Şimdi Ara

Kartus Dolum Seti 24 dolumluk 20TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
19
Favori
29.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AbilerdenBayramAbi 

Canon marka yazıcılara uyumlu mudur?

Canon marka yazıcılarda da kullanabilirsiniz. model belirtirseniz aklınıza takılan yerlerde yardımcı olurum

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: smarkbil06

quote:

Canon marka yazıcılarda da kullanabilirsiniz. model belirtirseniz aklınıza takılan yerlerde yardımcı olurum

MP 282 modeli hocam. Biraz farklı sanırım benimki diğer Canon lara göre
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Hocam HP 363 seti için uygun olan var mı elinizde onda 6 tane kartuş var. Eğer yoksa muadil kartuşu ne kadar ?

75 tl civarında dolan tanklar ve murekkepleri.

Hocam bir oğretmenimiz için alacağım da istanbul bakırköy için kargo dahil ne kadar tutar acaba bir de nasıl ödeme yapacağız ? 6 tane boş kartuş + 75 ml mürekkep x 6 Adet mi paket içeriği tam olarak nedir ?
  • Hp c4780 modeline uygun mu ve kargo dahil fiyatı nedir acaba? özel pm'den de cevap yazabilirsiniz.
  • Bendede HP 1050A var. İçindeki kartuşlar yanlış bilmiyorsam HP 301 model. Buna uyumlumudur acaba? Ve kargo Ankara'ya ne kadar tutuyor, cevaplarsanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete.

Bendede HP 1050A var. İçindeki kartuşlar yanlış bilmiyorsam HP 301 model. Buna uyumlumudur acaba? Ve kargo Ankara'ya ne kadar tutuyor, cevaplarsanız sevinirim..

Hp 301 siyah ve Hp 301 için Kartuş dolum setimiz uyumludur. kolaylıkla defalarca dolumlarını yapabilirsiniz.

Adres: icel sokak. 23/12 kızılay / Ankara
    kargo ile isterseniz standart 5 tl Türkiye Geneli

• quote:

quote:

quote:

MP 282 modeli hocam. Biraz farklı sanırım benimki diğer Canon lara göre

Kartuş modelleriniz pg510 siyah ve Cl511 renkli . kolaylıkla renkli ve siyah kartuşlarınızın dolumlarını defalarca yapabilirsiniz. farklı degil yani

saygılar,

SMARK

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Bu doldurma setinin kalitesini nerden anlayacağız boşuna vermeyelim okadar parayı bursa karttuş diyemiydi neydi öyle bir siteden almıştım kalitesi gerçekten iyi idi. Sİmdi tekrar ihtiyacım var ama burdan almamı sağlayacak bir neden bir türlü bulamadım aslında burda konusu açılması bile yeter ama işte boşa kürek çekmeyelim alan varsa yorum yapabilir mi boyaları hakkında ?

Birde HP Photosmart C4480 için sadece Siyah boya nekadar daha önce satın aldığımdan dolum kitim var. sadece siyah boya lazım. Fiyat verirmisin.

anlıyorum endişelerinizi forumda yeni degiliz 2007 den beri... hakkımızdaki yorumları gittgidiyor ve donanımhaberden bakabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_35805264/mpage_1/key_/tm.htm

extra siyah mürekkep 100 ml dilerseniz 7 tl.
    Mürekkeplerin agzı acık kaldıgı zaman yogunluk bozulur ve saklama koşullarına göre zarar görebilir.

saygılar,

SMARK

HP 350 Siyah.
    HP 351 Renkli.

Siyah için önerdiğiniz boya uyumlu mudur ?

birde benim yazıcıya Tank koyuyor mu ? Koyulmuyorsa hangi modellere koyuluyor gidip o yazıcıdan da alabilirim.

Ama o yazıcı Benim HP yazıcım kadar kaliteli Foto baskısı veya yarı kuşe kağıda Foto baskısı yapabilir mi ?

----

Diğer evimde Boya kalmadıysa sizden temin edebilirim ne olur ne olmaz link koyarmısınız buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 2 Ocak 2013; 3:43:37 >

• quote:

quote:

quote:

Bu doldurma setinin kalitesini nerden anlayacağız boşuna vermeyelim okadar parayı bursa karttuş diyemiydi neydi öyle bir siteden almıştım kalitesi gerçekten iyi idi. Sİmdi tekrar ihtiyacım var ama burdan almamı sağlayacak bir neden bir türlü bulamadım aslında burda konusu açılması bile yeter ama işte boşa kürek çekmeyelim alan varsa yorum yapabilir mi boyaları hakkında ?

