Şimdi Ara

Nvidia'dan Ücretsiz Metro 2033 Kodları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Hatırlayacağınız üzere, THQ bir süre önce Facebook sayfası üzerinden ücretsiz olarak Metro 2033 kodları dağıtmıştı. Bu kodlardan yararlanan oyuncular bir hayli sevinse de yararlanamayanlar oldukça üzülmüştü. Şimdi ise bir şansınız daha var!

THQ'ya benzer şekilde, Nvidia da Facebook sayfası üzerinden ücretsiz Metro 2033 kodları dağıtıyor. Eğer THQ'nun kampanyasını kaçırıp oyunu hala oynamadıysanız, buradan Nvidia'nın Facebook sayfasına ulaşıp yalnızca sayfayı beğenerek ücretsiz Metro 2033'ünüze kavuşabilirsiniz.

• E denedim kabul etmiyor ?

Verdiği uyarı aynen şu.

Offer good for one digital key of the PC version of Metro 2033 beginning 12:01 am, December 12, 2012 and expires at midnight on December 23rd, 2012. Offer valid only on the NVIDIA GeForce Facebook Page beginning December 12, 2012. Offer may not be substituted, exchanged, sold or redeemed for cash or other goods or services. This offer is valid world wide. Offer may not be combined with any other offer. Alpha Trial keys are subject to availability, and quantities are limited. Retailers, distributors and employees of NVIDIA, THQ, 4A Games and their agencies/affiliates are not eligible. Void where prohibited. Limit one offer per person per Facebook account. Code will be provided upon completion of the Facebook application redemption form.

Neyapmalıyız ?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bende aynı hatayı alıyorum yardım

• Merhaba,

Eğer bölgenizi İngiltere olarak ayarlarsanız alabilirsiniz. Ben de denediğimde bu hatanın ardından bu şekilde yaptım ve kodu gönderdiler.

- Tunahan Başol

• ingiltere yapınca oldu bu aldgım 4 cu key dagıtıyorum arkadaslar sevınsın :D
  • Turkey yerine amerika veya ingilitere seçerseniz bir de eyaletlerindne biriin seçin keyinizi yollayacaklardır.

• alın beyler

INSTRUCTIONS
    1 - Paste Webassets.thq.com/metro/metro2033.exe into your web browser url bar.
    2 - This will prompt the download of the file "Webassets.thq.com/metro/metro2033.exe"
    3 - Run the downloaded file
    4 - The game will then show up in your Steam games and will finish downloading
  • Batan geminin mallari bunlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun adamlar batarken bile oyuncuyu düşünüyor. keşke batmasalardi.yazık oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BSC ailesine cok tsk ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

ingiltere yapınca oldu bu aldgım 4 cu key dagıtıyorum arkadaslar sevınsın :D

Turkler ne kaybediyorsa açlığından kaybediyor.
  • arkadaşlar fazladan 1 tane pc steam keyi olan varsa atarsa çok sevinirim çok makbule geçer şimdiden saolun Emailim: oburiks131313@mynet.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.