Şimdi Ara

Apple iPhone 5 [ANA KONU] (151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.486
Cevap
75
Favori
583.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ios 7.1.2 kullanıyorum. Ios 8 e güncellesem mi diyorum? Tavsiye eden var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme hocam ben arkadaşımın ios 8 yüklü iphone 6 sı ile benim ios 7 yüklü iphone 5 i safaride test ettim birçok siteyi daha önce açtı inanamadık ios 8'de 5S de bile takılmalar kasmalar mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Orijinalden alıntı: MadEagle06

İphone için önerileriniz neler yeni aldımda

içinde 8 yüklü mü geldi? Değilse yükleme bence...
    ''iPhone'u Bul'' u aç deneme yap. Store'dan system utulity'i kur.

Sysyem utulity nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cokkek

Arkadaşlar ios 7.1.2 kullanıyorum. Ios 8 e güncellesem mi diyorum? Tavsiye eden var mıdır?

813 kullanıyorum çok memnunm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar ios 7.1.2 kullanıyorum. Ios 8 e güncellesem mi diyorum? Tavsiye eden var mıdır?

Şarjı içiyor...Günde 2 kez şarj etmekten yuvası bozuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Şarjı içiyor...Günde 2 kez şarj etmekten yuvası bozuldu

Eyvah eyvah 😳 Cevabınız için teşekkür ederim 🙏

• Arkadaslar bende iPhone 5 var. ios 7.0.4 bunu ios 7.1.2 yapabilir miyiz?

• iPhone 5 almayı düşünüyorum, 16 gb yeterli gelir mi yoksa sıkıntı yaratır mı?
  • Ceteris Paribus kullanıcısına yanıt
    gelir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceteris Paribus

iPhone 5 almayı düşünüyorum, 16 gb yeterli gelir mi yoksa sıkıntı yaratır mı?

16 gb yeterli, alacaksan en azından beyazını al, siyahların kenarları çabuk soyuluyor.
    Renkli istemezsin herhalde ama 5C 16GBlar 50 lira daha ucuz (teknosa fiyatlarına göre-1849 TL)
    herşeyi aynı hemen hemen ama konuşma ve bekleme süresinin daha uzun gittiğini söyleyenler var, değerlendirmeye alabilirsin...
  • Telefonu aldığımdan beri iOS 6.1 sürümünde kullanıyorum. Artık çoğu uygulamayı kullanamaz oldum. En çok kullandığım uygulamalar bile en az iOS 7 sürümünü istiyor. Sizce iOS 8.1.3 sürümüne güncelleme yapmalı mıyım? Yoksa devam mı edeyim bu şekilde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga164

quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Telefonu aldığımdan beri iOS 6.1 sürümünde kullanıyorum. Artık çoğu uygulamayı kullanamaz oldum. En çok kullandığım uygulamalar bile en az iOS 7 sürümünü istiyor. Sizce iOS 8.1.3 sürümüne güncelleme yapmalı mıyım? Yoksa devam mı edeyim bu şekilde?

jailbreak varsa devam et , yeni uygulamalari ipa installer ile yukleyebilirsin.
    6 dan 8.1.3 e gecmek seni cihazdan sogutur gerek arayuz gerek pil performansinin cok belirgin bir sekilde duseceginden dolayi. Bence 6da kal.