Birde HP Photosmart C4480 için sadece Siyah boya nekadar daha önce satın aldığımdan dolum kitim var. sadece siyah boya lazım. Fiyat verirmisin.

anlıyorum endişelerinizi forumda yeni degiliz 2007 den beri... hakkımızdaki yorumları gittgidiyor ve donanımhaberden bakabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_35805264/mpage_1/key_/tm.htm

extra siyah mürekkep 100 ml dilerseniz 7 tl.
    Mürekkeplerin agzı acık kaldıgı zaman yogunluk bozulur ve saklama koşullarına göre zarar görebilir.

saygılar,

SMARK

HP 350 Siyah.
    HP 351 Renkli.

birde benim yazıcıya Tank koyuyor mu ? Koyulmuyorsa hangi modellere koyuluyor gidip o yazıcıdan da alabilirim.

Ama o yazıcı Benim HP yazıcım kadar kaliteli Foto baskısı veya yarı kuşe kağıda Foto baskısı yapabilir mi ?

----

Diğer evimde Boya kalmadıysa sizden temin edebilirim ne olur ne olmaz link koyarmısınız buraya.

Alıntıları Göster

HP 350 Siyah.
    HP 351 Renkli.

----

HP 350 Siyah
    HP 351 Renkli
    Renkli ve siyah kartuşlarınızın dolumlarına uygundur. yazıcınıza devamlı murekkep besleme sistemi uygundur fakat biz tavsiye etmiyoruz. cunku kartusa zarar verdiği sabit! nasıl dilerseniz elimizde besleme tankı var sonucta kullanabileceginiz.
    Bürün yazıcılarla cok güzel cıktılar elde edebilirsiniz yeter ki yazıcı kagıt ve besleme ayarları yapılsın. dogru ayarlarla nasıl bir cıktı almak istiyorsanız emin olun alırsınız.
    sanalpazar link :
    http://www.sanalpazar.com/Kartus-Dolum-Seti-Hp-Canon-lexmark-Uyumlu__isp5701263?malid=SONGEZ

saygılar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mete.

Selamlar
    Hocam hp 2060 var evde. bu set uyuyorsa ben de talibim yalnız kartuş biteli 10 gün olmuştur.. kartuşlar kurumuş mudur sizce?
    Yani dolum yapılır mi bu süreden sonra?
    Cevabınıza göre sipariş vereceğim.. saygılar
  • Merhabalar,

Hp 704 nolu renkli ve siyah kartuslarınızın dolumlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Kartus bitse bile hemen kuruma yapmaz aslında kötü murekkeplerden dolayı kuruma ve tortulaşma sıkıntı yapar. dolum yapılır sıkıntı olmaz sadece talimatları uygulamanız yeterli.

saygılar,
    SMARK

• quote:

Merhabalar,

Hp 704 nolu renkli ve siyah kartuslarınızın dolumlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Kartus bitse bile hemen kuruma yapmaz aslında kötü murekkeplerden dolayı kuruma ve tortulaşma sıkıntı yapar. dolum yapılır sıkıntı olmaz sadece talimatları uygulamanız yeterli.

saygılar,
    SMARK

pm
  • quote:

Kartuş modelleriniz pg510 siyah ve Cl511 renkli . kolaylıkla renkli ve siyah kartuşlarınızın dolumlarını defalarca yapabilirsiniz. farklı degil yani

saygılar,

SMARK

Peki sizde bu kartuşların muadilleri var mı? Eğer varsa en kısa sürede dolum seti + muadil almayı düşünüyorum da
  • quote:

quote:

saygılar,

SMARK

Peki sizde bu kartuşların muadilleri var mı? Eğer varsa en kısa sürede dolum seti + muadil almayı düşünüyorum da

Orjinal ilk dolum şeklinde veriyoruz ne zaman dilerseniz haber vermeniz yeterli. modeliniz su an stokta mevcut

kartuş stok durumu icin sorunuz.

• Hangi markanın mürekeplerini kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Hangi markanın mürekeplerini kullanıyorsunuz?

Jr inkjet

• takip..
  • quote:

Orijinalden alıntı: allmylife

takip..

..

• Siparişim bir günde geldi ve basit bir şekilde kartuş dolumunu yaptım.. tavsiye ederim arkadaşlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayali

Siparişim bir günde geldi ve basit bir şekilde kartuş dolumunu yaptım.. tavsiye ederim arkadaşlar..

güle güle kullanın!
    dolum konusunda aklınıza takılan yerlerde sürekli olarak teknik destek alabilirsiniz.

saygılar,

SMARK

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.