Şimdi Ara

sırrını çözemediğiniz gizemli bir olay yaşadınız mı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
43
Favori
10.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundan bi 5yıl önce deprem olmuştu.Ama şiddetli değil normal herkesin hissedebileceği bi deprem.Akşam oldu evde herkes yattı bi ben yatmadım.Yatmaktan korkuyordum.Dedim bugün sabahlayacam.Sonra kendi kendime konuşurken kapalı kapının arkasından bi gölge geçti.Ben direk küfür ettim.Yatağa geçip dua etmeye başladım.Sonra merdivenlerden biri hızlıca geçmeye başladı ama orda birinin olduğunu hissettim ama kimse yok.Hemen aklıma halisilasyon görüyorum galiba dedim.Ama kalp atışlarım çok fenaydı.Sonra korktum annemi çağırmak için odaya yöneldiğimde diğer oda da yerde yatan ve bana bakan bi kız suratı gördüm ve benim aklım gitti.Oda da kaldım.Ben ağlamaya başladım.Sonra tekrar gittiğimde kız yine bana bakıyordu ve ben hıçkıra ağlayarak uyudum.Yarın ise beni doktora götürmek istediler ben gitmedim.Bu olaydan sonra bi 3ay ben uyurken ailemden birisi yanımda uyumamı bekledi

Aklıma gelince çok kötü oluyorum hala ne olduğumu çözemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Körfezli89

Bundan bi 5yıl önce deprem olmuştu.Ama şiddetli değil normal herkesin hissedebileceği bi deprem.Akşam oldu evde herkes yattı bi ben yatmadım.Yatmaktan korkuyordum.Dedim bugün sabahlayacam.Sonra kendi kendime konuşurken kapalı kapının arkasından bi gölge geçti.Ben direk küfür ettim.Yatağa geçip dua etmeye başladım.Sonra merdivenlerden biri hızlıca geçmeye başladı ama orda birinin olduğunu hissettim ama kimse yok.Hemen aklıma halisilasyon görüyorum galiba dedim.Ama kalp atışlarım çok fenaydı.Sonra korktum annemi çağırmak için odaya yöneldiğimde diğer oda da yerde yatan ve bana bakan bi kız suratı gördüm ve benim aklım gitti.Oda da kaldım.Ben ağlamaya başladım.Sonra tekrar gittiğimde kız yine bana bakıyordu ve ben hıçkıra ağlayarak uyudum.Yarın ise beni doktora götürmek istediler ben gitmedim.Bu olaydan sonra bi 3ay ben uyurken ailemden birisi yanımda uyumamı bekledi

Kızın yanına gitseydin keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: Consciousness

quote:

Orijinalden alıntı: Körfezli89

Bundan bi 5yıl önce deprem olmuştu.Ama şiddetli değil normal herkesin hissedebileceği bi deprem.Akşam oldu evde herkes yattı bi ben yatmadım.Yatmaktan korkuyordum.Dedim bugün sabahlayacam.Sonra kendi kendime konuşurken kapalı kapının arkasından bi gölge geçti.Ben direk küfür ettim.Yatağa geçip dua etmeye başladım.Sonra merdivenlerden biri hızlıca geçmeye başladı ama orda birinin olduğunu hissettim ama kimse yok.Hemen aklıma halisilasyon görüyorum galiba dedim.Ama kalp atışlarım çok fenaydı.Sonra korktum annemi çağırmak için odaya yöneldiğimde diğer oda da yerde yatan ve bana bakan bi kız suratı gördüm ve benim aklım gitti.Oda da kaldım.Ben ağlamaya başladım.Sonra tekrar gittiğimde kız yine bana bakıyordu ve ben hıçkıra ağlayarak uyudum.Yarın ise beni doktora götürmek istediler ben gitmedim.Bu olaydan sonra bi 3ay ben uyurken ailemden birisi yanımda uyumamı bekledi

Kızın yanına gitseydin keşke

Sen görsen altına yapardın

• quote:

Orijinalden alıntı: diemradyo

Evet daha çok bildiğim olay var bu daha nedir ki. Başka bildiğiniz olay var mı?

Sen bence kafayı sıyırmışın hocam.
  • alaçam : Yoldan geçenlerin seninle aynı adlı arkadaşları varmış, sen yanlış anlayıp bağırınca garip garip bakmaları normal

Cherry : Nimet o nimet Bana da oldu bir sefer.

Konu hort ama.

8. sınıftayken okuldan eve döndüm. Normalde annemlerin evde olması gerekir ama yoktular. Dershaneye gideceğim için hemen üstümü değiştirdim, pantolonu giymedim ama(tuvalette rahat edemiyorum) neyse gittim tuvalete. Tam işin ortasındayken havalandırmadan değişik bir dilde şarkı söyleyen bir bayanın sesi gelmeye başladı. Pek takmadım başda ama gittikçe artıyordu. 10 saniye sonra bir erkek sesi de ona eşlik etmeye başladı. Ulan binada yabancı yok; komşular Türk, ama hepsi çalışıyor. Hem ne yapıyorlar aynı anda tuvalette(banyo değil tuvalet bildiğin). Bu korkuyla 10 saniyede işimi halledip pantolonu dışarıda giymiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.D. Luffy -- 18 Temmuz 2013; 17:32:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yussuf89

devam
    ne yalan söyleyeyim, biraz tırstım

Mesaj nick uyumu der giderim.

