Şimdi Ara

Dünyagöz'de lazer fırsatı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
11
Favori
52.815
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 saat önce mail gelmiş arkadaşlar, yeni gördüm. Benim gibi lens kullananlar için iyi bir fırsata benziyor.Gerçi geçen sene Dünyagöz'e gittiğimde yüksek bir fiyat vermişlerdi ama değerlendirilebilir.

***Yeni yıla yepyeni bir görünümle girin!

Bıçaksız Intralase tedavisinde %50 indirim fırsatını yakalayın!

Dünyagöz beklediğiniz kampanyayı sizlere sunuyor! Hemen sağ üst köşedeki kampanya formunu doldurun, kazanın. Kampanyaya kendiniz veya sevdikleriniz için katılabilirsiniz.

Formu dolduran ilk 1000 kişi, lazerde son teknoloji Bıçaksız Intralase Lazer ameliyatında %50 indirim kazanıyor.

Son Başvuru Tarihi: 31 Aralık 2012

Link:http://www.lazernedir.com/landings/lazerdeyilinfirsati/index.php?ref=mailing

Dünyagöz'de lazer fırsatı...

• Kaç para bu intralase? 2000 TL mi?
  • o göz doktorları, gözlüğü bırakıp, önce kendileri niye ameliyat olmuyorlar diye soramadan edemiyor insan...
  • Yemiyor tabii.
  • fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı ?
  • Dünya Göz' ü kesinlikle tavsiye etmiyorum.
    Sigortalı olduğumuz halde muayene ücreti 172 lira aldılar. Yazılan gözlük numarasını eczacılar görünce "Kör müsün bu kadar büyük numara yazmışlar?" diye şaşırdılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Dünya Göz' ü kesinlikle tavsiye etmiyorum.
    Sigortalı olduğumuz halde muayene ücreti 172 lira aldılar. Yazılan gözlük numarasını eczacılar görünce "Kör müsün bu kadar büyük numara yazmışlar?" diye şaşırdılar.

Kac numara yapmışlardı ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cydonia

o göz doktorları, gözlüğü bırakıp, önce kendileri niye ameliyat olmuyorlar diye soramadan edemiyor insan...

gerçekten bu doğru.göz doktorları hep gözlüklü
  • SAKIN!!
    Özel hastanelerin yeni taktiği..Lütfen girişimsel işlemler için üniversite hastanelerini tercih edin..
    Hem SGKdan hem sizden tonla para alırlar
    Nereden mi biliyorum? DOKTOR'um
  • lazer olan arkadaşlar var mı?Memnun musunuz?Ben de lazer olmayı düşünüyorum.
  • Formu doldurdum lazer olmayı düşünüyordum.Çıkarsa, bir fiyat bilgisi felan alırız, uygun oluyorsa İstanbul Göz Hastanesi'ne göre felan, düşünülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TAB]ip

SAKIN!!
    Özel hastanelerin yeni taktiği..Lütfen girişimsel işlemler için üniversite hastanelerini tercih edin..
    Hem SGKdan hem sizden tonla para alırlar
    Nereden mi biliyorum? DOKTOR'um

ben de kamu çalışanıyım ve gözlerim bozuk....çok değil aslında 1-1.5 gibi ama yine de gözlük kullanmadan olmuyor...bildiğim kadarıyla araştırma hastanelerinde bu tür tedaviler yapılmıyor...ama kesin yanlış biliyorumdur :) çünkü sağdan soldan duydum...

• Doktorlar niye gózlüklü? Çünkü lazer ameliyatta, ve normalde de ilerleyen yaşlarda yakını górememe sorunu ortaya çıktığı için yine gôzlük takmaları gerekeceginden uğraşmıyorlar. Ve kiminin góz yapısıda uymuyor, tetkiklerden geçemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DallasPage -- 19 Aralık 2012; 23:51:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu tür operasyonları 40 kere düşünün 1 kere yaptırın. Sonra dönülmez yollara girmeyin. Türkiyede sağlık sektörü tamamen ticari olmuş durumda. Hatta o kadar ki bu işi büyük ciddi sandığınız kurumlarda bile görebiliyorsunuz.
  • Olmak isteyenler lasek yöntemini araştırsın. Lasik değil lasek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle ki bazı hastanelerde belirli sayıda ameliyat yapmayan doktorların tutunamadığına dair söylentiler var. Ayda 30 kişiyi kesmezsen yürü git diyorlarmış.
  • lazer falan olmucam. Ben gözlüğümle mutluyum.Aslında değilim. ama kan tahlili için kan verirken bayılan ben ameliyat mı olucam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Dünya Göz' ü kesinlikle tavsiye etmiyorum.

neye karşılık ücret aldıklarına dair fatura alabildiysen ve bunu sikayet edersen yanarlar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda Dünya Göz hastanelerinde ameliyat olan varmı aranızda? Muayene+ameliyat ne kadar ücret çıkarıyorlar? Ben birkaç ay önce Ankara'da ki Kudret göze gitmiştim. Muayene ücreti 35 TL idi, ameliyat ücreti ise yanlış hatırlamıyorsam 670-700 Euro gibi birşey çıkarmışlardı.
  • Dünya göz aslında dünyaparagöz hastanesidir. Adam tatil gününe randevu veriyor sonra gününüz geçmiş diye tekrar para istiyor. Üstelik istedikleride 180 lira şaka gibi bi kere gittim bi daha önünden geçmem
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.