Şimdi Ara

Kartus Dolum Seti 24 dolumluk 20TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
19
Favori
29.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://img32.imageshack.us/img32/6981/1006043x.jpg

1. KALİTE KURUMAYAN İTHAL PİGMENT MÜREKKEP (GARANTİLİ)

En kaliteli Pigment Bazlı Boya ile ev ortamında renkli kartuşunuzu ve siyah kartuşunuzu doldurabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kartuşunuzun kapağını açıp ya da açmadan mürekkebi enjekte etmek.Setin içinden çıkacak olan mürekkepleri üniversal dolum ve vakum aparatı ile kısa bir sürede dolum yapabilirsiniz.
    HP - LEXMARK - CANON - EPSON - XEROX yazıcılar için SİYAH - SARI - MAVİ - KIRMIZI renkler özel şişelerde gönderilecektir. 1. kalite bu mürekkepler tüm serilerde kullanılabilir.
    *Kağıtta hızlı kuruma özelliği vardır.
    *Tam dolgun renk çıktı verir.
    *Kartuşta tıkanıklık yapmaz.
    Dolumda verimli sonucu kullanılan yöntem ve mürekkebin belirlediğini unutmayın..!

75ml SARI + 75ml KIRMIZI + 75ml MAVİ + 100ml SİYAH
    4 adet Enjektör
    75ml tıkalı kartuş açma sıvısı
    2 adet pudralı eldiven
    2 sayfa kartuş etiketi

1 adet dolum aparatı yanında ücretsiz hediyesidir..!!!
    Kartuş dolum tekniklerini gösteren CD ile birlikte gönderilecektir.
    ( Epson kartusları için gerekli olan chip resetleyicinin fiyatı sete dahil degildir..!!!)

Doldurmak istediginiz modeli msj ile bildiriniz...

Her Türlü kartuşlar icin uyumludur. Kolayca Kendiniz dolum yapabilirsiniz.

Teknik destek konularında sirketimizden yardım alabilirsiniz.Toptan satışlarda inidirim saglanacaktır.

Mürekkepler üniversal olup bütün yazıcı kartuşları ile uyumludur.

Özellikle siyahlarda bulunan Pigment maddesi kurumayı engeller parlak ve net cıktı saglar ,Uzun bekleme süresine sahiptir . Kullanılmasını önermedigimiz fakat insanların ucuz olduğu için sectigi ve su katkılı olan dye bazlı mürekkepler sadece canon ve sınırlı modeller kullanılmaktadır 3- 5 gün içerisinde kartusda kurumaya neden olur..dagınık ve gri ton cıktı verir..Bilincli bir tüketici olarak ve bu kriterleri gözönünde bulundurarak ürün ve fiyat secimi yapınız..
    Kartusunuzun ömrünün uzun tutmak ve kaliteli cıktılar istiyorsanız ,dolumda kullanmak için kaliteli mürekkep seciniz ve dogru dolum yömtemleri ögreniniz..

Geçmiş yıllardaki referanslarımızdan örnekhttp://resim.donanimhaber.com/m_35805264/mpage_1/key_/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smarkbil06 -- 2 Mart 2015; 15:45:50 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bu setin resmini cinsini koysaydınız bir yav

bende epson 425 var bunun orjinal kartuşlarına bu sizin dolumlar yapılabilirmi yoksa chip resetleyici zımbırtı lazımmı?

birde atıyorum sadece bir renk dolum olacak digerleri orjinal çalışmamazlık edermi?
  • bende de epson dx4400 var. aynı soruyu bende soruyorum. bana kaça mal olacak. ayrıca hp Photosmart C4780 var. ayrı ayrı fiyat alabilirmiyim . teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgoze1

bende de epson dx4400 var. aynı soruyu bende soruyorum. bana kaça mal olacak. ayrıca hp Photosmart C4780 var. ayrı ayrı fiyat alabilirmiyim . teşekkürler...

Photosmart c4780 set ile direk dolum yapılabilir

• hp psc 1315 yazıcı tarayıcı makinem var bu ürünleri kullanabilir miyim ? yalnız kartuş 1 senedir yazıcının üzerinde takılı kullanılmıyor.
  • epson yazıcıda kullanmayın bu set hp yazıcıların 2 kartuşlu modellerine uygun bir set . her yazıcıya uymaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _numlock_

hp psc 1315 yazıcı tarayıcı makinem var bu ürünleri kullanabilir miyim ? yalnız kartuş 1 senedir yazıcının üzerinde takılı kullanılmıyor.

içerikte temizleme solusyonu mevcuttur temizliği yapıp dolumu yapabilirsiniz eğer solusyon ile açılmazsa kartuşu buhara tutup gözeneklerini açabilirsiniz

• brother marka yazicida kullanilabiliyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldmaster61

brother marka yazicida kullanilabiliyor mu ?

Evet kullanabilirsiniz

• nasıl sipariş verebiliriz?
  • hp photosmart b110a yazıcı 4 kartuşlu hp 364 model kartuşlarda kullanılırmı?
  • hocam ben geçen sene hp21 siyah kartuş almıştım fakat mürekkebi bitince hiç doldurmadım. içindeki sünger kurumuştur büyük ihtimalle doldurmak istesem tekrar iş görürmü
  • Nerden nasil siparis ediyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdc76

hp photosmart b110a yazıcı 4 kartuşlu hp 364 model kartuşlarda kullanılırmı?

Aynen bende soruyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldmaster61

Nerden nasil siparis ediyoruz

Donanımhaber'e ozel fiyat verdiğimiz icin siparislerinizi Pm atmanız yeterli.
    detaylı bilgi, soru ve sorunlarınız icin mutlaka yazın!

saygılar,

SMARK

• quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

hocam ben geçen sene hp21 siyah kartuş almıştım fakat mürekkebi bitince hiç doldurmadım. içindeki sünger kurumuştur büyük ihtimalle doldurmak istesem tekrar iş görürmü

daha once dolum olmamıssa buyuk olasılıkla kartusunuz aktif hale gelir. vakumlama yapmanız yeterli olur. Kartus dolum setinin icerisinde vakum aparatı mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: mdc76

hp photosmart b110a yazıcı 4 kartuşlu hp 364 model kartuşlarda kullanılırmı?

Kartus dolum setimiz HP 364 modeli icin uygun ve uyumludur. Hatta litrelik olarak alan musterilerimiz var seri baskı yapacaklar icin ideal!

• HP Deskjet Ink Advantage 3525 yazicim var. kartus olarak 655 kullaniyor dolum olabiliyor mu tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i87

nasıl sipariş verebiliriz?

PM atmanız yeterli! adres ve kartus modelinizi belirtirseniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: monny

HP Deskjet Ink Advantage 3525 yazicim var. kartus olarak 655 kullaniyor dolum olabiliyor mu tesekkurler.

HP Deskjet Ink Advantage 3525 modeli icin murekkeplerimiz uygun fakat yazıcınızın kartusu bittikten sonra dolum yapsanız bile cipten dolayı bos gostermesi veya algılamaması soz konusu!

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.