Şimdi Ara

ASUS 27' MX279H MONİTOR KULLANICILARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
586
Cevap
11
Favori
54.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Monitör yeniden bir çok mağaza da stoklara girmiş arkadaşlar
  • Bende 273E3LHSB var. Monitörü görmeden almak zorunda kalmıştım ve benim aldığım sırada 27 inç te fiyatı uygun ekran hiç yoktu o sebeple gözümü kırpmadan aldım. Fakat Asus'un bu monitörüne bayıldım tasarım olarak ve elimdeki 273E3LHSB çıkarıp bunu alacağım büyük ihtimalle. Fiyatları yaklaşık olmasına rağmen Asus'un ki tasarım olarak çok önde bence. 273E3LHSB'den görüntü olarak hiç memnun değilim hatta bana göre berbat bir monitör bu yüzden Asus'tan daha kötü olacağını düşünmüyorum umarım yanılmam. Çeşitli grafik ve fotoğraf işleriyle uğraşıyorum, oyun yüklü bile değil pc'mde. Yüksek çöz. aramıyorum şu fiyattaki bir cihazda.
    Sizce bu işler için alınaiblir mi bu ekran? Benim için önemli olan renk doğruluğu, keskinlik ve canlılık. Bunların hiç birisi de 273E3LHSB de yok zaten!
  • bu modelin 29 inç geliyor haberiniz olsun.....MX 299Q ama tabi yine beyenmeyen çooooook olur hep muhalefet biride çıksın güzel desin etek giyip taksimde yürüyeceğim( latife tabi )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bolom -- 26 Ocak 2013; 17:42:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Sephia Tone

Bende 273E3LHSB var. Monitörü görmeden almak zorunda kalmıştım ve benim aldığım sırada 27 inç te fiyatı uygun ekran hiç yoktu o sebeple gözümü kırpmadan aldım. Fakat Asus'un bu monitörüne bayıldım tasarım olarak ve elimdeki 273E3LHSB çıkarıp bunu alacağım büyük ihtimalle. Fiyatları yaklaşık olmasına rağmen Asus'un ki tasarım olarak çok önde bence. 273E3LHSB'den görüntü olarak hiç memnun değilim hatta bana göre berbat bir monitör bu yüzden Asus'tan daha kötü olacağını düşünmüyorum umarım yanılmam. Çeşitli grafik ve fotoğraf işleriyle uğraşıyorum, oyun yüklü bile değil pc'mde. Yüksek çöz. aramıyorum şu fiyattaki bir cihazda.
    Sizce bu işler için alınaiblir mi bu ekran? Benim için önemli olan renk doğruluğu, keskinlik ve canlılık. Bunların hiç birisi de 273E3LHSB de yok zaten!

Grafik ve fotoğraf işleri için TN Panel alarak hata yapmışınız zaten.Tn paneller oyun için kullanılır siz oyun oynamıyorsanız neden aldınızki TN Panel?

• 1-2 aydır bekliyordum bu monitörü dün itibariyle kavuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rueta

1-2 aydır bekliyordum bu monitörü dün itibariyle kavuştum

yorumlarını dört gözle bekliyorum benim yorumlarımı kimse inanmadı memnun olduğumu bakalım sen memnun olacakmısın şimdiden hayırlı olsun.....
  • Bunun kucuk modeli olan mx239h vatan sitesinde gozukuyor ama daha stoklara girmemiş..
  • Bu monitörü satınalabileceğim bir yer var mı? Ben bulamadım da
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamelemre

Arkadaşlar lütfen monitörü satın alanlar hoparlörlerin ses kalitesi hakkındaki fikirlerini paylaşabilirler mi? Ses çıkışı yeterli mi, kalitesi nasıl vs vs...

