Şimdi Ara

Samsung, MWC 2013 için Galaxy Frame adında orta seviye bir akıllı telefon hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung, MWC 2013 için Galaxy Frame adında orta seviye bir akıllı telefon hazırlıyor

Galaxy S3 Mini ve Galaxy Grand modelleriyle yılın son aylarında akıllı telefon pazarını hareketlendiren Samsung, gelecek yıl için de yeni bir orta seviye akıllı telefon hazırlıyor.

Sammobile tarafından verilen bilgiye göre Samsung, MWC 2013 fuarında sergileyeceği Galaxy Frame adında yeni bir akıllı telefon hazırlıyor. GT-S6810 model numarasıyla ortaya çıkan Galaxy Frame hakkında herhangi bir detay bilinmiyor. Ancak beyaz renk ile pazara sunulacağı ve kamera odaklı bir model olacağı belirtiliyor. 

Tahminler modelin Galaxy Ace 2 veya Galaxy Mini 2 cihazlarından birinin yerini alacağı yönünde. Galaxy S3 ve Galaxy Note II modelleriyle yılı önemli satış başarısı ile tamamlamayı hedefleyen Samsung, giriş ve orta seviye Galaxy akıllı telefonlarıyla da bu başarıya katkı sağlıyor. Analizler yıl sonuna doğru 100 milyon Galaxy akıllı telefonu satılacağını işaret ediyor. 

• ace 2nin aynısı

• Bıktım artık bu ne ya... Yok galaxy frame yok galaxy bili bili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ace 2'ye s3 mini arayüzü gelsin de ne yaparlarsa yapsınlar ondan sonra yerine geçebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeona

quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bıktım artık bu ne ya... Yok galaxy frame yok galaxy bili bili

Adamlar sana mi cıkartıyo modelleri sanane

Samsung'un avukatlığını yapmak sana mı düştü. Ayrıca burası bir forum herkes fikrini özgürce yazabilir sana soracağım be yazıp yazmayacağımı terbiyesiz

bende kendi fikrimi özgürce yazdım iste terbiyesiz

Yazdiginiz yorum düşüncenizden çok karşınızdakine laf verme amaçlı bir yorumdur. Insan gibi yorum yapmayı öğren.

Ben kimseye laf vermem ne haddime.Senin alıcılarda arıza varsa ben ne yapayım.

O zaman mesajıma niye "sanene sanki sana çıkaracaklar" gibi iğneleyici söz söylüyorsunuz. Bence sizin uyku vaktiniz gelmiş. Hadi yatağına...

Bu kadar zoruna gidecegini tahmin etmiyordum

Forum adabını öğrendin hiç yoksa. Gerçi onu öğrenecek zekan var mı ki.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bıktım artık bu ne ya... Yok galaxy frame yok galaxy bili bili

Adamlar sana mi cıkartıyo modelleri sanane

Samsung'un avukatlığını yapmak sana mı düştü. Ayrıca burası bir forum herkes fikrini özgürce yazabilir sana soracağım be yazıp yazmayacağımı terbiyesiz

bende kendi fikrimi özgürce yazdım iste terbiyesiz

Yazdiginiz yorum düşüncenizden çok karşınızdakine laf verme amaçlı bir yorumdur. Insan gibi yorum yapmayı öğren.

Ben kimseye laf vermem ne haddime.Senin alıcılarda arıza varsa ben ne yapayım.

O zaman mesajıma niye "sanene sanki sana çıkaracaklar" gibi iğneleyici söz söylüyorsunuz. Bence sizin uyku vaktiniz gelmiş. Hadi yatağına...

Bu kadar zoruna gidecegini tahmin etmiyordum

Forum adabını öğrendin hiç yoksa. Gerçi onu öğrenecek zekan var mı ki.

Yaw he he.

Muhattap oldugum adama bak ya zekan var mi diyo bide kac yasindasin sen liseli apaci

Asıl ben kimle tartışıyorum. Embesil şey. Blok

• Gece gece gülmekten karnıma ağrılar girdi. Tartışmaya gel!
  • Tartışmanın dibi be hayatımda ilk defa böylesini görüyorum karı koca gibiler hahaha

• fiziksel kamera butonu olmayan kamera odaklı telefon

samsung kullanıyorum ama her gün samsung modeli görmek can sıkıyor

hayır yarın öbürgün tercih yapacak kullancılar için kafa karışıklığı başka birşey değil

sony de samsung gibi sürekli model çıkarıyor, ona ayak uyduruyor

ısırılmış elmadan haz etmem ama model anlayışını takdir ediyorum

her kesim olayı tamam da her segmente 2 telefon koyarsın 7-8 modelin olduğun da tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MIKROP DOGAN -- 20 Aralık 2012; 9:37:37 >
  • Laflara bak.

Konuya gelince; biz yorum yapmaktan bıktık, Samsung model çıkarmaktan bıkmadı.

• midemiz bulandı artık her gün yeni bir model , yenilik varmı yok , koy androidi içine bas gitsin android samsungu adam etti ...

• Yenilik isteyen arkadaşlara hitaben: arkadaşlar haberde de belirtildiği üzere orta seviye bir telefon olacakmış. Yani büyük beklenti içerisine girmeyin. Samsung ayda bir amiral gemisi telefon üretecek değil ya. Her kesime hitap etmesi açısından ara modeller çıkabiliyor.

• herkesin durumu ggalaxy s3 gibi telefonlara gücü yetmeyebilir her firma herkese hitap edecek model çıkarmalı veya teknolojiyle arası pek iyi olmayan insanlar için de olabilir sade falan tartışmaları gereksiz buluyorum

• Bana uymaz bu ara model,ama Samsung adına stratejik bir başarı....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.