Şimdi Ara

beyaz emaye set üstü ocak boya atması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
21.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    evdeki setüstü ocağın köşesine sert bir cisim düştü ve emaye boya kalktı 50 kuruş büyüklüğünde.. titiz bir insanım ve onu hergün görünce canım sıkılıyor netten araştırdım beyaz eşya boyaları varmış spreyler kullanışlı ve işe yarar demişler.. benim işime yarar mı, lokal bir yer boyayacağım için fırça ile rötuş yapmak daha mantıklı diye düşünüyorum. spreyle nasıl sonuç alabilirim sizce? daha önce böyle bir işlem yapan var mıdır?

• eğer ezilme vaesa macun çekip spray boyayla güzel sonuç elde edersiniz
  • @ efemre5059
    ezilme yok ama fakat yaklaşık 1 mm. lik bir fark var metal ile boya arasında bir katman daha var sanki. macun mantıklı geldi teşekkürler..
  • ince kat macun çekilip boya atılırsa daha iyi verim alırsın
  • ona buna ok atan, fake tenekesini ciddiye almayınız kendisi liselidir, yani boş adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

selamlar
    evdeki setüstü ocağın köşesine sert bir cisim düştü ve emaye boya kalktı 50 kuruş büyüklüğünde.. titiz bir insanım ve onu hergün görünce canım sıkılıyor netten araştırdım beyaz eşya boyaları varmış spreyler kullanışlı ve işe yarar demişler.. benim işime yarar mı, lokal bir yer boyayacağım için fırça ile rötuş yapmak daha mantıklı diye düşünüyorum. spreyle nasıl sonuç alabilirim sizce? daha önce böyle bir işlem yapan var mıdır?

eğer titiz bir insansanız üzülerek söylüyorum naaparsanız yapın oluşacak renk ve katman farkından rahatsız olursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

selamlar

eğer titiz bir insansanız üzülerek söylüyorum naaparsanız yapın oluşacak renk ve katman farkından rahatsız olursunuz.

peki ne önerirsin? ilk bakışta göze çarpmayacak şekilde sonuç alamaz mıyım yukarda yazılanları uygulasam?

• arkadaşlar yapılabilcekleri önermişler. Lakin aynı rengi tutturmak zor. Dikkatsiz bir göz farketmez ama titiz hassa biriyseniz dikkatinizi çejer. Bunun dışında emaye atması olan kısmın tamamını söküp servisten aynı yeri temin edip takabilirsiniz. Tabi maliyeti ne olur bilmiyorum. Astarı yüzünü geçebilir de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beldesten

ona buna ok atan, fake tenekesini ciddiye almayınız kendisi liselidir, yani boş adam.

merhaba gürcancığım bayadır görünmüyordun isabet oldu nasılsın keyfin yerindedir umarım liseli diyerekten bi yere varamassın liseli değilim çünkü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.