• evet gözümün önünde belirli belirsiz ışıklar oluşuyodu 10-15 dk devam etti bu olay.Sonra uyudum geçti
  • Devam edin beyler
  • up up

• Bizde uplayalım belki daha yazan olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5-6 kez gökyüzünde garip ışıklar gördüm.Bazıları yıldız kayması gibi hareket edip kayboluyordu.Bir keresinde gökyüzünde beyaz bir cisim görmüştüm.Gündüz ve hava açıktı tam tepemdeydi.Ne olduğunu hala çözemiyorum.Meteoroloji balonu olabilirdi belki.Ondan sonrada görmedim.
  • Bu tip olayları kimseye anlatmak istemem. Bu bana özel birsey, eğer birine anlatırsam bu sır bozulacak gibi, anlatırsam anlamı kalmıyacak gibi.

-Şunu söylüyüm "korkmadım"

• Uzaylılar gelip belime bir alet taktılar. İki kişiydiler. Uyku ile uyanıklık arasında oldu. Aleti takar takmaz bir titremeye başladım ev ahalisi başıma toplandı. Hepisini görüyorum ama yatakta zangır zangır titriyorum. O iki uzaylıyı bir tek ben görüyordum. Arkada duruyorlardı. Belime taktıkları alet ilginç bir şeydi. Yarı biyolojik yarı teknolojik birşey. O aleti belime takan uzaylı takarken ben noluyor ya diye bi irkildim. Senin bildiklerini öğrenmek için takıyoruz dediler. Onların bilmediği ne biliyorsam ben artık ben de anlamadım.

Sonra aleti fişten çeker gibi çektiler ve pencereden atlayıp kaçtılar. Belimde iz yoktu ama acısını bir hafta hissettim.

Bunu cidden yaşadım ben. Dalga geçenler oluyor. Atıyorsun diyenler oluyor. Cin onlar diyenler falan oluyor ama gerçek şu ki onlar bilgiğimiz uzaylılardı. Kaptılar götürdüler bildiğim tüm sırları.

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.respect

Uzaylılar gelip belime bir alet taktılar. İki kişiydiler. Uyku ile uyanıklık arasında oldu. Aleti takar takmaz bir titremeye başladım ev ahalisi başıma toplandı. Hepisini görüyorum ama yatakta zangır zangır titriyorum. O iki uzaylıyı bir tek ben görüyordum. Arkada duruyorlardı. Belime taktıkları alet ilginç bir şeydi. Yarı biyolojik yarı teknolojik birşey. O aleti belime takan uzaylı takarken ben noluyor ya diye bi irkildim. Senin bildiklerini öğrenmek için takıyoruz dediler. Onların bilmediği ne biliyorsam ben artık ben de anlamadım.

Sonra aleti fişten çeker gibi çektiler ve pencereden atlayıp kaçtılar. Belimde iz yoktu ama acısını bir hafta hissettim.

Bunu cidden yaşadım ben. Dalga geçenler oluyor. Atıyorsun diyenler oluyor. Cin onlar diyenler falan oluyor ama gerçek şu ki onlar bilgiğimiz uzaylılardı. Kaptılar götürdüler bildiğim tüm sırları.

son cümle

• Bi kere karnım çok kaznımıştı ton balığı konservelerinden alayım dedim birtane neyse onların durduğu çekmece ufacık bir yer arkalara kaçma ihtimali falan hiç yok çünkü kaçacak bir yer yok. Baktım bomboş dedim alla alal bunun içinde vardı adım gibi hatırlıyorum,yarım saat sonra başka bişey bakmak için gittiğimde içindeydi.
  • Herkese mutlaka olmuştur..İçinizden bir şarkı fısıldarsınız o anda yanınızdaki sanki sizi duymuş gibi sesli sesli söylemeye başlar..
    Brde osbir den sonraki pişmanlığa hiç bir zaman anlam veremiyorum
  • Korku filmi seyrettikten sonra evdeki tüm eşyaların çatırdamasına bi türlü anlam veremiyorum yıllardır. Uyuyacam tam zaten tırsmışım tvden çaat masadan çuut Beyin ile ilgili bişey diye tahmin ediyorum tesadüf olması imkansız sanki o tahtalar filan ortadan çatlıyomuş gibi ses geliyo. Normalde çok nadir olur bu sesler ama korku filminden sonra şaka gibi artıyo. Birde exorcistten sonra haftalarca gece 3 te uyandım. Uyanıyorum saate bakıyorum tam 03:00 kabus gibi. Hayal değil bazen birkaç dakika oynuyodu ama o civarı tutturuyodum. Salonda ışıklar açık tv yi kapatmadan uyumuştum haftalarca. İzleyenler bilir o yorgana nasıl bakıyodum tam uyandığımda nasıl içim gidiyodu o yorgan oynayacak diye.
  • Birgün arabada arkadaşla gidiyoruz. Ben sesli sesli bir şarkı söylüyorum. Arkadaş o sıra radyoyu açar tam benimle birlikte aynı şarkı hemde salise şaşmaz bir şekilde sinkron gidiyor. Arkadaş, helal olsun lan beynin radyo sinyali mi çekiyor demişti. Hala bu olaya şaşırırız. Çünki ihtimal olarak hesaplarsanız mümkün değil. Hadi diyelim aynı şarkı denk gelir fakat aynı sinkronla mı, aynı kısımla parallel mi denk gelir.
  • Up

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.