Jailbreak hiç yapmadım. Aldığım gibi kullanıyordum. Ancak artık son kullandığım uygulama bile güncelleme olmadan açmamaya başladı. Telefonun varsayılan uygulama dışında açan uygulaması kalmadı. Dün gece itibariyle yaklaşık 40 dk süreden sonra güncellemeyi yaptım. İlk izlenimlerin herhangi bir kasılma-takılma vb. olmadı. Ancak iOS 6 teması gibi olmaması tabi görsel olarak hoşuma gitmedi. Uygulamalar yüzünden güncellemek zorunda kaldım. Yoksa iOS 6'da kalma taraftarıyım.
  • Arkadaşlar merhaba . Daha önce aynı sorun konuşulduysa eğer kusura bakmayın gözden kaçırmış olabilirim.Yazım biraz uzun olacak umarım okursunuz. Benim sorunum; yaklaşık 2 hafta önce telefonum bataryasını Eminönü'nden 40 TL ye değiştirdim ve gayet memnun kaldım. Mutlu mesut kullanırken telefonu korkarak araç şarjında şarj ettim(5-10liralık) algıladı,algılamadı derken biraz şarj etti çıkardım. Bu arada orijinal kablo kullanıyorum. Kısa süre sonra prizde şarj etmek istediğimde olmadı. Defalarca sök tak ama nafile telefon kapandı. Telefoncuya götürdüğümde ilk başta şarj giriş yerindendir dedi telefonu bıraktım bi süre sonra almaya gittiğimde bana entegresinin yandığını onu değiştirdiğini söyledi. Telefonum açılmıştı ve telefoncudayken şarj oluyordu. Eve gittiğimde ben şarja taktım olmadı. Dandik kabloyla denedim şarj olmaya başladı. Neryse dedim herhalde kabloyuda yaktım. Ama bir süre sonra yine şarj olmadı ve telefoncuya geri götürdüm tekrar açtı baktı falan alala hmm falan derken değiştirdiğim bataryadan dolayı kaynaklandığını tekrar değiştireceğini söyledi. Değiştirdi etti telefon açıldı ve şarj olmaya başladı.(orijinal kabloyla) Kendisinin taktığı bataryanın bir öncekinden daha iyi olduğunu söyledi. Tekrar çıktım gittim ben şarja taktığımda yine olmadı ama dandik kabloyla şarj oluyordu. Farklı bir adaptör ucu denediğim zaman orijinal kabloyla şarj oluyor(olabildiğine geç dolduruyor). Ama bu seferde o Eminönü'nde değiştirdiğim batarya performansını bunda göremedim. Hem çok geç şarj oluyor hem çok çabuk şarj bitiyor.(Gece %100 olan telefon sabah uyandığımda %3. Çok uzun tuttum farkındayım tekrar kusura bakmayın.

Özetle:
    1-Eminönünde batarya değiştirdim
    2-Çakmak şarja taktım ve telefon şark olmamaya başladı.
    3-Telefoncu entegresinin yandığını söyledi
    4-Tekrar aynı sorunu yaşadım ve tekrar telefoncuya götürdüm
    5-O telefoncuda bataryayı değiştirdi
    6-Orijinal kabloyla şarj olmuyor ama dandik kabloyla oluyor
    7-Çok geç şarj oluyor ve çok çabuk şarj tükeniyor.

Sizce sorun nedir, ne yapabilirim? Lütfen okuyun ve bilginiz varsa paylaşın. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasayandeniz -- 19 Şubat 2015; 12:48:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasayandeniz

Arkadaşlar merhaba . Daha önce aynı sorun konuşulduysa eğer kusura bakmayın gözden kaçırmış olabilirim.Yazım biraz uzun olacak umarım okursunuz. Benim sorunum; yaklaşık 2 hafta önce telefonum bataryasını Eminönü'nden 40 TL ye değiştirdim ve gayet memnun kaldım. Mutlu mesut kullanırken telefonu korkarak araç şarjında şarj ettim(5-10liralık) algıladı,algılamadı derken biraz şarj etti çıkardım. Bu arada orijinal kablo kullanıyorum. Kısa süre sonra prizde şarj etmek istediğimde olmadı. Defalarca sök tak ama nafile telefon kapandı. Telefoncuya götürdüğümde ilk başta şarj giriş yerindendir dedi telefonu bıraktım bi süre sonra almaya gittiğimde bana entegresinin yandığını onu değiştirdiğini söyledi. Telefonum açılmıştı ve telefoncudayken şarj oluyordu. Eve gittiğimde ben şarja taktım olmadı. Dandik kabloyla denedim şarj olmaya başladı. Neryse dedim herhalde kabloyuda yaktım. Ama bir süre sonra yine şarj olmadı ve telefoncuya geri götürdüm tekrar açtı baktı falan alala hmm falan derken değiştirdiğim bataryadan dolayı kaynaklandığını tekrar değiştireceğini söyledi. Değiştirdi etti telefon açıldı ve şarj olmaya başladı.(orijinal kabloyla) Kendisinin taktığı bataryanın bir öncekinden daha iyi olduğunu söyledi. Tekrar çıktım gittim ben şarja taktığımda yine olmadı ama dandik kabloyla şarj oluyordu. Farklı bir adaptör ucu denediğim zaman orijinal kabloyla şarj oluyor(olabildiğine geç dolduruyor). Ama bu seferde o Eminönü'nde değiştirdiğim batarya performansını bunda göremedim. Hem çok geç şarj oluyor hem çok çabuk şarj bitiyor.(Gece %100 olan telefon sabah uyandığımda %3. Çok uzun tuttum farkındayım tekrar kusura bakmayın.

Özetle:
    1-Eminönünde batarya değiştirdim
    2-Çakmak şarja taktım ve telefon şark olmamaya başladı.
    3-Telefoncu entegresinin yandığını söyledi
    4-Tekrar aynı sorunu yaşadım ve tekrar telefoncuya götürdüm
    5-O telefoncuda bataryayı değiştirdi
    6-Orijinal kabloyla şarj olmuyor ama dandik kabloyla oluyor
    7-Çok geç şarj oluyor ve çok çabuk şarj tükeniyor.

Sizce sorun nedir, ne yapabilirim? Lütfen okuyun ve bilginiz varsa paylaşın. Teşekkürler.

Keşke storeda tamir ettirseydin. Bu kadar uğraşmazdın.

• mtyg kullanıcısına yanıt
    Cihazım ABD olduğu için tamir edilmiyor diye biliyorum ben. Her şeyden önce keşke o çakmak şarjı kullanmasaydım :)
  • quote:

Cihazım ABD olduğu için tamir edilmiyor diye biliyorum ben. Her şeyden önce keşke o çakmak şarjı kullanmasaydım :)

Ücretli tamir yani.

• mtyg kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin dediğiniz bu Zorlu'daki appstore mu yoksa teknil servis sağlayan yerler mi ?
  • quote:

Hocam sizin dediğiniz bu Zorlu'daki appstore mu yoksa teknil servis sağlayan yerler mi ?

Zorlu akasya

• Yeni gireceğimiz bir sektör ve proje vasıtasıyla, piyasa durumunu öğrenmek adına bir kaç iPhone 5/5S kabı getirdik. İlerleyen süreçlerde herkese hitap edebilecek ve yüksek kalitede ürünler düştükçe bilgilendiririm.

Site ve opencart tema çalışmalarımız üzerinde fikir alışına devam ettiğimizden dolayı sahibinden aracılığı ile satın alabilirsiniz.
    http://www.sahibinden.com/200985972
    http://www.sahibinden.com/200980529
    http://www.sahibinden.com/200985402
    http://www.sahibinden.com/200986400

Ürünleri almak isteyen arkadaşlar, sahibinden komisyon alıyor. Dilerseniz benimle direk iletişime geçip almak isterseniz 15 TL, kapınıza kadar ücretsiz kargo ile yollayabiliriz.
  • Merhabalar konuya ilk kez yazıyorum bir sorum olacaktı. Telefonum iphone 5 16 gb 2 yıla yakındır kullanıyorum 1 ay önce jb yaptım ios 8.1 yüklü arada kitleniyor hiç bir tuş çalışmaz oluyor home + power tuşuna 5 saniye kadar basılı tutup bırakınca restart atıp açılıyor. Jb'den olabilirmi? Restore atsam düzelirmi acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.