- x
PENDİK ESENYALI MAHALLESİ
53 Cevap3128 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

21387 Mesaj
20 Aralık 2012; 12:45:05 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Bu mahalle nasıldır?
Kelepir bir daire buldum taşınmayı planlıyorum.
Ulaşım imkanları nasıldır?

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

1073 Mesaj
20 Aralık 2012; 12:46:03 

Psikopat dolu ora biggrinking.gif]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

(:

2170 Mesaj
20 Aralık 2012; 12:48:15 

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bu mahalle nasıldır?

Konuyla alakası yok ama dün sabah saat 10 civarı sirkeci durağından beyazıt istikametine tramwaya bindin mi?

DH Yüzücüler Derneği

Bu nickin arkasında bir fikir var ve fikirlere ban işlemez.
Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.

1743 Mesaj
20 Aralık 2012; 12:55:59 

Abi huzurlu bir yer istiyorsa Üsküdara taşın

War,war never changes...

3830 Mesaj
20 Aralık 2012; 12:58:13 

Ataşehir'e bizim eve gel, ben taşınıyorum.

240 Mesaj
20 Aralık 2012; 13:05:40 

quote:

Bu mahalle nasıldır?

esenyalıda oturuyorum. mahalle kötü değil,apaçi biraz var yok değil ama semt olarak güzel semttir. neomarin,viaport,pendorya avm ye yakındır yürüme mesafesindedir 15 dakikalık yada minibüsle ulaşım sağlarsın. havalimanına yakındır,garanti bankası teknoloji merkezi yapılıyor inşaat halinde,metro market var pendoryanın arkasında. bu dediğim avm ler güzelyalıda ama çok uzak değil. ayrıca vatan caddesi var ve çok market var bim,hakmar,a101 filan her caddede market var. pendik e çalışan minibüs hatları var,özel halk otobüsleri var pendik aydınlı arası,iett var pendik kartal metro esenyalı,birde esenyalı ile aydınlı yolu(e-5) arası çalışan minibüs hattı var. ulaşım olarak iyi.

soracağın soruları sorabilirsin ve pm olarak evi yollarsan daha detaylı bilgi verebilirim.

sonuç olarak gelişmekte olan bir semt,2005 de komşumuzun 40 bin e aldığı evi 5 ay önce 110 bin e sattı 120m2.

Salcano Astro 30 - 2013

Uzaklaştırılmış
15 gün cezanın,
1 gün 13 sa. 38 dk. kadarı kaldı.
20 Aralık 2012; 13:24:06 

pendikin heryeri pis..kurtköy viaport tarafları biraz daha nezih gibi.

727 Mesaj
20 Aralık 2012; 13:27:49 

biri pendiklimi dedi

"Senin kıymetini en iyi bilen, sana ulaşması en zor olandır..." akrepyusuf

2306 Mesaj
20 Aralık 2012; 13:36:24 

Esenyalı aman yarabbi uzak dursun.

388 Mesaj
20 Aralık 2012; 13:54:18 

quote:

Bu mahalle nasıldır?

alışveriş indirimini geçtik evidemi ucuza getirdin be abi
kampanyadan mi

174 Mesaj
21 Aralık 2012; 0:48:16 

yeni eklenen belediye otobüsleri ile metro ulaşımı daha kolay şimdi. alacağınız eve ne kadar uzaktan geçiyor bakmak lazım.

05326321604

1273 Mesaj
21 Aralık 2012; 0:59:08 

böbrek bağışı için iyidir kanka

psn:cemsnt89

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Aralık 2012; 1:04:51 

geçen bisikletle ordan geçiyordum polisler falan toplanmıştı ne oldu diye sordum ceset var dedi adam

40 Mesaj
21 Aralık 2012; 1:06:12 

yaşatmazlar orada

Nexus 5 Kullanıcıları Kulübü

FHD 445ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 3 Ekran | Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800 Çipset | Quad-core 2.3 GHz Krait 400 İşlemci | Adreno 330 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED, HDR+ Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | Android v4.4 İşletim Sistemi

2677 Mesaj
21 Aralık 2012; 1:08:04 

Pendik merkez varken Esenyalı biraz zor muhit. Ha kötü mü değil ama iyi de denilemez. Daha çok sahil kesimlerine kayın. Ama tabi sana o daire sıcak fırsat olarak geldiyse kaçırmazsın.

"Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
"Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

77 Mesaj
21 Aralık 2012; 1:08:11 

Ben Tavşantepe Mezarlığının orada oturuyorum. Kaynarca parkı ile aramda 100m mesafe var. İşte her pislik Kaynarca Parkı'ndan sonra başlıyor..

15 Mesaj
21 Aralık 2012; 1:12:54 

Amcamgiller orda oturuyor son gittiğimde bi böbreğimi almıştı mayfalar

Yaşa kalıba vurdugunda herkes on adam ediyo
Zora düşünce etrafta hiç yardım eli yok
Benim ben oldugum yerde yok ardı eli bol
Bi gün sen bile sen değil ben kokarsın emin ol

505 Mesaj
21 Aralık 2012; 1:14:55 

çakaldere işte apaçi mekanı

Saving people,hunting things,family business

695 Mesaj
21 Aralık 2012; 1:19:22 

önce canına sonra malına dikkat edecen.
Ortalıklarda hemen görünme. Yavaş yavaş içlerine girdinmi kendilerinden bilirler. Kendinden olana zararları dokunmaz sen raad ol.

TÜRKİYEM

1721 Mesaj
21 Aralık 2012; 1:21:00 

İyi normal yaşanacak yer. Mülayim bir semt. Ama hızlı bir mahalle

2331 Mesaj
21 Aralık 2012; 1:26:11 

Pendik'e taşınacaksan Kurtköy iyidir.

4049 Mesaj
4 Ocak 2013; 17:43:08 

Abartıldığının aksine 10 yıldır oturduğum semttir pendik.. İdealtepeden sonra bir türlü ısınamasam, sevemesemde bu sevememin nedeni pis bir yer olması değildir.

Tam tersine bugüne kadar kimsenin kimseye bulaştığını görmedim (Maşallah diyim) duymadım da.. gece gidip topselvinin arka sokaklarında gezen arkadaşlar böbrek ten möbrekten bahsediyorlarsa kusura bakmasınlar adamların suçu yok :) gecenin her saatinde her yerde gezilmez, doğru. ama gündüz vakti gayet sakin yerdir.

büyük yer tabi, e-5 üstü vs. bir sürü mahallesi var, her mahalle iyidir demiyorum ama abartıldığı gibi kötü bir yer değil.. hatta bazı arkadaşlar fazla fazla abartmışlar, texas a çevirmişler..

çarşısı güzeldir, birçok şey bulursun, haftasonları sokaklar dolar taşar, anadolu yakasından her yerden insan gelir.. Via port, pendorya, neomarin güzel avm'lerdir. marina türk sahilde güzel manzaralı bir ortamdır, hele yazın deniz manzaralı kafelerinde oturmanızı tavsiye ederim. via porta haftasonu 3-4 ten sonra gitmeyin derim, aşırı kalabalıklaşır, arabayla giderseniz 1 saatten fazla sürer yer bulmanız. Gülistan lokantası ne kadar pahalıda olsa çok güzel kebapları var. buralarda kız arkadaşı vs gezipte bulaşan dalaşan adam görmedim.

dediğim gibi gece vakti ara sokaklara girmezsen (buna kaşınmak denir) kimse gelipte böbreğini sökmez yerinden, boşu boşuna milletin gözünü korkutmayın burda.

2300 Mesaj
4 Ocak 2013; 17:48:28 

Pendik'e taşınacaksan ya Sapanbağları ya da Aşağı Kurtköy'e taşınacaksın. Pendik'in başka yerinde oturulmaz. Tecrübe ile sabittir.

5
Lumia920
After all this time ? - Always !
Moira Queen ♥

507 Mesaj
3 Mart 2013; 2:18:57 

20 yıldır pendikteyim her sokak başı apaçi her yer hapcı falan filan çok pis sokaklar

1125 Mesaj
3 Mart 2013; 2:28:51 

konu nasılsa hortlamış. ben de biraz daha alakasız bir soru sorayım.

bağcılar'a yakın, yazın açık olan yurt bilen var mı?

