Şimdi Ara

Apple iPhone 5 [ANA KONU] (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.486
Cevap
75
Favori
583.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafasadık

Merhaba iphone 5s almayı düşünüyorum. Apple storedan alacagım. Servisi yokmuş Antalyada yaşadıgım için istanbula gelmem gerekiyormuş dogrusu bu beni düşündürüyor. Telefonla ulaşıp görüştüm tanıdığınız vasıtası ile gönderirsiniz diyorlar.bukadar büyük bi firmanın nasıl servisi olmuyor yada kargo ile teslim alma vs anlamıyorum. İstanbulda da tanıdıgım yok. İstanbul dışında olup iphone kullanlardan yorum bekliyorum. Alsam sorun olurmu.

Antalyada bimeks teknosa media markt falan yok mu kardeşimde app storedan alacam diye şartladın kendini ne farkı varda bu mağazalardan alıncada Apple Türkiye garantili ne sorunu olacak ki bazen şaşıyorum gerçekten gece gece güldürdün beni ne farkedecek al bi mağazadan işte arkadaşım ne sorunu olacak ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 17 Mart 2015; 23:11:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7.1.1 deyim 8.2 güncellemesini yapayım mı arkadaşlar. Artık bir yenilik istiyor insan ama sonradan da pişman olmak istemiyorum, bu konuda görüşlerinizi alabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

Merhaba iphone 5s almayı düşünüyorum. Apple storedan alacagım. Servisi yokmuş Antalyada yaşadıgım için istanbula gelmem gerekiyormuş dogrusu bu beni düşündürüyor. Telefonla ulaşıp görüştüm tanıdığınız vasıtası ile gönderirsiniz diyorlar.bukadar büyük bi firmanın nasıl servisi olmuyor yada kargo ile teslim alma vs anlamıyorum. İstanbulda da tanıdıgım yok. İstanbul dışında olup iphone kullanlardan yorum bekliyorum. Alsam sorun olurmu.

Antalyada bimeks teknosa media markt falan yok mu kardeşimde app storedan alacam diye şartladın kendini ne farkı varda bu mağazalardan alıncada Apple Türkiye garantili ne sorunu olacak ki bazen şaşıyorum gerçekten gece gece güldürdün beni ne farkedecek al bi mağazadan işte arkadaşım ne sorunu olacak ki.

Teknosadan ipad air aldım. Biraz problem olduda o yüzden aracı olmadan satış servis konusunda apple ile muhatap olmak istedim. Ben anlatamadıgım için sana komik gelmiş olabilir. Fantezi peşinde değilim. Bahsettiğin mağazaların hangisi tercih edilebilir,?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Teknosadan ipad air aldım. Biraz problem olduda o yüzden aracı olmadan satış servis konusunda apple ile muhatap olmak istedim. Ben anlatamadıgım için sana komik gelmiş olabilir. Fantezi peşinde değilim. Bahsettiğin mağazaların hangisi tercih edilebilir,?

Kardeşim problem olduysa garantisi var ilet sorunu onlar çözüm bulur. Bimeks ya da bazı yerlerde electro world oldukça güvenilirdir. Hepsi için geçerli tabi hepsinden rahatça alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Google Chrome

7.1.1 deyim 8.2 güncellemesini yapayım mı arkadaşlar. Artık bir yenilik istiyor insan ama sonradan da pişman olmak istemiyorum, bu konuda görüşlerinizi alabilir miyim?

Rahatça yapabilirsin hiç bir sorun yok güncelleme iyidir ben 8.3 de alıp güncelleme işini bi kenera koymayı düşünüyorum olağanüstü bir yenilik olmadığı sürece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 18 Mart 2015; 22:16:02 >
  • quote:

quote:

7.1.1 deyim 8.2 güncellemesini yapayım mı arkadaşlar. Artık bir yenilik istiyor insan ama sonradan da pişman olmak istemiyorum, bu konuda görüşlerinizi alabilir miyim?

Rahatça yapabilirsin hiç bir sorun yok güncelleme iyidir ben 8.3 de alıp güncelleme işini bi kenera koymayı düşünüyorum olağanüstü bir yenilik olmadığı sürece

Ayriyetten bendeki cihaz 5s onuda belirteyim. Batarya konusunda problem yaşamaktan korkuyorum, sürede umarım bir azalma olmaz onun dışında bir korkum ve çekincem yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Ayriyetten bendeki cihaz 5s onuda belirteyim. Batarya konusunda problem yaşamaktan korkuyorum, sürede umarım bir azalma olmaz onun dışında bir korkum ve çekincem yok

Kardeşim 5s ise 64 bit olduğundan ios 10 a kadar yolu var rahatça yükle merak etme sen.

