadım yardımcı olurmusunuz?
  • Bu tableti bende almistim 1 yildir kullaniyorum. Android sürümü 4.0.3 gorunuyo ve hic guncelleme almadi. Huawei guncelleme vermiyor mu? Mesela htc one kullaniyorum daha yeni 4.3 guncellemesini aldi.

Eger cihaz guncelleme almayacaksa rom atma gibi seylerle yukseltme yapilabilir mi? Ve yapilirsa cihazda iyilestirme gozlenir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel
  • güncellll........................
  • cevap yok muuu günceeeeeeeelllll
  • gü-güü-nnnnnnn--ceeeeelllll
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.