4049 Mesaj
4 Mart 2013; 0:09:13 

quote:

Orijinalden alıntı: **3A**

20 yıldır pendikteyim her sokak başı apaçi her yer hapcı falan filan çok pis sokaklar

hocam insanların gozunu niye korkutuyorsunuz.. nerde varmıs o apaciler hapcılar hangi sokak basındaymıs.. madem var soyleyın bizde bilelim gitmeyelim oralara

507 Mesaj
4 Mart 2013; 0:10:10 

quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

hocam insanların gozunu niye korkutuyorsunuz.. nerde varmıs o apaciler hapcılar hangi sokak basındaymıs.. madem var soyleyın bizde bilelim gitmeyelim oralara

Nerde oturuyosun? usta

4049 Mesaj
4 Mart 2013; 0:11:27 

quote:

Nerde oturuyosun? usta

merkeze yakın.. sen ?

507 Mesaj
4 Mart 2013; 0:12:32 

quote:

1-kavakpınar-2 kaynarca 3-güllübağlar bende bir aralar bu pisliklerin içindeydim,yaş büyüyünce insan fark ediyor neyin ne olduğunu,mesela güllübağlarda 2 tane 9 yaşında çocuk kestiler,kavakpınarda elektrik direğine 40 yaşında adam asıp öldürdüler,kaynarca desen her sokakta bir p*ç elinde tesbih laga luga yapıyor,çok pislik bi yer,keşke Trabzona taşınsam

28 Mesaj
4 Mart 2013; 0:12:53 

bende altkaynarcada oturuyorum nezih bir yer denilebilir sahile yakın komşularımız çok elit insanlar kapımızın önünden porscheler eksik olmuyor felan ama esenyalı kötü

ESKİŞEHİRSPOR

562 Mesaj
4 Mart 2013; 0:16:40 

quote:

Abartıldığının aksine 10 yıldır oturduğum semttir pendik.. İdealtepeden sonra bir türlü ısınamasam, sevemesemde bu sevememin nedeni pis bir yer olması değildir.

Tam tersine bugüne kadar kimsenin kimseye bulaştığını görmedim (Maşallah diyim) duymadım da.. gece gidip topselvinin arka sokaklarında gezen arkadaşlar böbrek ten möbrekten bahsediyorlarsa kusura bakmasınlar adamların suçu yok :) gecenin her saatinde her yerde gezilmez, doğru. ama gündüz vakti gayet sakin yerdir.

büyük yer tabi, e-5 üstü vs. bir sürü mahallesi var, her mahalle iyidir demiyorum ama abartıldığı gibi kötü bir yer değil.. hatta bazı arkadaşlar fazla fazla abartmışlar, texas a çevirmişler..

çarşısı güzeldir, birçok şey bulursun, haftasonları sokaklar dolar taşar, anadolu yakasından her yerden insan gelir.. Via port, pendorya, neomarin güzel avm'lerdir. marina türk sahilde güzel manzaralı bir ortamdır, hele yazın deniz manzaralı kafelerinde oturmanızı tavsiye ederim. via porta haftasonu 3-4 ten sonra gitmeyin derim, aşırı kalabalıklaşır, arabayla giderseniz 1 saatten fazla sürer yer bulmanız. Gülistan lokantası ne kadar pahalıda olsa çok güzel kebapları var. buralarda kız arkadaşı vs gezipte bulaşan dalaşan adam görmedim.

dediğim gibi gece vakti ara sokaklara girmezsen (buna kaşınmak denir) kimse gelipte böbreğini sökmez yerinden, boşu boşuna milletin gözünü korkutmayın burda.

Topselviyi gorunce heycan yaptim.10Yildir topselvide yaşiyorum bu kadar tehlikelimiyiz yaw:).