• Batarya konusunda iyileşme varmı arkadaşlar 8.2'de ? İphone 5 cihazımda 7.1.2 ile devam ediyorum şu anda
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Batarya konusunda iyileşme varmı arkadaşlar 8.2'de ? İphone 5 cihazımda 7.1.2 ile devam ediyorum şu anda

destur bismillah daha dün bugün yükledik...
    Biraz zaman geçsin kullanımda ortaya çıkar olay...

• quote:

Orijinalden alıntı: kerem guneri

S5 imi takaslamak istiyorum 1 ay 15 günlük 23 ay garantisi devam ediyor kullanima bagli cizik bile yok 5 5s takas olabilir sorunsuz full kutu tek sebep andraoid sevmememdir

Ne kadara satın almıştınız?
    Ve ne renk?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bizimle deyılsın -- 19 Mart 2015; 14:51:49 >
  • bizimle deyılsın kullanıcısına yanıt
    Siyah 1749

• Arkadaşlar elimdeki SGS3 ü satıp ip5 aldım bugün. Gönül daha yüksek bir model isterdi ama öğrenciyiz durum buna yetti. Umarım pişman olmayız.
    Sizin ip5 hakkında şuan düşünceleriniz ne merak ettim, ayrıca ilk kez iPhone kullanacağım. Pazartesi elime geçecek cihaz, ilk olarak ne yapmalı, nelere dikkat etmeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Arkadaşlar elimdeki SGS3 ü satıp ip5 aldım bugün. Gönül daha yüksek bir model isterdi ama öğrenciyiz durum buna yetti. Umarım pişman olmayız.
    Sizin ip5 hakkında şuan düşünceleriniz ne merak ettim, ayrıca ilk kez iPhone kullanacağım. Pazartesi elime geçecek cihaz, ilk olarak ne yapmalı, nelere dikkat etmeliyim?

Bende aynı cihazdan geçmiştim yaklaşık 1 yıl oluyor. Eski cihaz evde hala duruyor arada iPhone 5 cihazımla kıyaslıyorum çok fark var gerçekten. S3'te ekranda sağa sola geçiş yaparken bile yavaş olduğunu hissediyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

Arkadaşlar elimdeki SGS3 ü satıp ip5 aldım bugün. Gönül daha yüksek bir model isterdi ama öğrenciyiz durum buna yetti. Umarım pişman olmayız.

Bende aynı cihazdan geçmiştim yaklaşık 1 yıl oluyor. Eski cihaz evde hala duruyor arada iPhone 5 cihazımla kıyaslıyorum çok fark var gerçekten. S3'te ekranda sağa sola geçiş yaparken bile yavaş olduğunu hissediyorsun.

Evet S3 hantallaştığı için aldım zaten de bu son güncellemeleri rahatlıkla kaldırıyor mu i5? Kasma donma olmasın da 4S gibi

• quote:

quote:

quote:

Evet S3 hantallaştığı için aldım zaten de bu son güncellemeleri rahatlıkla kaldırıyor mu i5? Kasma donma olmasın da 4S gibi

Yok kasma donma olmuyor ben şu an son sürüm olan 8.2 kullanıyorum. Fakat iOS9 gelince geçmem belki çünkü artık cihazı zorlamaya başlar diye düşünüyorum 4S nasıl zorlanıyorsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerem guneri

S5 imi takaslamak istiyorum 1 ay 15 günlük 23 ay garantisi devam ediyor kullanima bagli cizik bile yok 5 5s takas olabilir sorunsuz full kutu tek sebep andraoid sevmememdir

Güncel

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok kasma donma olmuyor ben şu an son sürüm olan 8.2 kullanıyorum. Fakat iOS9 gelince geçmem belki çünkü artık cihazı zorlamaya başlar diye düşünüyorum 4S nasıl zorlanıyorsa.

Teşekkür ederim bilgi için hocam, gelsin de göreceğiz artık :)

• Ayın 19'u 32 gb beyaz iphone 5 ile aranıza katıldım.cihazda 8.2 yüklü fakat bende mi problem var cihazda mı bilemedim max. 4 saat ekran süresi aldım.Anormal mi
  • merhaba arkadaşlar bugün ikinci el ip5 aldım yolda şuan elime geçmedi eski cihazım htc desire 500dü ikinci el aldığım için ödemeye onay vermeden dikkat etmem gereken neler var bi yardımcı olur musunuz kontrol edeyim kronik sorunlar vs başınıza iş açmış sorunlar olsun
  • Arkadaşlar bir şey soracağım. iPhone çalışırken sim kartı çıkardığımızda arama kayıtları vesaire siliniyor mu telefonda kayıtlı kalmaya devam mı ediyor?
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.