Şimdi Ara

sırrını çözemediğiniz gizemli bir olay yaşadınız mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
43
Favori
10.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sırrını çözemediğiniz gizemli bir olay yaşadınız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evet

• Ufo & devasa büyük bir kuş gördüm hala anlam veremiyorum ne olduklarına.
  • evet ama anlatmam gülünc bi durum :) hala aklıma gelir çözemem
  • Okul-ev-uyku-okul-ev-uyku .......

İlginç olay yaşamak için zaman yok

• Tatilde tuvaletten bebek ağlama sesleri geliyodu her gece, tabi bu plajın yanındaki tuvaletti, her girende duyduğunu söylüyordu, korkudan kapı açık yapıyodum ufak tuvaletimi İnanmayanınız olacaktır saygı duymak lazım.
  • 2002 yilinda gokten yesilimsi devasa bir sey gormustum yuvarlakti ay'a benziyordu ama bulutlar vardi. 8 yasimdaydim o zamanlar, cok korkmustum.

• Pazardan balık almıştım eve girerken 1 kediye balık attım kedi balığı ağzına aldı yanıma geldi yok sağol karnım tok allah razı olsun dedi balığı geri bıraktı koşarak uzaklaştı işte böyle bi şey oldu.
  • Oyle bi olay yasamıstım ama gizem yanımda değildi

• quote:

Orijinalden alıntı: sdkfz251

Pazardan balık almıştım eve girerken 1 kediye balık attım kedi balığı ağzına aldı yanıma geldi yok sağol karnım tok allah razı olsun dedi balığı geri bıraktı koşarak uzaklaştı işte böyle bi şey oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşamın 9'u 10'u gibi bir saatti, yanımda bir arkadaş vardı. O gün de sigaramız bitmişti, birbirimize sigara olup olmadığını sorarken ve aynı zamanda parkta yürürken bir anda yerde Winston Box dal beliriverdi. Anında kaptık dalı, sevindik falan. Dalı aldıktan birkaç saniye sonra "ulan bi dal daha olsa ikimizede birer tane düşüyo" tarzı muhabbetler oldu, kafayı arkama çevirdiğim anda o dalı aldığımız yerde bir dal daha Winston Box gördüm. Tam aynı yerde, tüylerim ürperdi. Aradan 3-4 saniye geçmişti, camdan biri atmış olamaz, oraya 2 dal bırakılmış olamaz, arkadaşa defalarca sordum sen mi bıraktın diye, çocuk yemin billah etti o da çok şaşırmıştı. Paketten yeni çıkarılmış kadar temiz ve kırışıksızdı o 2 dal sigara.

• Gecenlerde dershanede sinifta biri osurdu sirrini hala cozemrdim

• quote:

Orijinalden alıntı: GR33K

evet

nasıl bir olaydı

• Arkadaşı nereyi gittiğini takip ederken bi anda sanki yok olduda kayıp oldu çok sinirlenmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo-0706.

quote:

evet

nasıl bir olaydı

sırrını çözemediğim gizemli bir olay

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: memo-0706.

quote:

evet

nasıl bir olaydı

sırrını çözemediğim gizemli bir olay

işte o olayı anlat

• Eskiden internet işleri ile uğraşırdım.

Bir gün gündüz vakti uyurken, kabus şeklinde siteme saldırıldığını gördüm. Uyandım, ulan dedim ohh rüyaymış.
    Yine de hemen atılıp bilgisayarı açtım. Aman Allah'ım, gerçekten de saldırılıyor.

Ve ilk kez. Daha önce bu tarz bir saldırı almamıştım.
  • Benim de bir olayım oldu. Bi ara arkadaşlarla gece dışarıya çıkmıştık bizim sitenin aşağısında bayağı büyük orman gibi park vardı oraya da geceleri pek kimse gitmezdi saatte 11-12 öyle bir şey bu yaz oldu cips kola çekirdek falan yapıyorduk bir birimize korkunç hikayeler falan anlatıyorduk birden benim telefonum çaldı ama size yemin ederim numara görünmedi gizli falan da değildi açtım ses yoktu. 2-3 defa daha çaldı bir daha açmadım sonra bizim bu parkın orada 7-8 sene kadar önce bi kız ölmüştü fena bir şekilde kızın boğazını falan kesmişler diye biliyorum habere bile çıkmıştı hatta hatırlıyorum bu olay Ankara da oldu neyse işte yanımızda hızlı bir şekilde rüzgar geçti ama bayağı bir hızlıydı sonra parktan garip garip sesler çıkıyordu ama parkta bizden başka kimse yoktu bayağı tırsmıştık sonrada parktan siteye doğru giderken saat 1.30 gibi falan çığlık gibi bir ses duyduk parkta kimse yoktu hemen kaçtık oradan eve geldik hemen korkudan pcyi açıp sabaha kadar arkadaşlarla kaynattık. Ama gerçekten de çok korkunçtu hala aklımda gitmiyor.

• yaklaşık iki ay kadar önce arkadaşlarla sahilde buluştuk. cafeye oturduk. oyun vs.... sonra evlere dağılmak üzere yola çıktık. diğerleri önden gidiyordu. ben de arkadaşın biriyle 21 aralık, kıyamet vs hakkında konuşarak ilerliyorduk bayaa arkadan. sonra yol ayrımına gelidik ve ben kendi evime o da kendi evine gitmek üzere ayrılacaktık. fakat ana yoldan adımın seslendiğini duyduk.( o da duydu bunu) ve bir kız arkadaşımızı arayıp çay yapmasını söylüyordu( saat gecenin biri ! ). ben de kimsin falan dedim sonra ses gelmedi bir daha. yolda yürüyüş yapan kızlı erkekli gruplar vardı acaba onlar mı deyip yanlarına doğru yürüdüm. garip garip bana baktılar. hala bir anlam veremiyorum.
  • bundan 1 ay kadar önce de bizim orada gimsa diye bir yer var yaklaşık 5km uzaklıkta neyse orada bi park var bende bayağı seviyorum yeride bayağı iyi falan.. neyse bi gün oraya bisiklet ile gitmiştim saat ise 11 gibiydi benden başka kimse yoktu genelde ağaçlık bir bölgeydi sonrada o parkta geceleyin hiç gitmediğim bir yer vardı bayağı karanlıktı korkuyordum gitmeye hazır bisiklette varken cesaretimi topladım gittim bu sefer bayağı karanlıktı telefonun ışığını açtım bir şey yoktu ama geri giderken 2 tane adam yavaş yavaş bana yürüyorlardı ve gözleri parlıyordu korkudan bi pedal çeviriyorum görmeniz lazım hiç arkama bakmamıştım en son yavaş yavaş geri döndüm parka bakmaya kimse yoktu kaybolmuşlardı hala anlam veremiyorum nasıl olduğunu kimdi bunlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.