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 sonraki > >>

4049 Mesaj
4 Mart 2013; 0:20:49 

quote:

1-kavakpınar-2 kaynarca 3-güllübağlar bende bir aralar bu pisliklerin içindeydim,yaş büyüyünce insan fark ediyor neyin ne olduğunu,mesela güllübağlarda 2 tane 9 yaşında çocuk kestiler,kavakpınarda elektrik direğine 40 yaşında adam asıp öldürdüler,kaynarca desen her sokakta bir p*ç elinde tesbih laga luga yapıyor,çok pislik bi yer,keşke Trabzona taşınsam

hoca ona gore bolgeleri de ki insanlarda bilsinler.. genelleme yapmak yanlıs olur cunku.. her semtin yerine gore pislik kaynayan yerleri var istanbulda, sadece pendige has bir olay degil.. en guzel semtlerin bile gece arka sokakları tehlikelidir.. pendik cok pis bir yer dersek butun pendik texas gibi bir yermiş gibi soylemiş oluruz.. avrupa yakasında cok daha kotu yerler var

bende Trabzon'luyum.. topselvi taraflarında cok var bizim oralılar.. ama buna ragmen gece vakti oralarda dolasılmaz..

4049 Mesaj
4 Mart 2013; 0:23:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Unpredictable72

Topselviyi gorunce heycan yaptim.10Yildir topselvide yaşiyorum bu kadar tehlikelimiyiz yaw:).

Yok ya oyle demedim tabi, bizim akarabalar da 20 kusur yıldır oradalar.. gunduz vakti guzeldir topselvi her yerde insanlar var ama gece pekte tekin olmuyor yanlış mıyım

4049 Mesaj
4 Mart 2013; 0:26:03 

quote:

Orijinalden alıntı: hac1sakir

bende altkaynarcada oturuyorum nezih bir yer denilebilir sahile yakın komşularımız çok elit insanlar kapımızın önünden porscheler eksik olmuyor felan ama esenyalı kötü

o porche lar ferrariler nerden geliyor merak ediyorum zaten gecenlerde maserati gordum bizim kosede

507 Mesaj
4 Mart 2013; 0:27:37 

quote:

hoca ona gore bolgeleri de ki insanlarda bilsinler.. genelleme yapmak yanlıs olur cunku.. her semtin yerine gore pislik kaynayan yerleri var istanbulda, sadece pendige has bir olay degil.. en guzel semtlerin bile gece arka sokakları tehlikelidir.. pendik cok pis bir yer dersek butun pendik texas gibi bir yermiş gibi soylemiş oluruz.. avrupa yakasında cok daha kotu yerler var

bende Trabzon'luyum.. topselvi taraflarında cok var bizim oralılar.. ama buna ragmen gece vakti oralarda dolasılmaz..

Bende fazla genelleme yapmadım zaten, bu sokaklar geceleri tenha yerlerdir,şekerci sokakları var,kavakpınarda balici tinerci sokakları var,yani özet olarak çok pis biryer yaşicaksan iniceksin pendik merkeze,merkez ayağının altında,yada tuzlada yaşicaksın sitelerde,sahil taraflarında falan

562 Mesaj
4 Mart 2013; 0:27:57 

quote:

Yok ya oyle demedim tabi, bizim akarabalar da 20 kusur yıldır oradalar.. gunduz vakti guzeldir topselvi her yerde insanlar var ama gece pekte tekin olmuyor yanlış mıyım

Aslinda biz burali oldugumuz icin sorun yok ama istanbul genel olarak gece tehlikeli hele tenha ise.Topselvi sakin biyer kafa dinlemek icin iyi fakat cok sıkıcı artık ilk fırsatta bayrampaşa gidicez.hem boşnak doluoralar^^

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 sonraki > >>

240 Mesaj
4 Mart 2013; 0:33:13 

güzelyalı da oturuyorum,her türlü soruya açığım ancak tam bir yatırım mahallesi. via port-neomarin-pendorya avm-gebze center hepsi yakın. havalimanıda yakın.

Salcano Astro 30 - 2013

4049 Mesaj
4 Mart 2013; 9:01:23 

quote:

Bende fazla genelleme yapmadım zaten, bu sokaklar geceleri tenha yerlerdir,şekerci sokakları var,kavakpınarda balici tinerci sokakları var,yani özet olarak çok pis biryer yaşicaksan iniceksin pendik merkeze,merkez ayağının altında,yada tuzlada yaşicaksın sitelerde,sahil taraflarında falan

aynen, zaten pendiğin en iyi yerleri merkeze en yakın olan yerler, en azından ben öyle biliyoum.. ayrıca merkezde çok güzel yerler var, adalar tesisleri üstündeki apartmanların yerleşim yerleri çok güzel.. oraya gittiğim zaman moda'yı hatırlıyorum, sahilin dibinde deniz manzaları nezih yerler.. ev fiyatlarıda ona göre yüksek oralarda tabi, ama gittiğin zaman burası pendik demezsin, kadıköy, moda, caddeyi aratmıyor..

