Şimdi Ara

ASUS 27' MX279H MONİTOR KULLANICILARI (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
586
Cevap
11
Favori
54.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gözlerim fazlasıyla sağlıklı ve sağlam donanıma sahip bir pc ile oynuyorum. ha eğer ekran kartın 60 fps üzerine çıkıyorsa ki mx279h de 60 hz doğal olarak Screen tearing oluşabilir. V-sync açarak ayarlardan bu yırtılmayı engellersin. bunun dışında sık oyun oynayan birisi olarak ghosting ile de karşılaşmadım. kısaca bu monitörü kullanıyorum ve sıkıntım olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::HANDSOME::.

gözlerim fazlasıyla sağlıklı ve sağlam donanıma sahip bir pc ile oynuyorum. ha eğer ekran kartın 60 fps üzerine çıkıyorsa ki mx279h de 60 hz doğal olarak Screen tearing oluşabilir. V-sync açarak ayarlardan bu yırtılmayı engellersin. bunun dışında sık oyun oynayan birisi olarak ghosting ile de karşılaşmadım. kısaca bu monitörü kullanıyorum ve sıkıntım olmadı.

Okuduysan ben ps4 için bahsettim hep.Pc de denemedim hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    anladım dostum bende ps4 te bilmiyorum
  • Arkadaşlar MX279 ile VX279 arasında sadece ses farkı mı var? Zira fiyat farkı aralarında tam 500 lira. Panel farkı görüntü kalitesi gibi farklılıklar bulunuyor mu acaba?
  • Zatche Z kullanıcısına yanıt
    Ben mx kullanıyorum ses ve görüntü kalitesi olarak başka bir boyutta bu monitör evde ips ekranlı tv ve victor laptop var hem ses olarak hem görüntü olarak hepsinden daha kaliteli her türlü tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar merhaba,

2 hafta önce aldım monitörü, ışık sızması sorunum var. Resim aşağıda, geri göndermem gerekir mi, öneriniz nedir?

http://i.imgur.com/eAij6Ci.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rowle -- 7 Temmuz 2015; 11:21:31 >
  • Ps4 de kullanmak icin alinirmi bende su anda bi monitor var ama ses cikisi olmzdigi icin sesi normal bi haporlor den aliyorum onunda ds4 e tak cikart gicik oluyorum bu monitor de ses de varmis zaten tasarima diycek yok harika gorunuyor fiyatina baktim burda 230 euro

• fotoğraf düzenlemek için almak istiyorum bu monitörü bu amaç için kulanan var mı memnunlar mı?
  • arkadaslar aynı monütörü kullanıyorum söyle bi sıkıntı var oyunlarda videolarda böyle ince detaylarda hızlı hareket edince yeşil noktalanmalar oluyor hafiften mesela ateş var videoda veya oyunda oyunda o ateşe bakıp mause böyle sağ sol küçük ve hızlı kaydırma yapınca yeşil noktalanma oluyor ateş çevresinde sebebi nedir acaba daha önce buna benzer daha fazla yeşil noktalaşma almıstım garantiye göndermiştim yenisini verdiler simdi tekrardan bu yeşillenme oluyor ama hafif çözümü varmı acaba hdmı kabloyla bağlanıyorum kablo deiştirdim sonuc yine aynı
  • PS4 için almayı düşünüyorum bunu ayrıca laptop ı da bağlayacağım arada sırada... Önerir misiniz? Oyun oynarım ama fps hiç oynamam nerdeyse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdenizmavis

PS4 için almayı düşünüyorum bunu ayrıca laptop ı da bağlayacağım arada sırada... Önerir misiniz? Oyun oynarım ama fps hiç oynamam nerdeyse...

ben hem bilgisayar kasasını hem uydu alıcıyı bağladım. İkisini de kullanıyorum. Benim gibi ortalama bir kullanıcı isen memnun kalırsın.
  • Asusçular kafam karıştı yardım ederseniz sevinirim.

Asus VX279H 27" 5ms (Analog+2xHDMI/MHL) Full HD 1.143 lira
    Asus VX279N-W 27" 5ms (Analog+DVI) Full HD IPS Led 919 lira
    Asus VC279H 27" 5ms (Analog+DVI-D+HDMI) Full HD 1.140 lira
    Asus MX279H 27" 5ms (Analog+HDMI) Full HD IPS LED 1.309 lira

Burdaki (VX VC MX) rakamlar neyi ifade ediyor ben anlamadım.
    bunların aralarındaki fark nedir ?

Bana hepsi aynı göründü

Amaç film izlemek 1080p bluray mkv.
    çok az oyun oynamak.
  • CallOfTheWild kullanıcısına yanıt
    MX en premium ürün. Bang olufsen ses sistemi var.
    VX daha uygun kasa maliyeti olan ama panel olarak pek farkı olmayan bir tık daha uygun fiyatlı ürün.

İkisi de slim kasaya sahip ve VESA ile duvara asılamıyor.

VC ise biraz daha kalın ama VESA desteği olan yeni kasa.

Duvara asmayacaksanız hepsi sizin işinizi görür, hangisi hoşunuza giderse onu alın :)
  • Ses ile pek ilgim yok ses sistemim var.
    MX279h konunun başlangıç tarihi 2012 imiş monitör bu kadar eski mi ?
    diğerleri de eski model mi ?
    eski olması birşey değiştirirmi bilmiyorum gerçi.
    iyice karıştı kafam.
    bilgiler için teşekkürler.
  • CallOfTheWild kullanıcısına yanıt
    Evet MX279h ve MX239H eski seridir.
    Ancak yeni modellerde yeni panel var : MX259H, MX25AQ ve MX27AQ

VC279H en yeni panele sahip. VX279H'da yeni sayılır

• Merhaba bu monitörden kullanıyorum fakat bugün hdmı portlarıdan bir tanesi çalışmamaya başladı kablo v.s. her türlü şeyi denedim ama maalesef sorunu gideremedim...Çözüm nedir arkadaşlar.......
  • 27h9 kullanıyorum beyler her seferinde bilgisayarı açıp kapatınca monitör üstündeki speakerdan ses gelmiyor hdmi söküp takınca düzeliyor bunun çaresi var mı acaba ?
  • Arkadaşlar 1-2 haftaya kadar monitör almayı düşünüyorum ps4 te kullanmak için mx259h baya hoşuma gitti hem daha yeni model olması sebebiyle ama fiyatı vx239h ve/veya vc239h ye kıyasla daha fazla yani aradaki farka bir kaç tane ps4 oyunu alabilirim
    Sizce bu 3 ünden hangisini seçmeliyim vx ile vc arasında vesa ve ah ips gibi farklar var
    Dip not: Evde creative in eski bir 2+1 i var eğer mx sadece ses farkıysa

• Arkadaşlar bu iki monitör arasında kaldım.Hangisini önerirsiniz ? Bir de bu iki monitörün panelleri kaç bit buna ilişkin bilgi bulamadım.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vc279h-full-hd-hdmi-ips-monitor.html
    http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-27-ls27e390hs-uf-genis-ekran-monitor.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdm6 -- 29 Nisan 2016; 14:13:10 >

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.