Şimdi Ara

Patriot'tan minik boyutlarıyla dikkat çeken USB bellek: Autobahn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Patriot'tan minik boyutlarıyla dikkat çeken USB bellek: Autobahn

Önemli dosyalarımızı yanımızda kolayca taşımamıza olanak sağlayan USB bellekler, fiziksel açıdan küçülmeyi sürdürüyor. SSD, flash bellek kartı ve USB bellek gibi çeşitli veri depolama çözümleri hazırlayan Patriot, minik boyutlarıyla dikkatleri üzerinde toplayan USB belleği Autobahn'ın sevkiyatına başladı.

USB 2.0 arabirimine ve geriye dönük olarak USB 1.1 arabirimine destek veren Autobahn, 1.87 cm uzunluğunda, 1.6 cm genişliğinde ve yalnızca 1.5 gram ağırlığında tasarıma sahip. Bir bozuk paradan dahi daha minik olan Autobahn'ı, cebinizde unutmanız işten bile değil. USB belleği kaybetmemek için ekstra çaba sarfedeceğimiz kesin.

8 GB, 16 GB ve 32 GB kapasite seçeneklerine sahip olan USB belleğin tavsiye edilen perakende satış fiyatları sırasıyla 11.99$, 16.99$ ve 24.99$.

Patriot'tan minik boyutlarıyla dikkat çeken USB bellek: Autobahn

• yoruma bak habere bak.İlk okul düzeyi espri

• cok güzel ya bukadar küçültmeleri bravo valla

• Anlamadım ne yararı varki bukadar küçük olmasının ? İnsan kaybeder bunu . Sokması çıkartması zor. Hangi usb portuna bağladığını unutup tekrar arama ihtimali var.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

Anlamadım ne yararı varki bukadar küçük olmasının ? İnsan kaybeder bunu . Sokması çıkartması zor. Hangi usb portuna bağladığını unutup tekrar arama ihtimali var.

kocaman usb belleklerden daha iyi en azından bunda kolumuzu çarpıp hem belleği hemde usb girişini halletmiyoruz.

• Buna benzer vardı bende anahtarlığımda gezdiriyordum baya faydalı oluyor anahtarlığınıza takarsanız
  • gerçekten çok şık olmuş

• Ben bunu kaybederim aga

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • küçük usb bellek ne işe mi yarar? arabada müzik çalmak için küçük bir usb bellek arıyorum. çünkü büyük usb bellekler ortada hiç hoş durmuyor gerçekten de.
  • Adamlar aşmış resmen. Ben bunu fark etmeyip oraya mause takmaya çalışırım:D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.