ama büyük ilçe işte her yanı aynı değil malesef

4049 Mesaj
4 Mart 2013; 9:04:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Software Developer

güzelyalı da oturuyorum,her türlü soruya açığım ancak tam bir yatırım mahallesi. via port-neomarin-pendorya avm-gebze center hepsi yakın. havalimanıda yakın.

oralar yatırım için 1 numara.. yatırım amaçlı ev alacak olsam kesin burdan alırdım.
hayat nasıl peki orda, ortam rahat mı ?

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
2 gün 15 sa. 49 dk. kadarı kaldı.
15 Eylül 2013; 21:23:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Wittmann

pendikin heryeri pis..kurtköy viaport tarafları biraz daha nezih gibi.

Nasıl vardın bu kanıya çok merak ediyorum pendikte kavakpınar biraz belalı onun dışında öyle belalı bi mahallesi yok. kurtköy ayrı bi ilçe olmuş zaten nezihlikle alakası yok dağlık alanda lüks daireleri babamda diker. asıl merkezi nezihtir pendik'in batı-doğu mahalleleri falan

Uzaklaştırılmış
15 gün cezanın,
1 gün 13 sa. 38 dk. kadarı kaldı.
15 Eylül 2013; 21:27:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Tony-Stark

Nasıl vardın bu kanıya çok merak ediyorum pendikte kavakpınar biraz belalı onun dışında öyle belalı bi mahallesi yok. kurtköy ayrı bi ilçe olmuş zaten nezihlikle alakası yok dağlık alanda lüks daireleri babamda diker. asıl merkezi nezihtir pendik'in batı-doğu mahalleleri falan

işim gereği sokak sokak gezerim Pendik'i. Genel olarak bu kent varoş kentidir. pis derken fiziken pis demiyorum. belediye elinden geleni yapıyor.

Pendik merkez ve yenişehir, çamlık tarafları biraz daha nezihdir. diğer yerleri at çöpe.

kavakpınar olsa iyi velibaba, ertuğrulgazi ve bir kaç yer özellikle muhit açısından kötüdür.

buralara iyi diyorsan ya bilmiyorsun ya da iyi demek için bir menfaatin var.

Pendik hızla gelişiyor eyvallah ama insanları buna paralel gelişmiyor.

210 Mesaj
15 Eylül 2013; 21:40:19 

Konuyu neden hortlattiniz anlamadım ama Kaynarca mah. yaşayan birkaç kişi varmış bende altkaynarcadayım.Allah bir an önce kurtulmayı nasip etsin. Yolda gördüğün iki gençten biri asarım keserim havasında.

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
15 gün cezanın,
10 gün 36 dk. kadarı kaldı.
31 Ocak 2014; 18:09:58 

quote:

Bu mahalle nasıldır?

Şuan nerede oturuyorsunuz?

2211 Mesaj
31 Ocak 2014; 18:20:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Şuan nerede oturuyorsunuz?

o esenyalı e5teki köprü ne ayak zodyak yaptılar ama açmadılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

It will light your darkest hour.

15 gün cezanın,
31 Ocak 2014; 18:24:01 

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

o esenyalı e5teki köprü ne ayak zodyak yaptılar ama açmadılar

O köprüyü hangi mantıkla yaptılar bilmiyorum. Köprüyü bağlayabilecekleri yol yok

70 Mesaj
31 Ocak 2014; 18:26:33 

quote:

oralar yatırım için 1 numara.. yatırım amaçlı ev alacak olsam kesin burdan alırdım.
hayat nasıl peki orda, ortam rahat mı ?

o öncedendi 5 sene kirada kaldık sonra istanbuldan taşındık pendik yaşanılacak yer değil