2 x 3 watt ses var fazla birşey bekleme el radyosu kadar ses veriyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: agaydemir

Bu monitörü satınalabileceğim bir yer var mı? Ben bulamadım da

Vatan bilgisyara gelmiş parası olanlar ASUS27" PB278Q GENİŞ EKRAN PLS-LED MONİTÖR (WQHD 2560 x 1440) da gelecekmiş 1700 tl ev kullanıcı iseniz MX 279 yeter ( 1000 tl )monitör ben kullanıyorum bir sorun görmedim burada asus fanatiği deyilim...MX 279 vatan bilgisayarın stoguna girmiş bilgine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bolom -- 29 Ocak 2013; 14:44:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bolom

quote:

Orijinalden alıntı: agaydemir

Bu monitörü satınalabileceğim bir yer var mı? Ben bulamadım da

Vatan bilgisyara gelmiş parası olanlar ASUS27" PB278Q GENİŞ EKRAN PLS-LED MONİTÖR (WQHD 2560 x 1440) da gelecekmiş 1700 tl ev kullanıcı iseniz MX 279 yeter ( 1000 tl )monitör ben kullanıyorum bir sorun görmedim burada asus fanatiği deyilim...MX 279 vatan bilgisayarın stoguna girmiş bilgine

Alıntıları Göster

Aslında bir de ülkemize gelecekse HP ENVY 27'' Monitörü incelemek istiyorum .Ama gelecek mi gelmeyecek mi herhangi bir bilgi bulamadım...

• quote:

Orijinalden alıntı: CLauDio_1907

Monitör yeniden bir çok mağaza da stoklara girmiş arkadaşlar

sizce bu monitör nasıl genelde arada sırada oyun oynarım hayatım yazar oldugumdan dolayı yazmakla gecer ve arada sırada psd düzenleme yaparım flim bile izlemem monitörden bu nasıl alınırmı sizce birde cercevesiz gibi geldi banada bu monitörde http://www.hepsiburada.com/liste/hp-pavilion-23xi-23-7ms-analogdvihdmi-full-hd-ips-led-monitor-c3z94aa/productDetails.aspx?productId=bd302508&categoryId=60000209#Gorseller

• Asus 27" hocam, dizayn ve kalite olarak da HP'den iyidir . Büyük olsun istemiyorsanız, yakında Vatan'a 23" modeli de gelecek görünüyor. Bakınız;

http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/asus-mx239h-23-mx239h-genis-ekran-ah-ips-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=64393
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLauDio_1907

Asus 27" hocam, dizayn ve kalite olarak da HP'den iyidir . Büyük olsun istemiyorsanız, yakında Vatan'a 23" modeli de gelecek görünüyor. Bakınız;

http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/asus-mx239h-23-mx239h-genis-ekran-ah-ips-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=64393

ama hpnin imaca benzer alt yapısı beni cez bediyor o model altlıklı ekranları sevmiyorum o nedir öyle fiyatı pahalı degil bana göre ama ben 27 monitör alacak olsam samsung syncmaster 3d olanını alırdım hp görüntü olarak degilde icerik olarak nasıl rengi parlaklıgı birde bu monitör cerevesiz demi hp

• Şu An Vatan'da 860 lira fiyatı var. Bu kalitede bir alet için mükemmel fiyat bence...
  • arkadaslar ben de geçen gün görmüştüm, ürün tasarım olarak harika. incecik ve çok şık.
    IPS olması da tam olmuş. fiyatı da makul geldi
  • Oyun performansı nasıldır?
  • ips panele göre iyi bir performansı var :) oyun için alınabilir.
  • slm arkadaşlar bu mön alırken çok dikaktli alın dün vatandaki 7 mön dede ölüpikseller çıktı aman dikkat
  • quote:

Orijinalden alıntı: bolom

quote:

Orijinalden alıntı: karamelemre

Arkadaşlar lütfen monitörü satın alanlar hoparlörlerin ses kalitesi hakkındaki fikirlerini paylaşabilirler mi? Ses çıkışı yeterli mi, kalitesi nasıl vs vs...

2 x 3 watt ses var fazla birşey bekleme el radyosu kadar ses veriyor....

el radyosu kadar mı ? üzerindeki speaker lar çok iyi bir marka yabancı sitelerin yorumlarında bas seslerini bile bi derece iyi verdiği yazılıp çizilmiş sanırım bende alıcam bu monitörden . en kısa zaman içinde ne dersiniz oyun film için beni üzer mi ? eski monitörüm phılıps 273euh aratır mı bana ???
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.