Şimdi Ara

Apple iPhone 5 [ANA KONU] (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.486
Cevap
75
Favori
583.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xmxksk

8.3 kuran arkadaşların yorumlarını bekliyoruz

Hocam ios 8 deysen kesinlikle 8.3 e guncellemelisin. Ben 1 haftadir kullaniyorum ve cok memnunum. Daha once 8.2 kullaniyordum. Sarj problemi vs yasamadim, sifir kurulum ile yedek yuklemeden gectim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya değiştirmek istiyorum yada powerbank ne önerirsiniz ?

• MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    Farklı kategoriler 😁 ama powerbank al

• kerem guneri K kullanıcısına yanıt
    İfixitten bi batarya 120,tl ediyor bir powerbank 60-70

• Beyler 7.1.2li bir ip5 8.3e yukseltilmeli mi

• Doğa Can kullanıcısına yanıt
    Dışardaydın tahminimce hava sıcaklıgıda 25 derecenin altındaydı sogukta oluyor bu ban

• MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    Iyide powerbank alinca istedigin zaman sarj ediceksin

• Merhaba arkadaşlar,

Başlığı mümkün olduğunca takip etmeye çalışıyorum. Birkaç aydır ios 7.1.1 yüklü iphone 5 kullanıyorum. Aranızda telefonunu ios 7'den ios 8.3'e güncelleyen olduysa bana fikir verebilir mi? Şimdiki sürümde kalmakla ios 8.3 geçmek arasında kararsız kaldım. Teşekkür ederim.

Not: Telefonda oyun oynamam. Safari ve birkaç program dışında yoğun olarak mesaj ve mail kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • thumt kullanıcısına yanıt
    snapchat

• quote:

Orijinalden alıntı: bstsn

Merhaba arkadaşlar,

Başlığı mümkün olduğunca takip etmeye çalışıyorum. Birkaç aydır ios 7.1.1 yüklü iphone 5 kullanıyorum. Aranızda telefonunu ios 7'den ios 8.3'e güncelleyen olduysa bana fikir verebilir mi? Şimdiki sürümde kalmakla ios 8.3 geçmek arasında kararsız kaldım. Teşekkür ederim.

Not: Telefonda oyun oynamam. Safari ve birkaç program dışında yoğun olarak mesaj ve mail kullanıyorum.

ios 8.2'nin imzaları hala kapanmamış ipsw'den dosyayı indirip dfu ile temiz 8.2 kurmanızı öneririm. Ben 8.3 kullandım şarj su gibi akıyor diye 8.2'ye döndüm tekrardan, işler tıkırında
  • yav bu 8.1 kurmayın diyenler şarj gidiyor telefon yavaş diyenleri anlamadım hala teli alalı 3 gün oldu androidin bir tek şeyini özlemedim klavyesi dışında telefon yağ gibi akıyor mübarek ama millet burda geçmeyin gerekirse 6 kurun falan diyor
  • Arkadaşlar Merhaba,
    iphone5 Üst tuşum arızalanmıştı. onun değişimini yaptırdım. fakat şimdi ne yaparsam yapıyım telefon çalarken kesilmeden titriyor. halihazırda ayarlardan herşeyi denedim ama çalarken sürekli titriyor. yeni titreşim de tanımlayıp denedim onda da aynı şey..aynı sorunla karşılaşmış ve çözmüş arkadaşlar varsa yardımlarını rica ederim.
    Bu arada telefonumda daha önce böyle bir şey yoktu. üst tuş değişiminden sonra oldu. telefonum da jb yok. yurtdışından aldım.
    şimdiden tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DementorBoggark

yav bu 8.1 kurmayın diyenler şarj gidiyor telefon yavaş diyenleri anlamadım hala teli alalı 3 gün oldu androidin bir tek şeyini özlemedim klavyesi dışında telefon yağ gibi akıyor mübarek ama millet burda geçmeyin gerekirse 6 kurun falan diyor

İos 6 yüklü iphone kullanmamış olan hiç kimse neden geri dönüşün bu kadar çok özlendiğini anlayamaz hocam
  • Merhaba arkadaslar iphone 5 kullaniyorum 5s kasasi olurmu telefonumun yanlari bayagi bi ezik 5s kasasi taksam uyarmi durumum ogrenci olsugum icin fazla iyi degil simdiden tesekkurler

• bstsn B kullanıcısına yanıt
    Yeni geçtim ben de 7.1'den 8.3'e. Hiçbir sorun yok. Cok memnunum. Siri de iyi çalışıyor.

• xmxksk kullanıcısına yanıt
    demek o kadar efsane he
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

Orijinalden alıntı: DementorBoggark

yav bu 8.1 kurmayın diyenler şarj gidiyor telefon yavaş diyenleri anlamadım hala teli alalı 3 gün oldu androidin bir tek şeyini özlemedim klavyesi dışında telefon yağ gibi akıyor mübarek ama millet burda geçmeyin gerekirse 6 kurun falan diyor

İos 6 yüklü iphone kullanmamış olan hiç kimse neden geri dönüşün bu kadar çok özlendiğini anlayamaz hocam

İşte apple'ın en nefret ettiğim politikası bu android gibi her yeni güncellemede daha iyi hale getirmek varken daha kötü hale niye getiriyorlar anlamış değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacak

Arkadaşlar Merhaba,
    iphone5 Üst tuşum arızalanmıştı. onun değişimini yaptırdım. fakat şimdi ne yaparsam yapıyım telefon çalarken kesilmeden titriyor. halihazırda ayarlardan herşeyi denedim ama çalarken sürekli titriyor. yeni titreşim de tanımlayıp denedim onda da aynı şey..aynı sorunla karşılaşmış ve çözmüş arkadaşlar varsa yardımlarını rica ederim.
    Bu arada telefonumda daha önce böyle bir şey yoktu. üst tuş değişiminden sonra oldu. telefonum da jb yok. yurtdışından aldım.
    şimdiden tşk.

arkadaşlar soruma cevap verecek olan yok mu?
  • İphone 5 leri 5s gibi gosteren stickerleri nerden bulabilirim ?

• Arkadaşlar 2.el iphone 5 alacagım . Bir tane buldum . Cihaz değişimden gelmiş geldikten sonra adam 3 ay kullanmış iphone 6 plus aldıgı için satıyor . Sıfırlamış boşta duruyormuş . Garantisi var 1. Eylüle kadar . Fyatı 600e kadar getirdim . Sizce almalı mıyım ? 2. el oldugu için güvenemiyorum ama cihaz temiz gözüküyor ve baya uygun fiyatı ... Ama korkuyorum da
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.