Blue Mountain State <<< >>> BAÜ İNŞAAT

2211 Mesaj
31 Ocak 2014; 18:27:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

O köprüyü hangi mantıkla yaptılar bilmiyorum. Köprüyü bağlayabilecekleri yol yok

yanda ssangyong mu ne var orayı yıkmak lazım yaptıktan sonra mi akıllarına gelmiş

164 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
MhmtClk
31 Ocak 2014; 18:32:39 

Pendik merkeze yakın oturuyorum buralarda fazla serseri bulunmuyor ama Pendik'te belalı yerler yok değil Kaynarca-Taşlıbayır-Çınardere-Kavakpınar buralarda başıma gelmeyen olay kalmadı bıçak çeken,haraç isteyen,balici,apaçi ne ararsanız var. Merkeze doğru ve Kurtköy civarları en iyileridir Esenyalı ise ne çok kötü ne çok iyi sana kalmış.

Hayvanlar olmadan insanlar nedir ki? Eğer bütün hayvanlar kaybolup giderse insanoğlu büyük bir ruh yalnızlığı içinde ölecektir. Hayvanlara ne olduysa insanlara da aynısı olur. Her şey birbirine bağlıdır. Yerkürenin başına gelen, yerkürenin çocuklarının da başına gelecektir.

15 gün cezanın,
31 Ocak 2014; 18:35:29 

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

yanda ssangyong mu ne var orayı yıkmak lazım yaptıktan sonra mi akıllarına gelmiş

evet ssan var orada.. Diğer sol taraf boş topraklık. Şöyle yapabilirler. SS'dekine benzer

@http://www.geyikmerkezi.com/resimarsivi/kopru-ilginc.jpg

4049 Mesaj
31 Ocak 2014; 19:26:48 

quote:

Orijinalden alıntı: MhmtClk

Pendik merkeze yakın oturuyorum buralarda fazla serseri bulunmuyor ama Pendik'te belalı yerler yok değil Kaynarca-Taşlıbayır-Çınardere-Kavakpınar buralarda başıma gelmeyen olay kalmadı bıçak çeken,haraç isteyen,balici,apaçi ne ararsanız var. Merkeze doğru ve Kurtköy civarları en iyileridir Esenyalı ise ne çok kötü ne çok iyi sana kalmış.

serseri her yerde var, caddede bile var.. merkez taraflarına bakmak lazım.. merkez gayet iyi.. dedigim gibi gece 1-2 de gidersen bilemem.. gun icinde, aksam vakitleri hic bir sıkıntı yok (Masallah diyim )

Stratford University U.S.A./Information Systems and Technology Engineer
Sub-Zero'nun Benim İçin İmzaladığı Fotoğraflar
Mortal KombatMaketçilik Android için Emulatör Kurma 8bit-16bit Efsane OyunlarB.C.Rich Warlock (Deluxe) EMG Active Pick-ups

4049 Mesaj
31 Ocak 2014; 19:29:12 

quote:

Orijinalden alıntı: aslancaca

o öncedendi 5 sene kirada kaldık sonra istanbuldan taşındık pendik yaşanılacak yer değil

pendik dedigin yer istanbulun en buyuk ilcesi belkide.. pendigin neresinde oturduguna baglı.. berbat yerleride var, kral gibi yasanacak yerleri de var

Mortal KombatMaketçilik Android için Emulatör Kurma 8bit-16bit Efsane OyunlarB.C.Rich Warlock (Deluxe) EMG Active Pick-ups

128 Mesaj
31 Ocak 2014; 19:30:14 

Utandım .

Neyse ki yakında kurtulacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçamayan Adam -- 31 Ocak 2014; 19:30:44 >

2211 Mesaj
31 Ocak 2014; 19:32:58 

quote:

serseri her yerde var, caddede bile var.. merkez taraflarına bakmak lazım.. merkez gayet iyi.. dedigim gibi gece 1-2 de gidersen bilemem.. gun icinde, aksam vakitleri hic bir sıkıntı yok (Masallah diyim )

oturduğum yerde gece 1-2 gibi dışarı çıkamayacaksam gayet iyi değil bence

4049 Mesaj
31 Ocak 2014; 19:49:42 

kadıkoyde o saatte cık yine serseri seni bulur

Bu mesajda bahsedilenler: WISDOM

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » PENDİK ESENYALI MAHALLESİ
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.512